در حال گرفتن اطلاعات...

روشهای عضله سازی و لاغری پایین تنه

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 2531

روشهای لاغر کردن پایین تنه و عضله سازی پا، اگر به شکل مداوم و اصولی انجام شوند، به سرعت و به بهترین شکل نتیجه خواهند داد.

روشهای عضله سازی و لاغری پایین تنه

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهید پایین تنه و پاهای لاغر و همینطور بدنی سالم داشته باشید، تا دیگر درگیر خرید شلوار و دویدنتان نباشید نکات زیر را رعایت کنید. این نکات علاوه بر تناسب اندام و لاغری پایین تنه تان موجب قوی‌تر شدن و عضله سازی شان خواهند شد، تا در هنگام بالا رفتن سنتان دیگر مشکلی با راه رفتن نداشته باشید. تناسب اندام - ورزش های مناسب کاهش وزن

1. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی قهوه بنوشید

 

نوشیدن قهوه

 

شروع چربی سوزی در آشپزخانه‌تان آغاز می‌شود. بر اساس تحقیقات، آنهایی که رژیم‌شان به همراه مکمل قهوه کافئین‌دار بود، علاوه بر افزایش نرخ متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن بیشتری را تجربه کرده بودند.

2. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی ساق پاهایتان را تقویت کنید

سعی کنید در طول روز خود، ورزش ساق پا را انجام دهید چه هنگامی که مسواک می‌زنید، چه هنگامی که منتظر مترو هستید و... . این کار علاوه بر تقویت ساق پا، متابولیسم بدنتان بهبود می‌دهد و به آب شدن چربی‌های مخفی در بین ماهیچه‌هایتان کمک می‌کند.

3. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی حرکت اسکات انجام دهید

 

حرکت اسکات با وزنه

 

اگر حرکت اسکات را در برنامه خود بگنجانید، به سرعت شاهد لاغری پایین تنه خود خواهید شد. همچنین این حرکت به خوش فرمی باسن و پاهایتان کمک می‌کند. حرکت اسکات - چگونگی انجام این تمرین برای تقویت عضلات

4. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی شیب تردمیل را افزایش دهید

اگر به دنبال لاغری هر چه زودتر پاهایتان هستید، شدت تمرینات خود را افزایش دهید. اینکار سطح قند خون را بهبود بخشیده و باعث می‌شود، بدنتان تمایل کمتری برای ذخیره چربی داشته باشد و کمتر احساس گرسنگی کند.

5. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی حرکت پرس پا انجام دهید

این حرکت می‌تواند به فعالیت عضلات همسترینگ، چهار سر ران، باسن و ساق پا کمک کند و با هر گرم عضله ساخته شده، متابولیسم‌تان افزایش یابد. برای اینکار حتما احتیاج به عضله‌های سنگین ندارید، بلکه با وزنه‌های سبک هم می‌توانید عضله سازی کنید.

6. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی حرکت لانج انجام دهید

 

حرکت لانج یا قیچی با وزنه

 

لانج روشی عالی برای تاندون‌های به هم پیچیده پای شماست و باعث لاغری و سوخت چربی‌های پایین تنه تان می‌شود.

7. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی پیاده روی کنید

با پیاده روی ساده می‌توانید چربی‌های بین ماهیچه‌هایتان را نیز از بین ببرید. بر اساس تحقیقات کسانی که پیاده روی می‌کنند نسبت به کسانی که ورزش می‌کنند، به طور متوسط چربی احشایی کمتر و BMI پایینتری دارند.

8. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی کلسیم مصرف کنید

کلسیم برای سلامت استخوان و همچنین عضله سازی ضروری است. کلسیم برای بهبود انقباض عضلات بسیار مفید است و به رشد عضلات کمک می‌کند. در کل اگر به دنبال پایین تنه خوش فرم می‌گردید، خوراکی‌های کلسیم‌دار بخورید.

9. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی میان وعده، مرکبات بخورید

سعی کنید مرکبات را در میان وعده‌های خود اضافه کنید. بر اساس تحقیقات، مرکبات باعث افزایش چربی سوزی می‌شود. مرکبات حاوی ویتامین C که با التهاب مبارزه می‌کنند، بهترین میان وعده بعد از ورزش هستند.

10. برای لاغری پایین تنه و عضله سازی دو سرعت انجام دهید

 

دو و میدانی

 

یکی از موثرترین راهها برای آب کردن چربی پا و ساخت عضله پا، دو سرعت می‌باشد. ورزش شدید با دوره‌های کوتاه‌تر، مانند دو سرعت، به اندازه ورزش‌های طولانی با شدت متوسط، در کاهش چربی مفیدند.

 

بهترین مکمل های بدنسازی برای بدنسازان

تناسب اندام بدون استفاده از هیچ وسیله ای

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید