در حال گرفتن اطلاعات...

انتخاب رنگ لنز چشم متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

بزرگنمایی
دسته: لنز و عینک تاریخ نگارش: ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 12286

دانستن رنگ دقیق پوست و مو در انتخاب رنگ لنز چشم مناسب بسیار اهمیت دارد. اگر به دنبال چشمان زیبا و طبیعی هستید، باید بعضی نکات را در نظر داشته باشید.

انتخاب رنگ لنز چشم متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

لنز چشم کاربردهای متفاوتی دارد: برای اصلاح بینایی، تغییر رنگ چشم و یا دلایل درمان کننده. لنز چشم دو نوع مختلف دارد. لنزهای سخت و لنزهای نرم. لنزهای سخت دوام بیشتری دارند اما برای استفاده از آنها راحتی کمتری وجود دارد. لنزهای نرم نیز برعکس لنزهای سخت دوام کمتری دارند و با توجه به مارک مورد استفاده چندبار مصرفند، اما برای استفاده از آنها راحت تر هستید. از نظر کاربرد، لنز به دو دسته تقسیم می‌شود. لنز طبی که برای اصلاح انواع مشکلات چشم استفاده می‌شود و توسط نسخه پزشک تهیه می‌شود. لنز پلانو که فقط برای زیبایی چشم استفاده می‌شود و بینایی را اصلاح نمی‌کند. لنز چشم، رنگ‌های متفاوتی دارد. باید رنگ لنز مناسب را طوری انتخاب کنید تا چشم‌هایتان مصنوعی و غیر طبیعی جلوه نکند و به شکل ماهرانه‌ای زیبا شوند. انتخاب رنگ لنز مناسب، به رنگ پوست و رنگ مو بستگی دارد:

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ پوست

 

رنگ لنز مناسب رنگ پوست

 

آیا می‌دانید که ته رنگ پوست تان چه رنگی است؟ برای شناخت رنگ پوست باید بدانید که دو نوع ته رنگ پوست وجود دارد: سرد و گرم. برای بررسی رنگ پوست تان به رگ‌های مچتان نگاه کنید. اگر آبی باشند ته رنگ سرد و اگر سبز باشند ته رنگ گرم دارید. انتخاب رنگ لنز مناسب بر اساس رنگ پوست

رنگ پوست سرد دارای ته رنگ گلی و یا صورتی است. رنگ پوست گرم دارای ته رنگ زردآلویی یا مرجانی است.

اگر تون رنگ پوست تان سرد است، بهتر است که از لنز چشم خاکستری، سبز، آبی، فیروزه‌ای، آبی خاکستری، سیاه و قهوه‌ای سرد استفاده کنید. اگر تون رنگ پوست تان گرم است از لنز چشم کهربایی، فندقی، سبز تیره و قهوه‌ای تیره استفاده کنید.

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ مو

 

رنگ لنز مناسب رنگ مو

 

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ مو خرمایی و مشکی

 

رنگ لنز مناسب رنگ موخرمایی و مشکی

 

اگر رنگ مو ی تیره تا مشکی دارید می‌توانید از لنز روشن‌تر استفاده کنید. رنگ لنز قهوه‌ای خنثی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای فندقی یا تیره و لنزهای شفاف به شما می‌آید. اگر می‌خواهید توجه دیگران را جلب کنید، لنزهای روشن‌تر را انتخاب کنید که تضاد کاملی با رنگ مو هایتان خواهد داشت. اصول انتخاب رنگ لنز مناسب

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ مو قهوه‌ای روشن

 

رنگ لنز مناسب رنگ مو قهوه ای روشن

 

اگر رنگ مو قهوه‌ای روشن دارید، می‌توانید از رنگ‌های متفاوتی استفاده کنید. رنگ فندقی، قهوه‌ای متوسط، کهربایی، قهوه‌ای روشن و سبز مناسب شما هستند.

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ مو بلوند

 

رنگ لنز مناسب رنگ مو بلوند

 

اگر رنگ مو های شما بلوند روشن یا تیره است، می‌توانید از لنز چشم به رنگ‌های آبی روشن، سبز روشن و قهوه‌ای روشن استفاده کنید. با موی بور هر نوع لنز چشم روشنی می‌آید.

انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ مو قهوه‌ای مایل به قرمز

 

رنگ لنز مناسب رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز

 

با رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز موهایتان، رنگ لنز مناسب، رنگ‌های سبز و آبی است. اما می‌توانید لنز چشم قهوه‌ای و فندقی را هم امتحان کنید.

با توجه به ظاهری که می‌خواهید به آن دست پیدا کنید، رنگ لنز چشم خودتان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید به طور ماهرانه‌ رنگ چشم زیبایی داشته باشید پس با توجه به رنگ پوست و رنگ مو لنز چشم مناسب را انتخاب کنید. اما اگر به دنبال چشم‌های دراماتیک هستید، به دنبال تضاد با رنگ طبیعی‌تان باشید.

 

مدل لنز طوسی دور مشکی

بررسی برند لنز بیوتی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
شیما روستا
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
من واقعا دنبال همچین چیزی بودم مرسی از اطلاعاتتون
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید