در حال گرفتن اطلاعات...

زیبایی بیشتر با دوری از این اشتباهات آرایشی

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 2636

خیلی از اشتباهات آرایشی باعث کاهش زیبایی صورتتان می‌شوند و این در حالی است که اصلا از این اشتباهات آگاهی ندارید!

زیبایی بیشتر با دوری از این اشتباهات آرایشی

متاسفانه اشتباهات آرایشی بسیار ریز و دور از چشم هستند و از طرف دیگر، تاثیر واضح و زیادی در کاهش زیبایی صورت دارند. حتی ممکن است بعضی از این اشتباهات را نشناسید و فکرش را هم نکنید که روش آرایش کردنتان غلط باشد.

اشتباهات آرایشی که باید از آن ها دوری کنیم! (قسمت آخر)

 

افزایش زیبایی صورت با دوری از این اشتباهات آرایشی

آرایش روی پوست خشک

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات آرایشی که تاثیر بدی روی زیبایی صورت و پوشتتان دارد، آرایش گردن روی پوست خشک و نامرطوب است. این کار باعث می‌شود آرایش و پوستتان، خسته، چین خورده، پیر و ترک‌دار به نظر آید و سن و سالتان هم بالا برود.

حتما قبل از آرایش، پوستتان را بشویید و مرطوب کننده مناسب جنس پوستتان را بزنید.

 

پوست خشک

 

آرایش در نور نامناسب

حتما در جایی که نور مناسب و طبیعی دارد، آرایش کنید. آرایش در نور کم و نور زیاد و یا انواع نور مصنوعی که رنگ دارند، باعث می‌شود رنگ‌های آرایشی را گم کنید و سایه‌های مختلف تیره و روشن رنگ‌های لوازم آرایش را درست تشخیص ندهید. 

 

ارایش در نور زیاد

 

رنگ ابروی نامناسب

حتما رنگ ابروی مناسب با رنگ پوست و رنگ موهای خود را از آرایشگرتان بپرسید. رنگی که تیره و بولد باشد، اصلا مناسب رنگ پوست روشن نیست و بالعکس، رنگ ابروی بیرنگ و بور هم برای کسانی که رنگ پوست تیره دارند، مناسب نیست. رنگ ابرو باید به صورتی باشد که به رنگ پوستتان عمق دهد و حتما حالتی از گرمی و سردی رنگ پوست را در خود داشته باشد.

 

رنگ ابروی نامناسب

 

خط لب عجیب و غریب

این مسئله که خیلی از خانم‌ها سعی دارند فرم لب‌های خود را رژلب و خط لب تغییر دهند، بسیار کار اشتباه و نادرستی است و اصلا حرفه‌ای و زیبا نیست. خودتان را گول نزنید، به هر حال مدل لب‌های شما خود را نمایان خواهد کرد. بنابراین با مداد لب، سعی نکنید لب‌های پهن و تیزی را برای خود ایجاد کنید. فرم طبیعی لب‌ها به هر شکلی که باشد، اگر درست و حرفه‌ای آرایش شود، بسیار شکیل‌تر خواهد بود و تاثیر مثبتی در افزایش زیبایی صورت شما خواهد داشت. بنابراین از این اشتباهات آرایشی دوری کنید.

 

خط لب عجیب و غریب

 

آرایش غلیظ

اگر به مدل آرایش سلبریتی‌ها و افراد مشهور توجه کرده باشید، حتما متوجه خواهید شد که آن‌ها هرگز آرایش غلیظ وبولد را امتحان نمی‌کنند. منظور از آرایش غلیظ ای نیست که آرایش چشم اسموکی ندارند و یا رژلب قرمز تیره نمی‌زنند. منظور این است که این دو را در کنار یکدیگر امتحان نمی‌کنند. اگر آرایش چشم غلیظی دارید، حتما از رژلب نود یا صورتی و رنگ‌های ملایم استفاده کنید تا زیبایی صورت و آرایشتان دوچندان شود و از اشتباهات آرایشی که شما را غیر حرفه‌ای نشان دهد، به دور بمانید.

از این اشتباهات آرایشی دوری کنید!

 

ارایش غلیظ

 

ست کردن آرایش لب با رنگ لباس

این یک مد قدیمی و منقضی شده است که رنگ رژلب را با رنگ لباس ست کنید. اگر دقت کرده باشید، اصلا هم زیبایی صورت را افزایش نخواهد داد و فقط جلب توجه نامناسب دارد. درست مانند قانونی که برای آرایش متناسب لب و چشم در پاراگراف قبل ذکر کردیم، رنگ لباس و آرایش لب را نیز به همین شکل ست کنید. لباس بولد و پر زرق و برق را با آرایش لب نود و ملایم ست کنید و همچنین برعکس، اگر لباس ساده‌ای به تن کردید، رژلب خوشرنگ و جذاب بزنید.

 

رنگ رژلب و لباس قرمز

 

زیبایی پوست صورت با بهترین مواد خانگی

مراقبت و افزایش زیبایی صورت در خانم ها و آقایان

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید