در حال گرفتن اطلاعات...

ویژگی های آقایان جذاب از نظر خانم ها

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 7069

آقایان جذاب همیشه خود را در دل طرف مقابل جا می‌کنند. مرد مورد علاقه خانم ها دارای یکسری ویژگی‌هایی است که در اینجا بیان می‌کنیم.

ویژگی های آقایان جذاب از نظر خانم ها

 

اولین دیدار و اولین برخورد همیشه خیلی مهم است. اینکه بتوانیم در اولین برخورد خوب به نظر برسیم اهمیت دارند. خانم ها همیشه به دنبال آقایان جذاب هستند. اما مرد مورد علاقه خانم ها چه ویژگی‌هایی دارد؟ بهترین عطر مردانه از نظر خانم ها

 

چهره‌ی آقایان جذاب

 

مرد جوان و جذاب

 

چهره افراد اولین چیزی است که دیگران را به خود جذب می‌کند. سعی کنید برای اینکه مرد مورد علاقه خانم ها باشید به صورت و چهره خود خوب برسید. لاکچری و جنتلمن باشیم - آقایان بخوانند

 

لبخند زیبا برای آقایان جذاب

 

آقای جذاب

 

لبخند هم یکی دیگر از چیزهایی است که در جذب طرف مقابل تاثیر زیادی دارد. سعی کنید همیشه بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید تا لبخند زیباتری داشته باشید.

 

لباس شیک آقایان جذاب

 

استایل جذاب مردانه

 

آقایان جذاب از نظر خانم ها همیشه لباس شیک و سایز تنشان را می‌پوشند. خانم ها از مردانی که لباسهای خیلی تنگ می‌پوشند فراری هستند.

 

مدل لباس پوشیدن آقایان جذاب

مرد مورد علاقه خانم ها مردی است که هر لباسی که بپوشد باز هم همان شخصیت واقعی، یا خود واقعیشان را نشان می‌دهند. خانم ها دوست دارند آقایان با پوشیدن لباسهای مختلف شخصیت واقعی خودشان را حفظ کنند.

 

جزییات ظاهری مرد مورد علاقه خانم ها

جزییات در تیپ ظاهری خیلی اهمیت دارد. سعی کنید در اولین برخورد به جزییات ظاهرتان هم رسیدگی کنید. این جزییات شامل مدل مو، عینک، ساعت و کفش می‌باشد. برای داشتن یک ظاهر خوب و جذاب باید به تمام این موارد رسیدگی کنید.

 

رفتار متناسب مرد مورد علاقه خانم ها

رفتار افراد نشان دهنده شخصیت آنها، و همچنین تعیین کننده‌ی ادامه رابطه آنهاست. سعی کنید برای اینکه مرد مورد علاقه خانم ها باشید همیشه و در همه حال خود واقعیتان را نشان دهید، و همیشه اول حرف ها و رفتارتان را بسنجید بعد صحبت کنید.

 

عطر خوشبوی آقایان جذاب

برای برطرف کردن بوی بد بدن، به سادگی می توان از دئودورانت استفاده کرد اما چرا پا را فراتر نمی گذارید تا عطر تن تان دیگران را مست کند؟ تحقیقات ثابت کرده که یکی از عواملی که بر انتخاب خانم ها تاثیر زیادی می گذارد، عطر تن آقایان است. بنابراین اگر می خواهید که جذابیت بیشتری برای اطرافیان تان به خصوص فردی که بدان علاقمندید بگذارید، به دنبال یک عطر خوشبو باشید.

 

کلام زیبای آقایان جذاب

سعی کنید همیشه در حرفهایتان از به کار بردن فحش و حرف ناپسند خودداری کنید. مرد مورد علاقه خانم ها باید همیشه خوب صحبت کند تا جذاب بماند. مردهایی که اهل کتاب خواندن و مطالعه هستند از دید خانم ها جذاب هستند.مدل کفش - انواع کفش مردانه و نحوه ست کردن آنها

 

حرکات بدن یک مرد جذاب و مورد علاقه خانم ها

مرد مورد علاقه خانم ها همیشه به حرکات بدنش از جمله حالت دستها، چشمها، طرز ایستادن و طرز نگاه  توجه می‌کند. حرکاتی که باعث راندن دیگران می‌شود را انجام ندهید. به عنوان مثال اگر برای یک مدت زمان طولانی دست به سینه بایستید، این رفتار باعث آزار مخاطب می‌شود ومغرور بودنتان را با این حرکت نشان می‌دهید.

در نهایت دریافتیم که با رعایت تمامی این نکات می‌توان به جذابیت واقعی رسید. در واقع مرد مورد علاقه خانم ها تمامی این نکات را با دقت تمام و کمال رعایت می‌کند. خانم ها طرفدار کدام تیپ مردانه هستند؟

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
فرشاد
۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۲
ممنون.مطالب زیبایی بود.ولی خب با اجازتون اینو بگم که خانم ها در آقایان دنبال دو چیز هستن در کل.البته این فقط مختص خانم های ایرانی هست نه خانم های خارجی.خانم های ایرانی در کل دو چیز میخان از مردان.اول پول و دوم هم نیاز جنسی.غیر این هیچ خانم ایرانی دنبال هیچ چیز دیگه ای در یک مرد نیست و نخواهد بود
پاسخ
رها نظری
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
ببخشید اولین عکس مربوط به کیه؟
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید