در حال گرفتن اطلاعات...

شخصیت شناسی، از روی رفتار و حرکات افراد

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 2778

وقتی 2 شخص باهم آشنا می‌شوند دوست دارند به شخصیت شناسی یکدیگر پی بببرند. در برخورد اول با رفتار و حرکات آدمها می‌توان به شخصیت شناسی پرداخت.

شخصیت شناسی، از روی رفتار و حرکات افراد

خیلی رفتار و حرکات مختلفی وجود دارد که از طریق آنها بتوان به شخصیت شناسی افراد پی برد. که در این مطلب ما به بیان این رفتار و حرکات می‌پردازیم و سپس شخصیت شناسی هر کدام را بیان می‌کنیم. تا با مطالعه این موارد بتوانید فردی که تازه با او آشنا شدید را بشناسید. شخصیت شناسی از روی مدل چشم

 

شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات حالت دست انسان

 

شخصیت شناسی از روی فرم دست دادن

 

شما از روی رفتار و حرکات دست فردی کع تازه با او آشنا شدید می‌توانید تا حدودی او را بشناسید. افرادی که حرکات دست زیادی دارند در واقع می‌خواهند در حضور جمع ابراز وجود کنند. این افراد دارای اعتماد به نفس بالایی هستند. افرادی که در جمع و هنگام صحبت کردن دست خود را زیاد تکان نمی‌دهند افرادی کم رو و خجالتی هستند واز نظر شخصیت شناسی افرادی هستند که دوست دارند کارهایشان را به ساده ترین روش انجام دهند. شخصیت شناسی از روی شکل ناخن ها

 

شخصیت شناسی افراد از روی رفتار و حرکات آنها از جمله وقت شناسی

 

شخصیت شناسی از روی وقت شناسی

 

کسانی که با شخص دیگری قرار ملاقات می‌گذارند ولی سر قرارشان دیر می‌رسند این رفتارشان از نظر شخصیت شناسی تاثیرات منفی در ذهن فرد مقابل می‌گذارد. افرادی که برای وقت خودشان و دیگران ارزش قائل هستند افرادی با انگیزه هستند. این افراد دارای ساختار ذهنی منظمی هستند. این افراد از نظر شخصیت شناسی برای لحظه لحظه زندگیشان ارزش قائلند. اما افرادی که وقت شناس نیستند آدمهای بی نظمی هستند که همیشه در حال دویدن هستند و عادت دارند تمام کارهایشان را در دقیقه 90 انجام دهند.

 

شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات افراد در طرز برخورد با کارکنان رستوران

سعی کنید همیشه رفتار و حرکات پسندیده داشته باشید و به همه افراد احترام بگذارید. حتی به افرادی که از نظر موقعیت شغلی و موارد دیگر از شما پایینتر هستند. سعی کنید که با افرادی که با کارکنان رستوران رفتار و حرکات پسندیده ندارند قرار ملاقات نگذارید. از نظر شخصیت شناسی شما از طرز برخورد فرد مقابل با کارکنان رستوران و هتل می‌توانید متوجه شوید که فرد مودبی نیست. از نظر شخصیت شناسی افرادی که معیار احترام به افراد را به شغل آنها می‌بینند انسانهای قابل اعتمادی نیستند.

 

شخصیت شناسی رفتار و حرکات از روی طرز نگاه افراد هنگام نوشیدن

از نظر شخصیت شناسی افرادی که هنگتم نوشیدن به درون لیوان نگاه می‌کنند افرادی درونگرا و متمرگز هستند. اما افرادی که هنگتم نوشیدن به لبه ها فنجان نگاه می‌کنند افرادی هستند خیلی تحت تاثیر حرف دیگران قرار می‌گیرند و نسبت به اتفاقات پیرامون خودشان آگاه هستند. از نظر شخصیت شناسی افرادی که هنگام نوشیدن چشمان خود را می‌بندند افرادی هستند که در زندگیشان سختی زیادی کشیده اند اما ترجیح می‌دهند که خودشان را به بی خیالی بزنند و سر خودشان را با خوشی ها گرم کنند.

 

شخصیت شناسی افراد از روی رفتار و حرکات آنها از جمله جویدن ناخن ها

 

شخصیت شناسی از روی ناخن جویدن

 

از نظر روانشناسی افرادی که ناخن می‌جوند یا اینکه با موهایشان بازی می‌کنند و یا اینکه بدن خود را می‌خارانند این دسته از افراد از نظر شخصیت شناسی میل به کمال گرایی دارند. این افراد نمی‌توانند آرامش خود را حفظ کنند.

 

شخصیت شناسی افراد از روی رفتار و حرکات آنها از جمله دست خط

از نظر روانشناسی دست خط افراد نشان دهنده شخصیت آنهاست. افرادی که هنگام نوشتن فشار زیادی به خودکار می‌آورند افراد لجوجی هستند. از نظر شخصیت شناسی این افراد از اعتماد به نفس بالایی هم برخوردارند. افرادی که در نوشته هایشان کلمات درشت و بزرگ هستند این افراد از نظر شخصیتی بسیار مردم محور هستند. اما از نظر شخصیت شناسی افرادی که دست خط ریزی دارند افراد درونگرایی هستند. کسانی که دست خطشان به سمت راست شیب دار باشد آدمهایی احساسی و بسیار مهربانی هستند. اما اگر شیب دست خط شما به سمت چپ باشد از نظر شخصیت شناسی شما فردی درونگرا هستید. افراد با دست خط صاف هم انسانهایی عملگرا هستند.

 

شخصیت شناسی افراد از روی رفتار و حرکات آنها از جمله چک کردن گوشی

اگر شما جز دسته افرادی هستید که مدام شبکه های اجتماعی را چک می‌کنید از نظر شخصیت شناسی شما در مسائل عاطفی ثبات ندارید. و به طور مداوم حال و هوایتان عوض می‌شود.شخصیت شناسی از روی رنگ چشم های افراد

 

شخصیت شناسی افراد از روی رفتار و حرکات  از جمله تماس چشمی

کسانی که وقتی در جمعی نشسته اند ولی با دیگران تماس چشمی برقرار نمی‌کنند از نظر شخصیت شناسی اعتماد به نفس ندارند. این دسته از افراد اراده ضعیفی دارند. اما کسانی که وقتی در جمعی نشته اند و با دیگران تماس چشمی برقرار می‌کنند دارای اعتماد به نفس بالایی هستند و در روابطشان با دیگران موفق هستند. در نهایت دریافتیم که همه افراد در هر جا و شغل و موقعیتی که هستند قابل احترام هستند. با مطالعه این مطلب باید تلاش کنیم که ویژگی های خوب شخصیتی خود را روز به روز افزایش دهیم. شخصیت شناسی حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

منبع : برترین ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
شراره
۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۹
فکر نمیکردم انقدر درست باشه عالی بود بازم بزارید
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید