مضرات کاشت ناخن و فواید آن

دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 16521

مضرات کاشت ناخن چیست؟ چه فوایدی دارد؟ چه اشخاصی باید از این روش استفاده کنند؟ آیا عوارض جانبی هم دارد؟!

مضرات کاشت ناخن و فواید آن

آیا شما هم ناخن‌های بدشکل و ضعیفی دارید؟

اگر این‌طور است و دوست دارید، باید به فکر کاشت ناخن (ناخن اکریلیک) باشید. ممکن است موقعیت‌هایی مانند مهمانی، عروسی و یا موقعیت شغلی خیلی عالی برایتان به وجود بیاید که بخواهید دست‌های زیبا و کشیده‌ای داشته باشید و یا ناخن‌های خوشرنگ با طراحی ناخن زیبایی را روی دستانتان ببینید. این‌که بعضی از دوستانتان همیشه ناخن‌های بلند و زیبایی دارند ممکن است باعث ناراحتی و شاید حسادت شود، و ممکن است به این مساله فکر کنید که چرا شما نمی‌توانید این‌طور به نظر برسید. خوشبختانه در قرن 21 به سر می‌بریم و راه‌های خیلی زیادی برای زیبایی بیشتر وجود دارند. یکی از این راه‌ها استفاده از روش کاشت ناخن است. فقط باید مطمئن شوید که این عمل را در یک سالن مجهز و عالی انجام می‌دهید چون واقعا کاری نیست که در خانه از عهده انجام آن برآیید (البته اگر ناخن‌کار نیستید!). در ادامه بهتر است با مضرات کاش ناخن و فواید آن آشنا شوید!

 

کاشت و ژلیش ناخن

 

مضرات کاشت ناخن و فواید آن

فواید کاشت ناخن

  1. کاشت ناخن برای خانم‌هایی که ناخن‌های خراب و ضعیفی دارند مناسب است.
  2. ناخن‌های آکریلیک برای خانم‌هایی که عادت به جویدن ناخن‌ها دارند مناسب است. از طرفی، چه اتفاقی بهتر از این‌که عادت مخرب خود را با زیباتر کردن محیط آن تغییر دهیم!
  3. کاشت ناخن، مدت زمان زیادی است که جزو فاکتورهای زیبا کننده به کار می‌رود. به همین دلیل بیشتر ناخن‌کارها و مانیکوریست‌ها واقعا در کار با آن حرفه‌ای هستند و دقیقا می‌دانند که این ناخن‌ها را چگونه نصب و حذف کنند. در نتیجه نیاز نیست که خیلی نگران این قسمت باشید.
  4. یکی از مسایلی که در مورد استفاده از کاشت ناخن بسیار به نفع شما است، در صورت شکستن و به وجود آمدن مشکل، به راحتی قابل ترمیم است.
  5. ماندگاری آن‌ها از ژلیش خیلی بیشتر است.

 

ترمیم کاشت ناخن

 

مضرات کاشت ناخن

  1. متاسفانه در کنار تمام فوایدی که دارند، کاشت ناخن می‌تواند بستر اصلی ناخن‌هایتان را خراب کند و رشد ناخن‌های اصلی را به شدت به تاخیر انداخته و یا باعث به وجود آمدن مشکلات رشدی در آن‌ها شود.
  2. از طرفی ناخن‌های آسیب دیده مکانی بسیار مناسب برای رشد انواع قارچ و باکتری هستند. ناخن کاشت ممکن است سبب التهاب یا احساس خارش در کوتیکول شود و یا وسایلی که توسط آن ناخن کاشته می‌شود ممکن است خیلی زبر و زمخت باشند. مراقب باشید اگر هر ماده‌ای که در این فرآیند استفاده می‌شود، بوی تندی داشت، نشان دهنده‌ی این است که چیزی در این میان مشکل دارد.
  3. ناخن‌های کاشت، برای طبیعی به نظر رسیدن نیاز به یک متخصص ناخن‌کار واقعا حرفه‌ای دارند وگرنه ظاهری بسیار ناخوشایند و مصنوعی خواهند داشت.
  4. استفاده از ناخن‌های کاشت، به هرحال حاوی میزان زیادی مواد شیمیایی است که برای برخی خانم‌ها آلرژی‌زا و آزار دهنده است.
  5. تمیز کردن زیر ناخن‌ها بسیار سخت می‌شود و اگر بخواهید به زور تمیز کنید، باعث حساس شدن ناخن و اطراف آن می‌شود (به خصوص اگر از اکریلیک‌هایی با پایه MMA که متیل متاکریلیت استفاده کنید.) اگرچه این ماده‌ی شیمیایی به دلیل سمی بودن ممنوع شده است اما برخی از سالن‌ها همچنان از آن استفاده می‌کنند.

 

ناخن کاشت عفونت کرده

درمان قارچ ناخن دست

تقویت ناخن به صورت طبیعی در خانه

منتخب جدیدترین مدل فرنچ ناخن 2017 - ویدیو

مدل طراحی ناخن - جذاب ترین در 100 سال - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید