هایلایت شکلاتی کاراملی و هایلایت کاراملی

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 14848

مدل های زیبا و جذاب هایلایت شکلاتی کاراملی و انواع هایلایت کاراملی را ببینید و برای داشتن رنگ موی جدیدتان، از آنها ایده بگیرید.

هایلایت شکلاتی کاراملی و هایلایت کاراملی

هایلایت کاراملی و شکلاتی از تناژهای مختلف رنگ قهوه هستند که البته در نوع کاراملی، این قهوه ای زیبا، با زرق و برق یک رنگ جذاب دیگر نیز آمیخته می شود که باعث درخشان شدن و روشن شدن آن می گردد؛ این رنگ جذاب، طلایی است. دقیقا به رنگ کارامل که می تواند سایه های تیره و روشن داشته باشد. اما هایلایت شکلاتی یک رنگ موی جذاب دیگر است که از قدیم بین خانم ها پرطرفدار بوده است، این رنگ قهوه ای تیره است که معمولا یا به صورت تکرنگ انتخاب می شود و یا برای رنگ زمینه که روی آن هایلایت های روشنی مانند کاراملی یا هر تناژ دیگر اجرا شود.

 

انواع مدل هایلایت شکلاتی کاراملی

می توانید ترکیب 3 رنگ پرطرفدار شکلاتی (زمینه موها)، کاراملی تیره و رگه های بولد طلایی را در این بالیاژ زیبا ببینید.

 

هایلایت شکلاتی طلایی و کاراملی

ترکیب زیبای رنگ شکلاتی و کاراملی که البته شکلاتی در این مدل، بسیار بیشتر خودنمایی می کند و همین هم باعث زیبایی و خاص بودن این مدل هایلایت شده است.

 

هایلایت شکلاتی روشن و کاراملی

 

زمینه موها رنگ شکلاتی بسیار تیره است که در آن هایلایت کاراملی تیره هم به چشم می خورد، این مدل هایلایت تیره برای کسانی که تمایلی به رنگ های روشن ندارند یا با رنگ پوست آنها همخوانی ندارد مناسب است.

 

هایلایت شکلاتی کاراملی

 

اگر دقت کنید، زمینه موها در این مدل با موهای بلند کاملا شکلاتی است و هایلایت کاراملی با اینکه تراکم کمی دارد، اما به دلیل روشن بودن سایه آن، خیلی مشخص و جالب توجه است.

 

هایلایت شکلاتی کاراملی روی موهای بلند

 

این هایلایت هم واقعا زیباست. یک تناژ حد وسط از هایلایت کاراملی که کاملا با رنگ پوست خانم های سبزه و دارای پوست گرم، مناسب است.

 

هایلایت شکلاتی کاراملی زیبا

 

انواع مدل هایلایت کاراملی

زمینه قهوه ای تیره و هایلایت تیره کاراملی که در می توان سایه مختلفی از این رنگ زیبا را دید. این هم یک روش زیبا در تکنیک بالیاژ است که می توان با آن، چند سایه تیره و روشن از یک رنگ را در هایلایت ایجاد کرد.

 

هایلایت تیره کاراملی

 

یک هایلایت مدرن و زیبا با تکنیک چانک لایت یا چانکی لایت که در آن، روی زمینه تیره موها، دسته های مشخصی از هایلایت روشن دیده می شود که نظم خاصی ندارند.

 

هایلایت کاراملی طلایی

 

مدل بالیاژ بسیار زیبا که رنگ کاراملی در آن غالب است و مخصوصا در موهای کنار صورت، تراکم بیشتری دارد. این مدل هایلایت را حتما امتحان کنید.

 

هایلایت کاراملی روی زمینه قهوه ای تیره

 

این هم یک ترکیب 3 تایی دیگر در بالیاژ جذاب و دوست داشتنی. زمینه تیره و ترکیب هایلایت کاراملی و بلوند که به طور کلی یک هایلایت روشن را ایجاد کرده است.

 

هایلایت روشن کاراملی و بلوند

 

هایلایت کاراملی روشن روی زمینه کاراملی تیره. اگر رنگ پوست روشنی دارید، حتما این مدل زیبا و جذاب را امتحان کنید.

 

هایلایت کاراملی روشن

 

معرفی کامل روش های مختلف هایلایت به همراه عکس

شینیون موی کوتاه و مدل های شیک و زیبای آن

بافت تیغ ماهی و ایده های بسیار جذاب برای آن

رنگ موی روشن برای پوست سبزه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید