در حال گرفتن اطلاعات...

رنگ لنز مناسب و خوب را چگونه انتخاب کنیم؟

بزرگنمایی
دسته: لنز و عینک تاریخ نگارش: ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 14453

راه‌های زیادی برای افزایش زیبایی چهره وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از لنز رنگی است. آیا می‌دانید چگونه می‌توان بهترین لنز را انتخاب کرد؟

رنگ لنز مناسب و خوب را چگونه انتخاب کنیم؟

گاهی لازم است تا با اصول و قواعد انجام یک کار به درستی آشنا بوده و سپس بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را برای خود داشته باشیم. یکی از مواردی که باید در انتخاب آن دقت بسیاری صورت گیرد انتخاب رنگ مناسب برای لنز آرایشی است. این لنزها معمولا به صورت موقت و برای افزایش زیبایی استفاده می‌شوند اما اگر انتخابی درست و خوب نداشته باشید مطمئنا تاثیرات برعکسی بر روی زیبایی چهره و آرایشتان خواهد داشت.

ما در این قسمت از زیبامون دات کام به نکات کلیدی و مهمی در رابطه با انتخاب رنگ مناسب لنز اشاره کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها یک انتخاب عالی و جذاب برای خود داشته باشید. با ما همراه باشید.

طرز صحیح گذاشتن لنز داخل چشم - راحت و ساده (ویدیو)

 

انواع لنز رنگی آرایشی و زیبایی

 

انواع لنز رنگی آرایشی

 

به طور کلی 2 نوع لنز رنگی برای هر تن پوست وجود دارد:

یک مدل از این لنزهای رنگی معمولا با تجویز پزشک و برای تصحیح عیب انکساری فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد و مدل دیگر انواع لنزهای رنگی هستند که برای افزایش زیبایی در رنگ‌های مختلف وجود دارند.

در اغلب موارد لنزهای رنگی که در فروشگاه‌ها و بازار وجود دارند معمولا داری شکل طبیعی عنبیه بوده و تنها دارای رنگ متفاوت هستند. لنز طوسی، لنز خاکستری، لنز آبی، لنز عسلی، لنز یخی، لنز سبز و لنزهایی که دارای خطوط و حاشیه‌های مختلف هستند که معمولا آن‌ها را با نام‌های لنز طوسی دور مشکی، لنز یخی دور مشکی، لنز خاکستری دور مشکی و ... می‌شناسند.

لنز طبی و لنز رنگی غیرطبی و طول عمر آن ها

 

 چگونه یک لنز رنگی مناسب را انتخاب کنیم؟

 

چگونه یک لنز رنگی انتخاب کنیم

 

برای اینکه رنگ لنز بسیار عالی و مناسبی را انتخاب کنید باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید. از عوامل مختلف و تاثیرگذار در انتخاب رنگ لنز می‌توان به رنگ مو و رنگ پوست اشاره کرد.

علاوه‌براین شخصیت هر فرد نیز نقش بسیار موثری در انتخاب رنگ لنز دارد. ممکن است بسیاری از افراد رنگ‌های روشن و طبیعی را ترجیح دهند و از طرفی افراد دیگر رنگ‌های جسورانه و جادویی جز اولین انتخاب‌هایشان باشد.

اگر به طور طبیعی دارای رنگ چشم روشن هستید بهترین گزینه برایتان این است که از یک لنز با رنگ نافذ، ظریف و طبیعی استفاده کنید تا حالت طبیعی و بسیار زیباتری را برایتان ایجاد کند. 

اگر می‌خواهید رنگ چشم متفاوت و در عین حال طبیعی را تجربه کنید بهترین پیشنهاد این است که از لنز طوسی، لنز خاکستری و یا لنز سبز استفاده نمایید. این رنگ از لنزها معمولا در کنار تمام رنگ پوست‌ها مناسب بوده و حالت طبیعی و بسیار جذابی را برایتان ایجاد خواهد کرد.

خانم‌هایی که دارای رنگ پوست روشن و داری تن پوست آبی هستند و شهامت داشتن یک چهره دراماتیک و جسورانه را ندارند بهترین پیشنهاد این است که از لنزهای آرایشی با رنگ گرم استفاده نمایند.

خانم‌هایی که دارای رنگ چشم تیره هستند باید یک رنگ مات را برای عنبیه خود انتخاب نمایند و از این طریق یک بازتاب شیشه‌ای و خاص را برای چشم‌های خود ایجاد نمایند. لنز قهوه‌ای، لنز فندقی، لنز عسلی، لنز عسلی روشن برای یک نگاه طبیعی و رنگ‌های خاص و متفاوت مانند لنز بنفش، لنز سبز و لنز آبی می‌توانند یک نگاه جسورانه و جادویی را برایتان ایجاد کنند.

مدل لنز طوسی دور مشکی

 

رنگ لنز مناسب برای پوست روشن

لنز یخی روشن یک لنز خاص

 

رنگ لنز مناسب برای پوست روشن

 

رنگ لنز مناسب برای پوست سبزه و گندمی

 

رنگ لنز مناسب برای پوست سبزه

 

مطمینا با استفاده از این راهنمایی می‌توانید یک انتخاب عالی و جذاب برای خود داشته باشید و زیبایی خود را بهتر از همیشه نشان دهید!

 

ممنون که با زیبامون دات کام همراه بودید!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید