در حال گرفتن اطلاعات...

شخصیت شناسی از روی فرم انگشتان پا

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2111

شاید برای شما هم جالب باشد که از روی فرم انگشتان پا، بتوانید به بعضی از ابعاد شخصیتی خودتان و ذیگران پی ببرید، پس این مطلب را دنبال کنید.

شخصیت شناسی از روی فرم انگشتان پا

شخصیت شناسی از روی فرم انگشتان پا، موضوع جذابی است و همه ما به طرز شگفت‌آوری به مسائل سرگرم کننده اینچنینی علاقه‌مند هستیم و این کار برایمان نوعی تفریح کردن هم هست. هر کدام از ما با انواع فرم انگشتان پا به دنیا می‌آییم که شاید جالب باشد بدانیم که هر فرمی می‌تواند به نوعی بازگو کننده بعضی از ابعاد شخصیتی ما و دیگران باشد.

شخصیت شناسی – از روی رنگ چشم های افراد

 

شخصیت شناسی از روی فرم انگشتان پا

 

فرم انگشتان پا - مربعی و هم اندازه

افرادی که دارای چنین شکل پا هستند، معمولا انسان‌هایی بسیار محتاط و دارای وسواس در انتخاب و عمل می‌باشند. آن‌ها تمام جوانب کوچک و بزرگ هر کاری را کاملا و با دقت زیاد می‌سنجند و بعد دست به انتخاب می‌زنند.

این افراد در هر کاری قابل اعتماد هستند و آرامش خاصی را به دیگران انتقال می‌دهند.

 

انگشتان مربعی

 

فرم انگشتان پا - حالت شعله‌ای

افراد دارای چنین مدل انگشت پا، دارای شخصیت انگیزشی هستند و می‌توانند در کارهای مختلف، بسیار خلاق و تحریک کننده ظاهر شوند. آن‌ها معمولا درباره کارهای گوناگون مشتاق هستند و سعی می‌کنند همه چیز را امتحان کنند. امتحان کردن چالش‌های گوناگون برایشان بسیار جذاب است و کار رهبری در تیم‌ها را به خوبی انجام می‌دهند.

 

فرم انگشتان پا

 

فرم انگشتان پا - برابر و نابرابر

شخصیت شناسی چنین افرادی که در آن 3 انگشت اول پا هم اندازه هستند و 2 انگشت دیگر کوتاه‌تر می‌باشند، ابعاد جذاب و گوناگونی دارد. این افراد بسیار خوش برخورد و متعادل می‌باشند و در هر موقعیت و مواجهه با هر کسی، می‌توانند بهترین رفتار را به نمایش بگذارند. آن‌ها بسیار هوشمندند و می‌توانند تمام معادلات را به نفع خود برگردانند و از این قضیه سود ببرند. می‌توانید آن‌ها را برای شراکت اقتصادی و بازرگانی انتخاب کنید.

 

فرم انگشتان نابرابر

 

فرم انگشتان پا - شیب دار

افرادی که دارای چنین حالتی در انگشتان پای خود هستند، به شدت مرموز و ساکتند و هرگز کسی را به فضای خصوصی و حریم شخصی خود راه نمی‌دهند. برای این افراد، حریم شخصیشان از هر چیزی مهم‌تر و برتر است و به همین خاطر معمولا ساکت و تنها هستند و البته به کار دیگران هم کاری ندارند.

بهتر است در مواجهه با این افراد، کمتر درباره مسائل خصوصی و شخصی صحبت کنید، چون جوابی برای شنیدن نخواهید گرفت.

شخصیت شناسی - حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

 

فرم انگشتان شیب دار

 

فرم انگشتان پا - فاصله بین انگشت اول و دوم

این افراد دارای اعتماد به نفس بسیار زیادی هستند و تسلط خیلی خوبی روی حرکات و سخنان خود دارند. بهتر است اینگونه افراد برای اجراهای برنامه‌های ویژه و زنده انتخاب شوند و تا با بهترین کنترل و تسلط، همه چیز را به خوبی پیش ببرند.

 

فاصله بین انگشت اول و دوم

 

فرم انگشتان پا - فاصله بین انگشت دوم و سوم

این بدین معنی است که شما فردی هستید که احساسات را در تصمیم‌گیری‌های خود دخالت نمی‌دهید و همه چیز را با عقل و منطق خود جلو می‌برید. خیلی راحت می‌توانید وطایف روزانه خود را کنار بگذارید و برایشان دلایل منطقی پیدا کنید.

 

فاصله بین انگشت دوم و سوم

 

قاب موبایل - شخصیت شناسی بر اساس مدل قاب گوشی

شخصیت شناسی - ارتباط مدل ابرو با شخصیت

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید