جراحی زیبایی - قیمت عمل های زیبایی چقدر است؟

دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 20038

عمل زیبایی در ایران متقاضیان زیادی دارد و به همین خاطر سوال درباره قیمت عمل زیبایی و هزینه هر یک از این جراحی‌ها بسیار پرتکرار است، پس جواب سوالتان را در زیبامون جستجو کنید.

جراحی زیبایی - قیمت عمل های زیبایی چقدر است؟

عمل‌ زیبایی دارای انواع بسیار متعددی است که قیمت و هزینه هر کدام نیز می‌تواند با توجه به سطح کیفیت مطب و کلینیک جراحی، مهارت پزشک متخصص و میزان مشکل و درخواست بیمار از پزشک، می‌تواند متفاوت باشد. اما می‌توان یک قیمت حدودی برای هر نوع از عمل زیبایی تعیین کرد تا میزان هزینه و بودجه‌ای که بیماران قبل از اقدام به انجام جراحی در نظر دارند، مشخص باشد و قابل برنامه‌ریزی گردد. با زیبامون دات کام همراه باشید تا علاوه بر اطلاع از قیمت‌ها، درباره هر عمل زیبایی نیز اطلاعات دقیق و کاربردی نیز به دست آورید.

 

قیمت عمل‌ زیبایی در ایران چقدر است؟

عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی توسط جراح گوش‌ و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور برطرف کردن نقص در عملکرد بینی و مشکلات تنفسی و یا برای بهبود وضعیت زیبایی و ظاهری و سایز بینی انجام می‌شود که در آن مجاری تنفسی و یا استخوان و غضروف بینی مورد دستکاری قرار می‌گیرد. این جراحی با صلاح‌دید پزشک به 2 صورت باز یا بسته انجام می‌شود که تفاوت آن در آن نوع برشی در ساختار بینی است که خب در نوع عمل بسته، بینی قطعا یا مشکل کمتری دارد یا با مهارت بیشتر پزشک برای کمتر شدن میزان جراحت و اسکار بعد از جراحی صورت می‌گیرد.

قیمت جراحی بینی یا رینوپلاستی: با توجه به تمام گفته‌های پیشین، می‌توان محدوده انجام یک عمل بینی را چیزی در حدود 5 میلیون تا 15 میلیون در نظر گرفت. اما بیشتر اعمال زیبایی بینی، محدوده بین 7 تا 9 میلیون تومان دارند.

 

عمل زیبایی بینی قبل و بعد

 

قیمت عمل زیبایی صورت (پلک، پوست و...)

1. لیفت صورت

در این عمل زیبایی، پوست صورت و گردن و عضلات آن توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک به بالا کشیده می‌شود و سفت می‌شوند تا ظاهر ناشی از شل شدن پوست، افتادگی عضلات و چین و چروک صورت برطرف گردد. این زیبایی را می‌توان با اعمال غیر جراحی نیز ایجاد کرد و فقط در صورت شدید بودن میزان عوارض ناشی از بالا رفتن سن، از روش جراحی استفاده می‌شود.

قیمت جراحی لیفت صورت و گردن: 20 تا 30 میلیون و بیشتر (در صورت لیفت کلی پوست، عضلات، لب، چشم، ابروها، پیشانی، گردن و...، تا 50 میلیون تومان)

قیمت لیفت صورت با نخ: 3 تا 5 میلیون تومان

لیفت ابروها: 4 تا 5 میلیون تومان

لیفت ابرو و پیشانی: 10 تا 15 میلیون تومان

لیفت گردن: 10 میلیون تومان

ترمیم خط خنده: 5 تا 10 میلیون تومان

 

لیفت صورت قبل و بعد

 

عمل زیبایی دندان

کاشت و ایمپلنت دندان هم از اعمال زیبایی محسوب می‌شود که معمولا در انواع مختلفی انجام می‌شود.معمولا کاشت دندان نیاز به جراحی دارد که توسط جراح دندان پزشک انجام می‌شود.

