نگرانی های عروس خانم ها در روز عروسی

دسته: تشریفات تاریخ نگارش: ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 4569

روز جشن عروسی برای تمام افراد یک روز پر از استرس و نگرانی است. سعی کنید در این روز لبخند بزنید و به خودتان انرژی مثبت بدهید تا همه چیز خوب پیش برود.

نگرانی های عروس خانم ها در روز عروسی

عروس و داماد معمولا در روز عروسی خود نگرانی‌های زیادی دارند از جمله: خوب برگزار شدن مراسم. زیبا شدنشان. کنار آمدن با دوری از خانواده و ...! درواقه از چندین روز قبل از عروسی و تا آخر پایان مراسم عروسی عروس و داماد استرس‌های زیادی را پشت سر می‌گذارند. گل آرایی عروسی - تم عاشقانه جذاب و شیک 2017

 

نگرانی های عروس در روز عروسی

 

عروس زیبا

 

اولین دغدغه عروس در روز عروسی زیباییش است! عروس خانم‌ها همش استرش دارند که مبادا کار آرایشگران آن چه که می‌خواهند از آب درنیاید. نگرانی بعدی عروس در روز عروسی راحت بودن در کفش و لباسش است. نگرانی عروس در روز عروسی شامل عکاس و فیلمبردار هم می‌شود و مدام نگران این است که عکس و فیلم‌هایش زیبا شوند. نگرانی بعدی عروس این است که کل مراسم از ابتدا تا انتها به خوبی و خوشی برگزار شود. درواقع دوست دارد همه چیز آن چیزی شود که تصور می‌کرده. انتخاب بهترین تالار برای مراسم عروسی

 

عروس خانم‌ها استرس و اضطراب را از خود دور کنند

از چند ماه قبل از برگزاری مراسم استرس در دل عروس خانم‌ها می‌افتد. و هر چه زمان می‌گذرد و به روز مراسم نزدیکتر می‌شوند این استرس بیشتر می‌شود. این استرس بیشتر شامل اتفاق‌های ناخواسته در آن روز می‌شود. به عنوان مثال ممکن است آرایشگر در آن ساعتی که قول داده عروس را حاضر نکند و یا فیلمبردار سر ساعت مشخص عروس داماد را به تالار نرساند. البته بیشتر این استرس به خاطر  ذوق و شوق جشن عروسی است و دوست دارند که همه چیز به بهترین نحو ممکن انجام شود. عروس خانم‌ها باید برای کم کردن نگرانی خودشان در روز عروسی مدام به خودشان انرژی مثبت بدهند و هیچگونه ترسی به خود راه ندهند. سعی کنید در روز عروسی از لحظه اول تا آخر لبخند را فراموش نکنید و مدام بگویید این شب بهترین شب زندگی من خواهد بود.

 

مسئولین زندگی مشترک

 

عروس محجبه

 

مقداری از نگرانی عروس خانم‌ها به دلیل خداحافظی از پدر و مادر و دور شدن از آنهاست. خیلی از عروس‌ها ترس مسئولیت زندگی مشترک را دارند در حالی که نباید نگران باشند چون تمام مسئولیت‌ها بین دو نفر تقسیم می‌شود.

 

روابط خوب با خانواده همسر

یکی از نگرانی‌های عروس‌ها اختلاف نظر با خانواده همسر است. باید هوشیار باشید تا این مسائل شما را از همسرتان دور نکند و برای برگزاری یک مراسم خوب و شاد تلاش کنید و شادی بینتان را با مهمان‌ها تقسیم کنید. باید بپذیرید که همیشه و همجا اختلاف نظر بین افراد وجود داشته پس باید با صبوری این اختلافات را حل کنید و نگرانی به خود راه ندهید.

 

نگرانی عروس از ناراحتی دیگران از خودش

در روزهای قبل از مراسم بدون نگرانی و پرداختن زیاد به این موضوع، فقط یک بار آن را مرور کنید و برای هر چیزی که ممکن است پیش بیاید خود را آماده کنید؛ «ممکن است یکی از اطرفیان همسرتان یا حتی خود شما به هر دلیلی برخورد مناسبی نداشته باشد.» قبل از روبه رو شدن با چنین تصویری، بپذیرید که ما نمی توانیم دیگران را مجاب به رفتارهایی کنیم که به نظر ما مناسب است یا بهتر بگویم ما نمی توانیم دیگران را کنترل کنیم اما می توانیم خود را مدیریت و کنترل کنیم.

 

تنش و مشکلات بین یکدیگر

سعی کنید مشکلاتی که با دیگران دارید به روابط شما و همسرتان آسیب نزند. اجازه ندهید هیچ مشکلی وارد آرامش دونفره‌ی شما شود و حس خوبتان را از بین ببرد. اجازه ندهید مسائل تنش زای بیرون باعث بروز دعوا بین شما دو نفر شود. منتقل کردن مشکلاتی که با دیگران دارید انتقالش به همسر کار اشتباهی است. سعی کنید در روز عروسی به هیچ وجه دنبال بحث و حاشیه نباشید. و فقط به خوشحالی خودتان فکر کنید.

لیست کامل جهیزیه عروس

تشریفات عروسی در ایران و سایر کشورها

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید