نکات اسپای مو و پوست آقایان

دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2723

اسپا به چه معنی است؟ اسپای آقایان چگونه است؟ چه خدماتی در آن صورت می‌گیرد؟ چه تفاوت‌هایی با اسپا خانم‌ها دارد؟!

نکات اسپای مو و پوست آقایان

اسپا ( SPA ) به مکانی گفته می‌شود که در آن‌جا از آب‌های غنی معدنی یا آب دریا برای درمان (حمام‌های درمانی) استفاده می‌شود، این مراکز دارای خدمت‌های دیگر از قبیل مراقبت از پوست و مو و ماساژ درمانی نیز هستند. شاید فکر کنید که اسپا فقط متعلق به خانم‌ها است، اما این تفکر کاملا نادرست است! اسپاهایی نیز وجود دارند که به صورت اختصاصی برای آقایان هستند. مردان مدرن امروزی از به اسپا رفتن و مراقبت از پوست و موی خود ترسی ندارند و کلا رفتن به این گونه مکان‌ها حس پادشاه بودن را به آن‌ها می‌دهد، و خب آقایان همیشه چنین دیدی را نسبت به خودشان دارند!

 

اسپای مردانه

 

اسپای مردانه چگونه است

مراقبت از پوست و موی آقایان از آرایشگاه‌ها فراتر رفته و امروزه در اسپاها نیز به صورت کامل و عالی ارائه می‌شود. اسپا رفتن آقایان با خانم‌ها کاملا متفاوت است، چیزی که آقایان دوست دارند ببینند، محیطی باکلاس، شیک و خاص است که به آن‌ها انرژی مثبت دهد. با توجه به خدماتی که در اسپا ارائه داده‌ می‌شود، برای آقایان محیطی بیزنس طور و ورزشی است.

 

اسپا مردانه

 

اسپا درمانی برای آقایان

به طور کلی اسپا برای آقایان باید آسان ( E.A.S.Y ) باشد، حالا این آسانی به چه معنی است؟

تاثیر گذار ( Effective ): قابل سنجش بودن، موثر از نظر جسمی. وقتی که آقایان در اسپا هستند، دوست دارند که بدانند و احساس کنند که پوستشان بهتر از قبل شده است، یا ماهیچه‌هایشان احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

فعال ( Active ): اسپا برای آقایان باید به ایشان حس تفریح و متفاوت بودن را بدهد. درصد بسیار بزرگی از آقایان عاشق ورزش هستند و ورزشکار آماتور می‌باشند. بنابراین خیلی جای تعجب ندارد که آقایان با انجام حرکات ورزشی در اسپا حس خیلی بهتری نسب به یک جا نشستن داشته باشند.

حس‌های نفسانی ( Sensuous ): درمان‌ها و مراقبت‌هایی که در اسپا صورت می‌گیرند نه تنها ارزان نیستند، بلکه خیلی لاکژری هستند. بنابراین آقایان دوست دارند که پول خوبی نیز برای آن خرج کنند و این موضوع به آن‌ها حس بسیار خوبی می‌دهد.

جوانی ( Youthful ): محیط یک سلمانی قدیمی هم خوب و هم دلنشین است، اما بیشتر آقایان دوست ندارند که استایلی مانند پدربزرگ خود داشته باشند! اسپای آقایان باید به آن‌ها حس جوانی و تازگی بدهد و از طرفی انرژی ایشان را نیز کامل کند.

 

اسپای آقایان

 

اسپای پوست و مو آقایان

پوست صورت ( Facials ): مراقبت از پوست بهترین قسمت برای آقایانی است که خیلی عصبی و نگران هستند. این مراقبت از پوست بسیار آرامش‌بخش، گوناگون و بسیار موثر است. دلیل این امر این است که آقایان از محصولات مراقبت از پوست خیلی کمتری نسبت به خانم‌ها استفاده می‌کنند و به طور کلی اکثر آقایان روتین روزانه مراقبت از پوست ندارند، در نتیجه اثر بخشی ناگهانی را روی پوستشان می‌بینند.

 

ماساژ عمیق یا ماساژ ورزشی: ماساژ چیزی است که همه‌ی آقایان واقعا عاشق آن هستند و یکی از درمان‌های رایج برای ایشان است. یک ماساژ خیلی خوب می‌تواند تمام مشکلات جسمی، بی‌خوابی و دردهای بدن را متوقف کند. در واقع هرچه درمان‌هایی که در اسپا برای آقایان صورت می‌گیرد خشن‌تر و سخت‌تر باشد، آرامش بعدی بیشتری دارند.

 

سونا و اتاق بخار: چه چیزی لاکژری‌تر از اتاقی پر از بخار آب و گرما است؟ یکی دیگر از رایج‌ترین درمان‌ها برای آقایان که البته دلایل خیلی زیادی نیز پشت آن نهفته است. اتاق‌های سونا پیشینه‌ی تاریخی دارند، از حمام‌های ترکی تا اتاق‌های بخار بومیان آمریکایی، یکی از بهترین راه‌های برای احساس رضایت درونی آقایان است.

 

دریا درمانی و آب درمانی ( Thalassotherapy and Hydrotherapy ):

این درمان‌های وابسته به آب برای آرامش بدن بسیار مناسب هستند. وقتی که پوست بدن در برابر فشار آب قرار بگیرد، منافذ آن باز شده و گردش خون در آن تسریع می‌شود. درمانی که در انتها حس و حالی پر از نشاط را برایتان باقی خواهد گذاشت.

 

اسپای پوست و موی آقایان

ترفندهای زیبایی و آرایشی چهره مردان

مراقبت‌های پوستی قبل از عروسی برای آقایان

مراقبت از پوست آقایان و نکات ضروری آن

مراقبت از مو - محصولات مدل دادن و مراقبت از مو مردانه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید