در حال گرفتن اطلاعات...

حلقه نامزدی و ازدواج - سنگ های قیمتی منتخب 2017

بزرگنمایی
دسته: جواهرات و ساعت تاریخ نگارش: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 6790

گران‌ترین و جذاب‌ترین‌های حلقه نامزدی و ازدواج 2017 کدام‌ها هستند؟ سنگ‌ های قیمتی حلقه‌ها چه معنایی دارند؟! انتخاب شما کدام است؟!

حلقه نامزدی و ازدواج - سنگ های قیمتی منتخب 2017

خلاقیت و حس هنری، دو فاکتور بسیار مهم در ساخت و طراحی قطعات جواهر خیره‌کننده و خاص هستند.
این طراحی‌های خیره کننده حلقه نامزدی و ازدواج که کلاسیک و بسیار باشکوه هستند، بازگو کننده و بیان‌گر روح هنرمند، روشن و خلاقیت بصری هنرمندانی هستند که شاهکارهای هنری بسیار چشم‌نواز و خیره‌کننده‌ای را پدید آوردند. هر طراحی منحصر به فرد این حلقه‌ نامزدی و ازدواج به طور قطع می‌توانند بهترین هدیه ازدواج برای همسر عزیزتان باشند. می‌توانید با دیدن جواهرات زیر از آن‌ها ایده بگیرید و یا همانند آن‌ها را سفارش دهید تا هدیه‌ای منحصر به فرد و همیشگی را برای شریک زندگی‌تان تهیه کنید!

 

انگشتر الماس

 

حلقه نامزدی و ازدواج شیک و خاص

 

Cirrus Diamond Ring


در مرکز این انگشتر زیبا، الماسی به وزن 5 قیراط با برش زمرد قرار دارد و توسط صدها الماس ریز دیگر در اطرافش احاطه شده است. این حلقه نامزدی و ازدواج زیبا و خیره کننده، تمثیلی از ابرهای سیروس در آسمان است که همدیگر را در آغوش کشیده‌اند.

قیمت: 8750 دلار – حدود 33 میلیون تومان (به جای الماس مرکزی از سنگ آکوامارین استفاده شده است)

 

حلقه نامزدی و ازدواج الماس

 

The Westminster Ring


یاقوت کبود (آبی روشن) که توسط الماس‌هایی با تراش گرد احاطه شده است، طرحی خاص و منحصر به فرد انگلیسی را ارائه می‌کند. الماس‌های بیشتری نیز درادامه و اطراف حلقه ازدواج قرار دارند که به این جواهر لوکس و لاکچری وست مینستر، لقب هنری بسیار زیبا را داده‌اند.

قیمت: 23500 دلار – حدود 89 میلیون تومان

 

حلقه نامزدی و ازدواج یاقوت کبود

 

The Canterbury Ring


انگشتری خاص و درخشان از طلای سفید که توسط الماس و یاقوت کبود تزئین شده است و نه تنها زیبا است، بلکه بسیار شگفت انگیز نیز است. در مرکز این حلقه نامزدی و ازدواج را الماسی با تراش گرد قرار دارد و جزئیات فوق‌العاده ظریف و دقیق اطراف آن، از این انگشتر اثری خارق‌العاده و تک را ساخته‌اند.

قیمت: 8900 دلار – حدود 34 میلیون تومان

 

حلقه نامزدی الماس و ساقوت کبود

 

Comet Diamond Ring


مجموعه‌ای از الماس‌ها که به ظرافت استادانه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند و به صورت ستاره‌ی دنباله‌داری در کهکشان هستند. وقتی که نور به هرکدام از این الماس‌ها برخورد می‌کند، آن‌را به زیبایی انعکاس می‌دهند، درست مانند مجموعه‌ای از ستارگان دنباله‌دار در فضای شب!

قیمت: 7900 دلار – حدود 30 میلیون تومان

 

انگشتر الماس نامزدی

 

Ava Ring


حلقه نامزدی و ازدواج بسیار زیبایی از یاقوت کبود (آبی تیره) به وزن 9 قیراط در مرکز که توسط الماس‌هایی با برش مارکیز و گلابی در اطراف آن احاطه شده است. این الماس‌ها حالتی پر مانند را به این حلقه نامزدی و ازدواج و ازدواج خاص داده‌اند. این حلقه شاهکار هنری خالص است.

قیمت: 29000 دلار – حدود 111 میلیون تومان

 

حلقه نامزدی و ازدواج یاقوت کبود و الماس

 

The Shalon Ring


 متشکل از 60 الماس با تراش برلیان، 16 سنگ منحنی اونیکس، 20 زمرد طبیعی و یه الماس با تراش اروپایی قدیمی در مرکز آن، این حلقه نامزدی و ازدواج پلاتینی نمایان‌گر یک اثر هنری بی‌ رقیب است. به دلیل خطوط هندسی خاصی که دارد، بی‌نهایت درخشان و چشم‌نواز است.

قیمت: 14750 دلار – حدود 56 میلیون تومان

 

حلقه نامزدی و ازدواج از الماس و زمرد

 

The Melbourne Ring


الماسی با تراش اروپایی قدیمی در مرکز این حلقه نامزدی و ازدواج پر از جزئیات و منحنی قرار دارد و توسط الماس‌های بیشتری در اطرافش تزئین شده است تا حالتی کلاسیک‌تر و جذاب‌تر و باشکوه‌تری پیدا کند.

قیمت: 9300 دلار – حدود 35 میلیون تومان

 

حلقه ازدواج الماس شیک


سنگ های قیمتی و معنی آن‌ها

همه‌ی شما شنیده‌اید که الماس نشان دهنده‌ی عشق خالص است، اما بقیه سنگ های قیمتی چه معنی خاصی دارند؟ از دوران باستان تاکنون، سنگ‌های قیمتی با رنگ‌های متفاوت در هر فرهنگی، حاوی قدرت خاص و منحصر به فردی هستند. در ادامه به افسانه‌هایی راجع به هرکدام از این سنگ‌ها خواهیم پرداخت، با زیبامون دات کام همراه باشید.

یاقوت کبود ( Sapphire )

رنگ آبی سالیان دراز است که به عنوان نماد وفاداری و صداقت شناخته می‌شود، و یاقوت کبود (سفیر) زمانی به عنوان یکی از سنگ های قیمتی عالی برای حلقه نامزدی و ازدواج استفاده می‌شده است. (قبل از این‌که در قرن بیستم الماس جای آن‌را بگیرد)

 

انگشتر یاقوت کبود

 

زمرد ( Emerald)

در افسانه‌ها آمده است که اگر یک قطعه زمرد را زیر زبان بگذارید، توانایی پیشگویی آینده را بدست خواهید آورد (البته ما همچین پیشنهادی نمی‌کنیم!) و این‌که زمرد توانایی محافظت در برابر وردهای شیطانی را دارد و به و بهبودی بیماری کمک می‌کند.

 

گوشواره زمرد

 

یاقوت ( Ruby )

هندوهای باستانی به این مساله اعتقاد داشتند که هرشخص به الهه‌ی "کریشنا" ( Krishna ) یاقوت پیشکش کند، در زندگی بعدی امپراطور خواهد شد. همچنین مردم هند و برمه به آرامش‌بخشی و صلح‌طلبی  یاقوت نیز بسیار معتقد بودند، در اروپای قرون وسطی نیز به این مساله معتقد بودند که یاقوت برای ایشان ثروت، سلامتی، عقل و موفقیت در عشق را به ارمغان می‌آورد.

 

انگشتر یاقوت

 

آمیتیست ( Amethyst )

به دلیل رنگی که دارد، یونانیان باستان آمیتیست را به عنوان شراب خدای دیونیسوس - باکوس (ایزد شراب، زراعت و انگور در یونان باستان) می‌نامیدند و معتقد بودند که این سنگ های قیمتی از لایعقل شدن‌شان جلوگیری می‌کند. همچنین اگر کسی از آمیتیست استفاده می‌کرد ذهنی همیشه صاف و پویا داشت.

 

گردنبند آمیتیست

 

پریدوت ( Peridot )

مصریان باور داشتند که پریدوت، شخص را از کابوس دور نگه می‌دارد و به پوشنده‌ی آن اعتماد به نفس، خوشبختی و سلامت زیادی کسب می‌کند. در واقع، برخی از متخصصان جواهرات اعتقاد دارند که برخی از سنگ های قیمتی الماس طور جواهرات کلئوپاترا، پریدوت بودند.

 

گردنبند پریدوت

 

آکوامارین ( Aquamarine )

آکوامارین سنگی است که موفقیت، شفافیت ذهن و سلامت را به ارمغان می‌آورد. به دلیل پیوستگی که با آب دارد، از این سنگ های قیمتی توسط دریانوردان برای مراقبت از حالشان و زنده ماندنشان، استفاده می‌شد.

 

انگشتر آکوامارین


مروارید ( Pearl )

در چین باستان، اعتقاد بر این بود که مروارید آن‌ها را در برابر آتش محافظت می‌کند و در اروپا مروارید نماد پاکی و خلوص به شمار می‌رفت. امروزه نیز مروارید نمادی از معصومیت است.

 

گردنبند مروارید


فیروزه ( Turquoise )

از زمان باستان تا امروز، مردم به قدرت ماورایی فیروزه اعتقاد داشته و دارند. سرخپوستان در جنوب غربی امریکا به این اعتقاد داشتند که فیروزه مانند وسیله‌ای محافظ، آن‌ها را حفاظت می‌کند و در ایران باستان (و جدید) به چشم زخم بودن آن اعتقاد دارند.
 

انگشتر فیروزه

حلقه های نامزدی عجیب و معروف ترین حلقه نامزدی را بخوانید.

حلقه نامزدی و حلقه ازدواج با قیمت را بخوانید.

حلقه نامزدی و سنگ ماه تولد را بخوانید.

شیک ترین جواهرات مدرن عروس را بخوانید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
هلیا.س
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
چقدر رویایی و شیک ن! به خصوص اون که نوشته ava ring!!!!!!
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید