در حال گرفتن اطلاعات...

ویژگی لباس نوزادان در هنگام خرید

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3310

همه مادرانی که منتظر تولد کودکشان هستند، برای خرید لباس بچه باید به نکاتی توجه کنند. ما در این مطلب به بررسی نکات مهم می‌پردازیم.

ویژگی لباس نوزادان در هنگام خرید

همه مادران قبل از به دنیا آمدن نوزاد خیلی ذوق دارند برای خرید لباس فرزند عزیزشان، اما خرید لباس بیش از حد نیاز باعث هدر دادن پول می‌شود. چون نوزاد هر ماه رشد می‌کند و لباس‌های ماه ماه اول برایش تنگ و کوچک می‌شود.  پیشنهاد ما به همه مادران این است که هیچ وقت در خرید لباس نوزادان زیاده روی نکنند. چون نوزاد به سرعت رشد می‌کند و خرید بیش از اندازه باعث هزینه اضافی می‌شود. آموزش کامل ست کردن کفش و لباس زنانه

 

نکاتی که باید هنگام خرید لباس نوزاد رعایت کنید

 

کیفیت لباس نوزاد

 

همیشه هنگام خرید لباس نوزاد لباس مناسب همان فصل را بخرید. برای مثال اگر کودک متولد اسفند است، پس به زودی بهار را در پیش دارد و لازم نیست لباس های ضخیم زمستانی برایش تهیه کنید. متناسب با رشد کودکتان برایش لباس بخرید. به عنوان مثال در نوزادی لباس 1 سالگی برایش نخرید. برای دوران نوزادی لباس زیادی نخرید چون بچه وقتی بزرگتر می‌شود و غذا خور می‌شود به لباس‌های بیشتری نیاز دارد. باید و نبایدهای لباس پوشیدن در محل کار و مصاحبه

هنگام خرید لباس برای نوزاد حتما زیرپوش‌های زیر دکمه دار بخرید. این زیرپوش‌ها خیلی مفیدند؛ از سویی باعث می‌شوند که پهلوی بچه پوشیده بماند و سرما نخورد؛ از سوی دیگر هنگامی که کسی کودک را در آغوش می‌گیرد، ممکن است بلوز بچه بالا رفته و دست شخص روی پوست لطیف پهلوی بچه قرار گیرد و بچه  اذیت شود. پوشیدن زیرپوش زیر دکمه دار برای کودک فواید زیادی دارد. این زیرپوش‌ها باعث می‌شوند که پوشک بچه تکان نخورد و محکم بماند، باعث می‌شود شلوار بچه محکم بایستد و پایین نیاید، همچنین از کمر و پهاوهای بچه به خوبی محافظت می‌کنند.

 

مهارت‌های لازم برای خرید لباس نوزاد

هیچ وقت این پک‌های لباس را خریداری نکنید. این پکیج‌ها خیلی از لوازمی که دارد هیچگاه به کار نمی‌آید. سعی کنید همیشه فقط آن چیزی را که نیاز دارید بخرید.تغییر استایل در پاییز و نحوه ست کردن لباس

هنگام خرید لباس سرهمی برای نوزاد توجه داشته باشید که نوع بدون جوراب آن را خریداری کنید. چون وقتی کودک قد می‌کشد نوع جورابی آن برایش کوچک می‌شود.

هنگام خرید لباس برای نوزاد کلاه نخی را فراموش نکنید. چون سر نوزاد تا چند وقت نرم و شل است و باید مرتب کلاه سرش باشد تا از سرش محافظت شود. و از ضربه دیدن و سرماخوردگی جلوگیری شود.

سعی کنید هنگام خرید لباس برای نوزاد لباس‌های مهمانی زیاد نخرید. چون لباس مهمانی زیاد برای نوزاد قابل استفاده نیست، چون بچه‌های نوزاد تا کوچک هستند بیشتر در خانه می‌مانند.

بلوزهای یقه فرشته بگیرید. معمولا سر بچه نسبت به بدنش بزرگ است. موقع پوشیدن لباس یقه آن در سر بچه گیر می‌کند و اذیت می‌شود؛ اما یقه فرشته خیلی خوب و گشاد و البته زیباست و به راحتی از سر بچه رد می‌شود.

در خرید جوراب دقت کنید که کش خیلی سفتی نداشته باشد. پوست بچه‌ها خیلی حساس و ظریف است و کش سفت جوراب اذیتشان خواهدکردلباس های پاییزی دخترانه بر اساس ماه تولد

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید