در حال گرفتن اطلاعات...

بزرگترین ضعف اخلاقی متولدین ماه های مختلف

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 19972

افراد خصوصیات اخلاقی خوب و بد دارند. اما بزرگترین ضعف ما این است که نقاط ضعف خودمان را نمی‌بینیم و فقط می‌خواهیم رفتار دیگران را نقد کنیم.

بزرگترین ضعف اخلاقی متولدین ماه های مختلف
فهرست موضوعات

خیلی سخت است که بخواهیم ضعف های خودمان و ویژگی های اخلاقی یدمان را قبول کنیم. اما باید بپذیریم که تمام آدمها  اخلاق های خوب و بد زیاد دارند و سعی کنیم نقاط ضعف خودمان را بهبود دهیم. در واقع باید اول از خودمان شروع کنیم و بعد نقاط ضعف دیگران را ببینیم. متولدین ماه های مختلف ضعف اخلاقی زیادی دارند که ما در این مطلب به آنها اشاره می‌کنیم. شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات افراد

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه فروردین: این افراد بسیار رئیس باز و تندمزاج هستند

 

متولدین ماه های سال

 

متولدین ماه فروردین آدم هایی هستند که می‌توانند به تنهایی از پس مشکلات بربیایند. دوست دارند وقتی در جمعی حضور دارند مدیریت آن جمع را بر عهده بگیرند و بر دیگران ریاست کنند. به همین علت اگر در جمعی باشند و مدیریت را به آنها نسپرند بسیار ناراحت می‌شوند. و در آن جمع احساس خستگی می‌کنند. به همین دلیل اگر در جایی مدیر نباشند زود عصبانی می‌شوند. متولدین ماه فروردین بسیار دلسوز و مهربان هستند اما خدا نکند که روزی عصبانی شوند. بسیار تند خو می‌شوند و زبان تندی دارند و زود همه چیز را فراموش می‌کنند. به متولدین ماه فروردین پیشنهاد می‌کنیم موقع عصبانیت صورت خود را آب بزنند و خونسردی خود را حفظ کنند. شخصیت شناسی از روی رنگ چشم های افراد

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه اردیبهشت: این افراد بسیار سمج و لجباز هستند

متولدین ماه اردیبهشت بزرگترین ضعف شان این است که بشدت لجباز هستند. یعنی وقتی بخواهند کاری بکنند دیگر هیچ کس و هیچ چیز را به حساب نمی‌آورند و فقط حرف خودشان را می‌زنند. حتی اگر آن کار به ضررشان باشد باز هم کار خودشان را می‌کنند. متولدین ماه اردیبهشت من من زیاد می‌کنند. به همین خاطر است که فقط خودشان و حرف خودشان را قبول دارند. ما به متولدین ماه اردیبهشت پیشنهاد می‌کنیم تا از بزرگترین ضعف خود یعنی لجبازی دست بردارند. شاید گاهی اوقات اگر لجبازی نکنند بهترین اتفاق ها برایشان بیوفتد.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه خرداد: این افراد دو شخصیته و شایعه ساز هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه خرداد این است که دو شخصیتی هستند. این موضوع برای دیگران آزار دهنده است اما برای خودشان بسیار عادی است. بزرگترین ضعف متولدین ماه خرداد این است که لحظه ای به کسی عشق می‌ورزند و لحظه ای از او فرار می‌کنند. در واقع این افراد خودشان تکلیف خودشان را نمی‌دانند. یکی دیگر از بزرگترین ضعف های متولدین خرداد این است که بسیار شایعه پراکن هستند. آنها وقتی در جمعی هستند مدام دوست دارند شایعه بسازند. پیشنهاد ما به آنها این است که بیشتر سکوت کنند.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه تیر: این افراد بسیار بدبین و احساساتی هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه تیر این است که منفی نگر هستند. آنها از کوچکترین مسائل وقایع بزرگ می‌سازند. منفی بافیشان در حدی زیاد است که هم خود را دیوانه می‌کنند و هم اطرافیان را. یکی دیگر از بزرگترین ضعف متولدین ماه تیر این است که به شدت احساسی هستند و گاهی انقدر احساسشان جلوی عقلشان را می‌گیرد که دیگر چیزی نمیبینند. پیشنهاد ما به متولدین ماه تیر این است که افکار منفی را از خودشان دور کنند و با دید مثبت به زندگی نگاه کنند و از آن لذت ببرند.

 

بزرگترین ضغف متولدین ماه مرداد: این افراد بسیار حسود و متظاهر هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه مرداد این است که خیلی اهل تظاهر کردن هستند و دوست دارند توجه همه را فقط به خودشان جلب کنند. یکی دیگر از بزرگترین ضعف متولدین ماه مرداد این است که بشدت حسود هستند. اگر ببینند که اطرافیانشان به بقیه بیش از آنها توجه می‌کنند به سرعت ناراحت می‌شوند و حس حسودیشان فوران می‌کند.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه شهریور: این افراد بسیار منتقد و سخت گیر هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه شهریور این است که بشدت افراد کمال گرایی هستند. و هیچگاه دست از تلاش برنمی‌دارند. این افراد دوست دارند جهانی بهتر را بسازند به همین دلیل خیلی مسئولیت ها را به عهده می‌گیرند. یکی دیگر از بزرگترین ضعف های متولدین ماه شهریور این است که از اشتباه کردن فراری هستند یعنی خدا نکند که اشتباهی از آنها سر بزند مدام خودشان را سرزنش می‌کنند. در این شرایط مرتب خودشان را به شکل منفی نقد می‌کنند. پیشنهاد ما به آنها این است که به جای نقد منفی از نقدهای مثبت و سازنده در جهت پیشرفتشان استفاده کنند.  

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه مهر: این افراد بشدت مقید و دودل هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه مهر این است که همیشه وسط دو راهی برای انجام تصمیماتشان گیر می‌کنند. آنها در این لحظه دیگران را هم در این شرایط دخیل می‌کنند. بزرگترین ضعف آنها این است که هنگام تصمیم گیری نمی‌توانند ذهنشان را خالی کنند. و همیشه دوست دارند که بقیه افراد به جای آنها تصمیم بگیرند. این افراد به هنگام تصمیم گیری استرس زیادی را تحمل می‌کنند. خواسته آنها از دنیا و جهان این است که همیشه همه چیز روی تعادل باشد چون اگر ذره ای تعادل بهم بخورد آنها استرس می‌گیرند و مردد می‌شوند. پیشنهاد ما به آنها این است که کمی انعطاف پذیر باشند تا شرایط بهتر پیش برود.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه آبان: این افراد بسیار دمدمی مزاج و خسیس هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه آبان این است که هیچکس در خساست به پای آنها نمی‌رسد. آنها همیشه و در همه شرایط تا صحبت از پول می‌شود خودشان را کنار می‌کشند و بسیار دمدمی مزاج هستند. خیلی اوقات رفتارهای عجیب غریب از خود نشان می‌دهند که باعث سوتفاهم هم میشود. پیشنهاد ما به آنها این است که ضعف رفتاری خود را برطرف کنند وگرنه دوستانشان آنها را رها خواهد کرد.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه آذر: این افراد بی تفاوت و پرمخاطره هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه  آذر این است که حاضر نیستند خبرهای ناراحت کننده و دردودل های عاطفی اطرافیانشان را بشنوند.  بزرگترین ضعف متولدین ماه آذر این است که تن به احساسات خودشان نمی‌دهند و دوست دارند راهی برای حرکت پیدا کنند. آذر ماهی ها عاشق مسافرت هستند. آنها از اینکه مدام یکجا بشینند و فکر کنند متنفرند. فقط برایشان حرکت کردن روبه جلو مهم است. آذر ماهی ها روحیه ماجراجویانه ی قوی دارند و برای همین به آنها پیشنهاد می‌کنیم که خطرات احتمالی آن را در نظر بگیرند.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه دی: این افراد خیلی محافظه کار و سردمزاج هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه دی این است که نسبت به تمام مسائل بی تفاوت هستند در واقع آدمهای سردمزاجی هستند. آنها اعتقاد دارند که هر چه در زندگی نسبت به امور بی تفاوت باشی موفق تر و راحت تری. پیشنهاد ما به آنها این است که کمی محافظه کاری را کنار بگذارند و احساسات خود را بیان کنند.

 

بزرگترین ضعف متولدین ماه بهمن: این افراد بسیار دمدمی مزاج و بی ثبات هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه بهمن این است که دوست دارند همش از این شاخه به آن شاخه بپرند و در یک جا ثبات ندارند. به عنوان مثال این افراد هنگام صحبت کردن با دیگران یکدفعه به سراغ موضوع دیگری می‌روند و ممکن است در وسط راهی که پیش گرفتند یکدفعه جا بزنند. بزرگترین ضعف آنها این است که به سرعت ذهنشان آشفته می‌شود. و به سرعت گیج می‌شوند. بزرگترین ضعف بهمنی ها این است که وقتی هدفی در دست گرفتند یکدفعه در وسط راه جا می‌زنند. پیشنهاد ما به شما این است که هیچگاه مسیر و هدفتان را رها نکنید.

 

 بزرگترین ضعف متولدین ماه اسفند: این افراد احساساتی و عاشق پیشه هستند

بزرگترین ضعف متولدین ماه اسفند این است که همیشه از ظاهر می‌گذرند و به اعماق سفر می‌کنند. این افراد به خوبی درد و مشکلات اطرافیان را می‌فهمند اما از اینکه نمی‌توانند برای آنها کاری انجام دهند ناراحت می‌شوند. باید این افراد توجه بیشتری به خودشان داشته باشند. چون اگر مدام غصه زندگی دیگران را بخورند روزی می‌رسد که می‌فهمند زندگی خود را فدای دیگران کرده اند.شخصیت شناسی حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

در نهایت نتیجه می‌گیریم که تمام آدم ها متولدین تمام ماه ها ویژگی های خوب و بد هر دو را با هم دارند. در واقع هیچ شخصی هیچوقت خوب مطلق نیست. هدفمان از بیان این مطلب آن بود که با ویژگی های منفی و ضعف های اخلاقی خودمان آشنا شویم و برای زندگی بهنر و لذت بردن از آن این ضعف ها را در جهت مثبت و خوب بهبود دهیم. و سعی کنیم هیچ گاه از ضعف ها و ویژگی های یکدیگر در جهت سرکوب همدیگر استفاده نکنیم. چون ویژگی های مثبت و منفی اخلاقی دیگران فقط به خودشان مربوط است. در نهایت درمی‌یابیم که  مواجه شدن با ضعف ها و قبول کردن شان کار ساده ای نیست. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ما چشمان مان را روی ضعف های خود  می بندیم در صورتی که بهتر است نگاه نقادانه تری به خودمان داشته و پس از شناسایی ضعف هایمان، در پی برطرف کردن آنها باشیم.  شخصیت شناسی از روی کفش مورد علاقه شما

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
A.y
۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۱
چرا میگن مردادیا حسودن؟ من تاحالا یبارم تو عمرم حسادت نکردم🗿😐
پاسخ
شیدا
۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
عااالی واقعاا درست و دقیق
پاسخ
s.sh
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
همش دروغ و چرت و پرت
پاسخ
ناشناس
۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
من از اینکه به چیزی که میخوام نرسم ناراحت می‌شوم من اسفند ماهی هستم و خیلی بد شانسم پدر مادرم درکم نمیکنن ‌هیچوقت نشده به چیزی که میخوام برسم و الان خیلی ناراحت هستم و پدر مادرم به خواسته هایی که دارم می‌گن نه! و این من را میرنجوند 😞😭😭
م
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
به نظر من خیلی بی ادب بود یعنی چی
پاسخ
M.J
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
میشه گفت تقریبا درست بود. ممنون از سایت خوبتون
پاسخ
مارتین تکلو
۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
منم با شما موافق هستم
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات
صفحات مرتبط