قیمت ایمپلنت دندان: 1.5 تا 2.5 میلیون تومان

جراحی لثه: 1 میلیون 200 هزار تومان و بیشتر

 

ایمپلنت دندان قبل و بعد

 

تزریق بوتاکس

100 تا 600 هزار تومان و بیشتر (بسته به اینکه بوتاکس را در چند نقطه از صورت تزریق کنند)

بوتاکس برای موارد متعددی استفاده می‌شود که بیشتر جنبه زیبایی دارد، اما در مواردی نیز برای برطرف کردن برخی مشکلات مانند میگرن، زیاد عرق کردن کف دست و زیربغل نیز به کار می‌رود. بوتاکس سمی خفیف از باکتری بوتولینیم است که باعث فلج عضلات در آن ناحیه می‌شود و فعالیت آن را مختل می‌کند و در این صورت جلوی چین و چروک پوست و عضلات گرفته می‌شود.

 

تزریق بوتاکس قبل و بعد

 

تزریق ژل و فیلرها

فیلر و چربی نیز برای پر کردن و حجیم کردن بافت کم حجم شده به کار می‌رود، مانند گونه‌ها، اطراف لب‌ها و پیشانی که در اثر بالا رفتن سن، دچار تورفتگی و چروک می‌شود. فیلرها نیز انواع گوناگونی دارند و بسته به نوعشان قیمت‌های متفاوتی دارند. بسته به نوع فیلر (ماندگاری و کیفیت آن) قیمت تزریق فیلرها در لب و گونه، 300 هزار تومان تا 1میلیون تومان می‌باشد.

 

تزریق ژل و فیلر قبل و بعد

 

قیمت چال گونه: 2 تا 3 میلیون 

این جراحی هم یک عمل زیبایی سرپایی است که پزشک در گونه فرد، با ایجاد یک بخیه کوچک و یا برداشتن قسمتی از عضله گونه (در صورت تپل بودن گونه) یک چال گونه ایجاد می‌کند.

 

عمل چال گونه قبل و بعد

 

قیمت کاشت مو

تراکاشت مو یا کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش یا  خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن و سبیل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این جراحی زیبایی نیز قیمت‌ها با توجه نوع کچلی فرد متفاوت می‌شود. 

قیمت کاشت مژه، ابرو و ریش: چیزی در حدود 3 تا 6 میلیون تومان

قیمت کاشت مو: 5 تا 15 میلیون تومان

 

کاشت مو قبل و بعد

 

عمل زیبایی چانه و فک صورت

این عمل زیبایی نیز یا به ترمیم شکستگی و آسیب در چانه و فک به دلیل تصادفات و... صورت می‌گیرد و یا اینکه صرفا برای زیباتر کردن آن انجام می‌شود که مستقیما با تراشیدن استخوان فک و چانه و یا قرار دادن پروتز در آن برای بزرگ کردن استخوان انجام می‌شود.

قیمت جراحی هر یک از فک بالا و پایین: 15 تا 20 میلیون و جمعا 30 تا 40 میلیون تومان

کوچک کردن استخوان چانه: 4 تا 6 میلیون تومان

 

عمل زیبایی چانه و فک قبل و بعد

 

عمل زیبایی چشم و پلک

این یک روش درمانی زیبایی است که برای از بین بردن افتادگی پلک، رفع ظاهر خسته و خواب‌آلود چشم و از بین برده کیست چربی در داخل پلک انجام می‌شود. بسیاری از بیماران این جراحی را با کشیدن ابروها و درمان مشکلات پوستی ترکیب می‌کنند و تمام این عمل‌ها را یک‌جا انجام می‌دهند. در این جراحی پزشک پوست افتاده و شل‌شده بیمار را حذف می‌کند و یا با لیزر چربی زیر آن را می‌سوزاند و بعد پوست را بخیه می‌زند که جای این بخیه نمی‌ماند و بعد از گذشت مدتی اثرش از بین می‌رود.

قیمت عمل زیبایی پلک: 3 تا 5 میلیون تومان

برداشتن خال و چربی از پلک: 1 میلیون تومان

زیبا کردن حالت چشم: 2 تا  میلیون تومان

برطرف کردن گودی چشم: 6 تا 8 میلیون تومان

 

عمل زیبایی چشم و پلک قبل و بعد

 

قیمت انواع ساکشن و جراحی زیبایی شکم و بدن (لیپوماتیک)

ساکشن به روشی از جراحی زیباسازی پیکر گفته می‌شود که در آن با دستگاهی مکنده، چربی زیر پوست در قسمت‌های متفاوتی مانند غبغب، شکم، بازو، ران، پهلو و...  برداشته می‌شود و در صورت شدید بودن چاقی و زیاد بودن چربی زیر پوست، این عمل به یک جراحی تمام عیار تبدیل می‌شود که در آن علاوه بر برداشتن چربی، پوست اضافی بدن نیز توسط جراح برداشته می‌شود و عمل شکل دادن به بدن (لیپوماتیک) به صورتی حرفه‌ای اجرا می‌شود که فرد بعد از جراحی، گویی قبلا چاق نبوده است و حتی اثری از افتادگی پوست و عضلات نیز دیده نخواهد شد.

قیمت ساکشن شکم: 7 تا 8 میلیون تومان

ساکشن باسن، کمر و ران‌ها: 5 میلیون تومان

لیپوماتیک صورت و غبغب: 5 تا 7 میلیون تومان

لیپوماتیک کل بدن: 20 تا 30 میلیون تومان

لیفت، پروتز و زیبایی سینه: 8 تا 15 میلیون تومان

 

لیپوماتیک بدن و صورت

 

پروتز

پروتز یک ماده خارجی از جنسی سازگار با بافت بدن است که برای فرم دهی و یا زیبایی (برای برجسته کردن اندام) مورد استفاده قرار میگیرد که مورد استقبال عموم قرار گرفته و می‌توان در اکثر نقاط بدن بدونه محدودیت استفاده کرد. مانند کاشت پروتز در گونه، چانه، سینه،باسن و...

پروتز باسن: 10 تا 12 میلیون تومان

پروتز فک: 10 تا 12 میلیون تومان

پروتز گونه: 4 تا 8 میلیون تومان

 

پروتز گونه قبل و بعد

 

عمل زیبایی گوش

این جراحی هم برای زیباسازی شکل گوش‌ها انجام می‌شود تا حالت تقارن، اندازه، خوش فرمی گوش‌ها و جلو بودن گوش‌ها ترمیم شود. 

قیمت عمل گوش: 4 تا 6 میلیون تومان

 

عمل زیبایی گوش

 

نکته مهم:

لازم به ذکر است که با وجود اینکه قیمت‌ها در اینجا به طور حدود و مابین طرازهای بالا و پایین هر یک از عمل‌های زیبایی گفته شده است، باز هم ممکن است قیمت و هزینه جراحی زیبایی در مطب‌ها و کلینیک‌ها و نزد پزشکان و همچنین شهرهای مختلف، متفاوت باشد. 

 

عمل بینی - همه چیز درباره این عمل زیبایی

کاشت مو با متد جدید آمریكایی تریكوفیتیک

دیسپورت چیست؟

تزریق چربی - مراقبت های بعد از تزریق فیلر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
افشین
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
تو این وضعیت کشور الان پول از کجا بیاریم همون بهتر مثل قوزمیت بمونیم
پاسخ
مرتضی کاظمی
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
ببخشید ادرس متب کجاست و شماره تماس هم نزاشتید.میشه شماره تماس هم بدید ممنون میشم
پاسخ
طاهی بخشنده
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
تراشیدن فک برای کوچک کردن صورت بازو وعمل دماع وشقیقه ویکم موی موی برای پیشانی بکارم برای کوچک کردن پیشانی منطورم وساکشن صورت چفدرمیشه البته مال من همش خیلی کم ازهمشه
پاسخ
reza
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۶
لیفت گونه که برای خط خنده استفاده می شود 4 5 میلیون بیشتر نیست. شما نوشتید 5 الی 10 میلیون ! کاشت مو هم مثل گذشته اینقدر گران نیست که نوشتید و الان با 3 4 میلیون تومان سر مراجعه کننده را پر از مو می کنند ...
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید