در حال گرفتن اطلاعات...

چطور لباس بپوشیم تا لاغر به نظر بیاییم؟

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 4701

حتما برای شما هم خیلی جذاب است که بدون کم کردن وزن، لاغر به نظر بیایید و سایز واقعی تان معلوم نباشد. پس نکته‌‌های ظریف و جالب این کار را بیاموزید

چطور لباس بپوشیم تا لاغر به نظر بیاییم؟

اگر تلاش‌هایتان برای کاهش وزن بی‌نتیجه بوده‌ است، غصه نخورید، چون می‌توانید با به کار بردن ترفندهای بسیار ساده لباس پوشیدن ، لاغر به نظر رسیدن را تمرین و تجربه کنید و در عین حال به فکر کاهش وزن خود هم باشید. لباس پوشیدن شما باید کاملا هوشمندانه باشد تا سایز واقعی‌تان مشخص نباشد و این توهم را در خودتان و دیگران ایجاد کند که انگار کاهش وزن داشته‌اید و لاغر شده‌اید.

 

سبک لباس پوشیدن برای لاغر به نظر رسیدن

کاهش وزن کار بسیار سختی است که ممکن است خیلی‌ها از پس آن برنیایند، پس بهتر است نکات مربوط به لباس پوشیدن برای لاغر به نظر رسیدن را بدانید و بدون کاهش وزن هم اندام متناسب‌تری داشته باشید.

 

ایجاد لایه‌های مختلف برای استایلتان

برای لاغر به نظر رسیدن، بهتر است از لباس پوشیدن ساده و یکدست خودداری کنید چون توجه را به سمت سایز آن می‌برد، در عوض از تکنیک لباس پوشیدن لایه‌‌ای استفاده کنید. لباس یقه‌دار، آستین دار، دو تکه و... یا اگر هوا سرد بود، پوشیدن انواع بلوز، پیراهن، جلیقه، کت و... را امتحان کنید تا توجه از سایز شما به این لایه‌ها جذب شود و باعث لاغر به نظر رسیدن شما شود. 

کاهش وزن و باورهای غلط درباره آن

 

سبک لباس پوشیدن

 

مشکی باید رنگ مورد علاقه‌تان شود

اگر قادر به کاهش وزن نیستید، لااقل رنگ لباس‌های داخل کمدتان را تغییر دهید تا در لاغر به نظر رسیدن شما تاثیر بگذارند. لباس پوشیدن هوشمندانه یعنی همین! رنگ مشکی باعث لاغر به نظر رسیدن اندام شما خواهد شد و حجم بدن را کوچک‌تر می‌نمایاند.

 

لباس مشکی

 

شکم‌بند را فراموش نکنید

انواع شکم‌بند زنانه و مردانه در سایزهای مختلف در بازار وجود دارد که می‌تواند شکم شل و بزرگ شما را بپوشاند. حتما یکی از این‌ها را برای لاغر به نظر رسیدن خریداری کنید و در مواقعی که می‌خواهید لباس شیک و مهمانی به تن کنید، از آن قبل از لباس پوشیدن استفاده کنید تا این توهم را ایجاد کند که کاهش وزن و سایز داشته‌اید!

شکم‌بندی که خیلی هم تنگ و سفت نباشد، می‌تواند به کاهش وزن و سایز شکم در حین ورزش کردن هم کمک کند و سریع‌تر این ناحیه را کوچک کنید.

 

شکم بند برای لاغر به نظر آمدن

 

شلوار جین فاق بلند

این هم یک مورد دیگر از لباس پوشیدن هوشمندانه برای لاغر به نظر رسیدن . شلوار جین فاق بلند بدون اینکه نیازی به کاهش وزن داشته باشید، باعث کشیده‌تر شدن کمر، شکم و پاها و در نتیجه لاغر به نظر رسیدن تان می‌شود. انواع کشی با رنگ تیره و اندازه پاچه‌های بلند که تا مچ پا می‌رسند، بهترین انتخاب برای شما هستند و حتما باید از این نوع شلوار چندتایی در کمد لباستان داشته باشید تا بتوانید با انواع پیراهن، بلوز، تاپ و... بپوشید و خوش استایل باشید.

 

شلوار جین فاق بلند

 

اکسسوری

حتما از خودتان می‌پرسید که مگر اکسسوری هم می‌تواند در لاغر به نظر رسیدن شما نقشی داشته باشد؟ بله می‌تواند! شما وقتی کسی را ببینید که از انواع اکسسوری مانند گردنبند، دستبند، ساعت و... برای استایلش استفاده کرده است، مسلما توجهتان به سمت این اکسسوری‌ها خواهد بود و دیگر به سایز و میزان چاقی و لاغری‌اش کمتر توجه خواهید کرد. 

همچنین کمربند هم می‌تواند چنین نقشی را داشته باشید. با استفاده از یک کمربند زیبا با رنگ تیره و مشکی که کمی هم پهن باشد، محکم کمر شلوار یا پیراهن را ببندید تا در لاغر به نظر رسیدن اندامتان به شما کمک کند. 

 

اکسسوری

 

نقش و طرح لباس

لباس پوشیدن یک فرد چاق که می‌خواهد بدون کاهش وزن خوش‌فرم و متناسب به نظر آید، باید به گونه‌ای باشد که در لاغر به نظر رسیدن او تاثیر مستقیم و کافی داشته باشد، دقیقا مانند طره و نقش لباس‌ها که این تاثیر را دارند و ممکن است شما از آن بی‌خبر باشید. البته تقریبا همه شما می‌دانید که لباس‌هایی با طرح راه‌راه عمودی، باعث لاغر به نظر رسیدن شما می‌شود ولی باید از لباس‌هایی که دارای طرح‌های افقی یا پهن (مانند گل‌های بزرگ در سرتاسر لباس) دوری کنید.

 

طرح  لباس برای لاغر به نظر رسیدن

 

نکات ست کردن در لباس پوشیدن

بهتر است هرگز لباس و استایل کاملا یکدست و یک طرح از یک پارچه، یک طرح خاص و یا لباس‌هایی با یک رنگ نپوشید. لباس‌ پوشیدن در صورتی که سر تا پا از یک نوع پارچه و طراحی استفاده شده باشد، حجمتان را بیشتر نشان می‌دهد. اگر حتی مجبور به این کار هستید، لااقل کمی در قسمت بالا و پایین لباس تفاوت ایجاد کنید.

این نکته مخصوصا در انتخاب لباس‌هایی با طراحی پارچه خاص (مانند طرح پیچازی) در رنگ خاکستری، طوسی، مشکی و قهوه‌ای خیلی مهم است.

 

ست کردن لباس

 

لباس پوشیدن به صورت تنگ و گشاد و مکمل!

اگر نمی‌توانید کاهش وزن داشته باشید، غصه نخورید افراد چاق و دارای اضافه وزن هم می‌توانند خوش استایل و خوشتیپ باشند. یک تکنیک ساده دیگر در لباس پوشیدن که باعث لاغر به نظر رسیدن شما می‌شود، این است که لباس یا تاپ گشاد را با شلوار تنگ و جذب بپوشید. این شیوه هم در کاهش حجم اندامتان بسیار موثر است به خصوص برای کسانی که دارای چاقی موضعی هستند یعنی قسمت‌هایی از بدن مانند پاها، باسن، شکم یا بالا تنه چاق است نه همه جا.

مثلا اگر بالا تنه چاقی دارید، یک بلوز تقریبا گشاد بپوشید و با پوشیدن یک شلوار تنگ، توجه را به این سمت بیاورید و تناسب برقرار کنید و یا بالعکس. همچنین اگر قسمت باسن و پهلوها چاق است، بهتر است شلوار تنگ بپوشید ولی بلوزتان را گشاد انتخاب نکنید، بلکه یک تاپ یا بلوز راسته که بلندی آن تا روی باسن و پهلو را هم می‌پوشاند، انتخاب کنید.

کاهش وزن آسان با عسل و دارچین

 

اصول لباس پوشیدن

 

نکات جذاب و کاربردی لباس پوشیدن برای لاغر به نظر رسیدن بدون کاهش وزن

1. صاف بایستید و قوز نکنید. معمولا زمانی که قوز می‌کنید، به دیگران این سیگنال را ارسال می‌کنید که شما با وضعیت بدنی خود احساس راحتی ندارید و سعی می‌کنید این مسئله را با قوز کردن بپوشانید و مخفی کنید و این دقیقا چیزی است که شما نمی‌خواهید دیگران بدانند، پس با اعتماد به نفس کامل صاف بایستید و صاف بنشینید. ضمن اینکه با قوز کردن شکمتان بیشتر به جلو متمایل می‌شود و ممکن است دیگران فکر کننده شما به جای کاهش وزن ، چاق‌تر هم شده‌اید.

2. همیشه رنگ‌های تیره مانند مشکی، قهوه‌ای و سورمه‌ای برای لاغر به نظر رسیدن شما بهتر از رنگ‌های روشن هستند. رنگ‌هایی مانند سفید و قرمز، دقیقا باعث چاق‌تر شدن شما خواهند شد و این مدل لباس پوشیدن را تا کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام باید کنار بگذارید.

3. اگر هم اضافه وزن دارید و هم اندازه قدتان کوتاه است، بهترین سبک لباس پوشیدن برای شما، استفاده از لباس‌ها و پیراهن‌هایی با دامن اندازه متوسط ( midi ) است ضمنا اگر طرح راه‌راه عمودی هم داشته باشد، خیلی بهتر است. این مدل لباس پوشیدن باعث لاغر به نظر رسیدن و همچنین کشیده و بلندتر شدن اندامتان خواهد شد ولی حواستان باشد که لباس و کفش خیلی بلند، یعنی اینکه می‌خواهید قد کوتاه و اندام چاقتان را با لباس پوشیدن مخفی کنید و اصلا کار معقول و درستی نیست.

4. لباس زیر در این پازل هوشمندانه، برای لاغر به نظر رسیدن شما نقش ویژه‌ای دارد و نباید از آن غافل شوید. لباس زیر تنگ باعث ناراحت بودن استایلتان می‌شود و ممکن است باعث شود ناخودآگاه قوز کنید و شکمتان به سمت جلو متمایل شود و لباس زیر گشاد هم خب همین طور که معلوم است، هیچ نقشی در جمع و جور کردن اندام شما ندارد. لباس زیری مناسب است که اولا راحت باشد و دوما در خوش فرم شدن اندام بالا تنه و کمر و پهلوهای شما به کمکتان بیاید و لباس پوشیدن شما را تسهیل کند.

5. اگر در کمدتان انواع پیراهن و شومیز وجود دارد، باید از داشتنشان خوشحال باشید زیرا این مدل لباس پوشیدن در لاغر به نظر آمدن شما و کشیده و خوش استایل شدنتان خیلی موثر است، البته به یک شرط! و آن اینکه کاملا اندازه اندام و سایز بدنتان باشد. پیراهن و شومیز گشاد یا تنگ، دقیقا نتیجه کاملا عکسی روی هدف شما خواهد داشت و شما را چاق‌تر نشان می‌دهد.

6. برای انتخاب لباس مجلسی زنانه، باید دقت کنید تا با انتخاب رنگ و مدل مناسب، به لاغر به نظر رسیدن خودتان کمک کنید. انواع رنگ تیره و به خصوص مشکی، شما را لاغرتر نشان خواهد داد و مدل‌هایی که در قسمت یقه و کمر دارای برش ( V ) شکل هستند، خیلی مناسب‌اند. از پوشیدن لباس‌هایی با دامن چین دار و پفی و همچنین انواعی که از زیر سینه یا زیر بغل گشاد می‌شوند، خودداری کنید زیرا این لباس‌ها شما را چاق‌تر و پرتر نشان می‌دهند.

 

تمام این توصیه‌ها و ترفندها برای این است که شما در لباس پوشیدن خودتان به نوعی، مشکل عدم موفقیت خود را در کاهش وزن جبران کنید ولی هرگز نباید دست از تلاش بردارید و بهتر است خودتان را اراده و تلاش بیشتر برای رسیدن به کاهش وزن ، اندام متناسب و وزن ایده‌آل تشویق کنید تا سلامتی بیشتری هم داشته باشید و در عین حال از این روش‌ها برای لاغر به نظر رسیدن هم کمک بگیرید و اعتماد به نفش خودتان را تقویت کنید.

 

کاهش وزن سریع و آسان با 7 روش ساده

کاهش وزن سریع با رژیم لاغری شیر و موز

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
شیبانا
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
ممنون بابت پست عالیتون که خیلی به درد من خورد
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید