در حال گرفتن اطلاعات...

رژ لب - دندان های سفید و براق با رژ لب مناسب

بزرگنمایی
دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 2933

چگونه با انتخاب رژ لب مناسب می‌توانیم دندان‌های سفید، براق و مرواریدی داشته باشیم؟! چگونه از زردی و تیرگی دندان‌ها در عکس‌ها جلوگیری کنیم؟!

رژ لب - دندان های سفید و براق با رژ لب مناسب

این یک واقعیت است که بعضی از رژ لب ها نه تنها دندا‌ن‌هایتان را سفید و مرواریدی نشان نمی‌دهند، بلکه آن‌ها را کدر و زرد نمایان می‌سازد، حتی اگر دنداهایتان را نیز سفید و لمینیت کرده باشید. راه جلوگیری از این اتفاق هیچ ربطی به سفیدی دنداها و یا متدی که برای سفید کردنشان به کار گرفته‌اید ندارد، اما با رنگ پیش زمینه ( Undertone  – آندرتون ) رژ لبی که استفاده می‌کنید، ارتباط مستقیم دارد. در ادامه 8 رنگ رژ لب (به همراه برندهای پیشنهادی) که با یک حرکت اپلیاتور باعث سفیدتر نشان داده شدن دندان‌هایتان می‌شوند را گردآوری کردیم. با زیبامون دات کام همراه باشید تا زیباترین و سفیدترین دندان‌ها را به همراه رنگ رژ لب درست و مورد علاقه‌تان داشته باشید!

 

رژ لب قرمز و دندان های سفید

 

رژ لب ها و دندان های سفید و درخشان

 

دندان‌های سفید و رژ لب قرمز

برای این‌که رژ لب قرمز سبب تیره‌تر نشان داده شدن و یا زرد شدن دندان‌هایتان نشوند، از قرمزی استفاده کنید که دارای آندرتون آبی باشد. رژلب‌های مات کرمی Amsterdam از NYX و Rapid از برند Vice Lipstick دارای میزان اندکی رنگ آبی هستند که هرگونه رنگ زردی که از ترکیب رژ لب و دندان‌ها به وجود می‌آید را خنثی می‌کنند.

 

دندان‌های سفید و رژ لب قرمز

 

دندان‌های سفید و رژ لب پرتقالی

زمانی که صحبت از سفید بودن دندان‌ها می‌شود، رنگ پرتقالی می‌تواند خیلی ریسکی باشد، چون خودش معمولا دارای مقداری رنگ زرد است. برای همین انتخاب رنگ پرتقالی – نارنجی – با آندرتون قرمز تا آبی انتخابی مناسب برای مرواریدی نشان دادن دندان‌هایتان است. رژلب‌های Lip Paint in Cool Coral از برند L’Oreal Infallible و Vinyl Stain in Rave Orange از برند YSL دارای تناژ پرتقالی با آندرتون‌‌های نام‌برده هستند.

 

دندان‌های سفید و رژ لب پرتقالی

 

دندان‌های سفید و رژ لب صورتی

جستجو در مرود رنگ صورتی که باعث سفیدتر نشان داده شدن دندان‌هایتان بشود دقیقا همان قانون رژلب قرمز را دنبال می‌کند: رنگ صورتی یا ماژنتایی را پیدا کنید که آندرتون آبی تا ارغوانی داشته باشد. بنفش ارغوانی رژ لب Vice Lipstick in Hideaway از برند Urban Decay یک انتخاب عالی برای آرایش روزانه‌تان به شمار می‌رود، درحالی‌که Liquid Lipstick in Psycho از همین برند اوربان دیکی به دلیل داشتن اندکی آندرتون آبی برای مواقعی که میکاپ خاص‌تری را در نظر دارید، مناسب است.

 

دندان‌های سفید و رژ لب صورتی

 

دندان‌های سفید و رژ لب بنفش

رژلب بنفشی که روی لب‌ها قرار می‌گیرد، معمولا به سفیدتر نشان داده شدن دندان‌ها کمک می‌کند، البته تا زمانی‌که آندرتون صورتی یا زرد زیادی نداشته باشند، این مساله صادق است. بهتر است از رنگ بنفشی استفاده کنید که آبی خیلی زیادی داشته باشد مانند Vice Lipstick in Exhibition  از Urban Decay و یا رژلبی خیلی تیره مانند Black Truffle  از برند Bite که مرواریدهای درخشان شما را به سفیدترین حالت نشان می‌دهند.

 

دندان‌های سفید و رژ لب بنفش

لبهای صورتی با منتخب رژلب های صورتی بهار

رژلب بنفش و برندهای مختلف آن

رژ لب مرجانی - منتخب رژ لب نارنجی و مرجانی برای تابستان 96

رژ لب قرمز - منتخب بهترین رنگ های 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید