اصلاح ابرو - آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 10335

ابرو برداشتن در خانه کار سختی به نظر می رسد، اما باور کنید که شما هم می توانید مانند آرایشگراتان حرفه ای شوید. فقط کافیست که این نکات را بیاموزید.

اصلاح ابرو - آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

اصلاح درست و صحیح ابروها، باعث می شود اعضای چهره تان متعادل و هماهنگ به نظر آید و صورتتان از نظر زیبایی و جذابیت، حالتی مرتب به خود بگیرد. با اینکه ابرو برداشتن کار سخت و پر ریسکی است، اما می توانید با کمی دقت و تمرین و البته یادگیری نکاتی حرفه ای، این کار را خودتان در خانه انجام دهید تا هم نیازی به مراجعه به آرایشگاه نداشته باشید و هم اینکه همیشه ابروهایی مرتب و اصلاح شده داشته باشید.

 

آموزش ابرو برداشتن در خانه به صورت حرفه ای

مشخص کردن ابتدای ابروها

بخش ابتدایی ابروها، یکی از حساس ترین قسمت ها در ابرو برداشتن است. بهتر است دقیقا جایگاه شروع تاج ابرو را مشخص کنید و بعد موهای اضافه را بگیرید. پل بینی را در نظر بگیرید؛ اگر درست دو طرف پهنای استخوان بینی را امتداد دهید ( به کمک یک وسلیه مانند موچین ) تا بالا و به جایی که به ابرو می رسد، جایگاه شروع ابرو را پیدا خواهید کرد. البته این روش برای کسانی است که ابروهایی به هم پیوسته یا نزدیک به هم دارند. کسانی که ابروهای ظریف و کوچکی دارند، نیازی به پیدا کردن جایگاه شروع ابرو ندارند، آنها ابرویشان از هر جایی که شروع می شود، دقیقا همانجا شروع ابرو است.

به کمک مداد چشم، یک خط مستقیم در کنار جایگاه شروع ابرو بکشید و موهای ریزی که در بین 2 ابرو قرار می گیرد را با موچین بردارید.

 

مشخص کردن ابتدای ابرو

 

مشخص کردن انتهای ابرو

حالا مانند تصویر پایین، موچین را به صورت مورب در کنار بینی بگیرید به طوری که ابتدای آن در کنار بینی و امتداد آن در کنار گوشه چشم و انتهایش به ابروها برسد. این 3 نقطه که در یک خط قرار بگیرند، جایگاه انتهای ابروهایتان مشخص خواهد شد.

بنابراین اضافه و بلندی ابروها را بگیرید. اگر ابروهایتان کوتاه تر از حد طبیعی است، باید بدانید که همان جا پایین ابروی شماست و نباید کوتاه تر شود و بعد از اصلاح، با مداد ابرو، ابروها را به حالتی که گفته شد بلند کنید تا توازن در صورتتان ایجاد شود.

 

مشخص کردن انتهای ابرو

 

زیر ابرو را بردارید

با یک مداد ابرو، یک خط قوس دار زیر ابرو بکشید که ابتدای آن (یعنی زیر تاج ابرو) نزدیک تر به چشم و سطح آن پاین تر باشد و هر چه به انتها می روید، بالاتر و دورتر از چشم برود. این ممکن است از حالت طبیعی ابروهای خودتان پیروی کند و یا اینک مجبور باشید موهای اضافی را بردارید تا به این حالت برسید. به حال، بخش انتهایی ابرو باید کمی نازک تر از بخش ابتدایی آن باشد.

 

برداشتن زیر ابرو

 

بالای ابرو را هم مرتب کنید

معمولا موهای بالا ابرو بسیار مرتب هستند و فقط نیاز دارید که موهای ظریف و نازک اطراف موهای اصلی را بگیرید. به هر حال باید دقت کنید که نهایتا، تمام موها در یک خط قرار بگیرند.

 

نکته: برای اینکه برداشتن ابرو درد کمتری داشته باشد، موهایی را که می خواهید آنها را بردارید را با موچین از ته و نزدیک به ریشه بگیرید و محکم بیرون بکشید. اگر مبتدی هستید، حتما از مداد برای فرم دهی اولیه استفاده کنید.

 

مدل ابرو - تغییر مدل ابرو به سبک سلبریتی ها

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو با تیغ

ابرو برداشتن با وکس (ویدیو)

برداشتن ابرو - اصلاح حرفه ای ابروها - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید