در حال گرفتن اطلاعات...

فواید ماساژ صورت برای جوانی و زیبایی پوست

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 4221

ماساژ صورت یکی از روش‌های عالی برای مراقبت از جوانی و زیبایی پوست است که این تکنیک را از قدیم، زنان زیادی از سرتاسر دنیا، استفاده می‌کرده‌اند.

فواید ماساژ صورت برای جوانی و زیبایی پوست

ماساژ صورت هم به عنوان یک روش درمانی برای کاهش استرس و اعصاب صورت مفید است و هم برای کمک به زیبایی پوست و جوانی بیشتر آن. یک ماساژ صورت 5 دقیقه‌ای در انتهای شب، می‌تواند کاملا شما را ریلکس کند و به انسجام و سفت شدن پوست بینجامد. 

چاقی صورت - مواد طبیعی برای چاق شدن صورت

 

فواید ماساژ صورت برای زیبایی پوست و جوانی

آرام کردن عضلات و اعصاب صورت

بعد از یک روز کاری پرتنش، ماساژ صورت می‌تواند در رفع گرفتگی عضلات و آرام کردن اعصاب صورت که ناشی از فعالیت زیاد، نمود خستگی در چهره و یا خیره شده زیاد به صفحه مانیتور است، به شما کمک کند. در حین انجام ماساژ، نفس عمیق بکشید و چشم‌هایتان را ببندید.

 

جذب محصولات مراقبت و زیبایی پوست

اگر از محصولات زیبایی پوست استفاده می‌کنید، حتما بعد از استعمال آن روی پوست، ماساژ صورت را هم امتحان کنید. این کار باعث می‌شود که این کرم‌های زیبایی پوست ، بهتر جذب شوند و تاثیر بیشتری داشته باشند. بهتر است برای تاثیر گذاری بیشتر، ماساژ صورت را به شکلی که انگار در حال تایپ کلمات هستید، انجام دهید و با سر انگشتان دست، ضربه‌های آرام به روی پوست وارد کنید.

 

تمرین ساده و ورزشی صورت

برای افزایش زیبایی پوست ، لازم است که عضلات و پوست دارای انسجام باشند. پوست شل و افتاده، قطعا زیبایی شما را کاهش می‌دهد. دقیقا مانند اندام شما که نیاز به ورزش و تمرین دارند، صورتتان هم باید ورزیده شود و ماساژ صورت ، یک تمرین ساده و عالی برای انجام این تمرین است.

 

ماساژ پوست صورت

 

کاهش پف صورت

ماساژ صورت می‌تواند به کاهش احتباس مایعات که باعث پف کردگی پوست و صورت می‌شوند، کمک کند. زیر چشم و و اطراف آن را 20 ثانیه ماساژ دهید تا این پف برطرف شود. اگر صبح‌ها بعد از بیدار شدن از خواب با صورتی پف کرده مواجه می‌شوید، حتما از ترفند ماساژ صورت برای کاهش پف صورت کمک بگیرید.

زیبایی پوست صورت با بهترین مواد خانگی

 

بهبود گردش خون

قطعا شما هم متوجه هستید که چهره همه فراد، در صورت رنگ پریدگی، دچار کاهش زیبایی می‌شود. زیبایی پوست شما به تازگی و رنگ و روی باز و شاداب نیاز دارد. ماساژ صورت دقیقا این کار را بر عهده دارد، یعنی با افزایش گردش خون در پوست، باعث باز شدن رنگ و رو و شادابی چهره می‌شود که تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد.

با افزایش گردش خون در پوست، چهره گلگون می‌شود و سلول‌های آن تغذیه می‌گردند که این موضوع باعث می‌شود سلول‌ها طراوت و حجم بیشتری داشته باشند.

 

شناخت بهتر پوست

وقتی صورتتان را ماساژ می‌دهید، متوجه خواهید شد که کدام بخش صورت چرب یا خشک است و در این صورت، می‌توانید در مراقبت از زیبایی پوست خود، تصیمات بهتری بگیرید. بسیاری از افرادی که دارای جنس پوست مختلط هستند، نمی‌دانند که کدام نواحی چرب و کدام نواحی خشک است و همین موضوع، می‌تواند باعث بدتر شدن وضعیت پوست شود.

 

زیبایی پوست - راز زیبایی زنان مشهور جهان

ماسک شب برای زیبایی پوست

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید