مدل ابرو عجیب درخت کریسمسی هم آمد - تصاویر

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 3078

جدیدترین مدل ابرو برای زمستان 2018 مدل ابروی درخت کریسمسی است! نظر شما راجع به این ترند مدل ابرو چیست؟!

مدل ابرو عجیب درخت کریسمسی هم آمد - تصاویر

شاید این روح کریسمس ( Christmas ) است که به درون میکاپ آرتیست ها حلول کرده و یا شاید آرایشگران دچار سندرم استکهلم (پدیده ی روحی روانی که گروگان نسبت به گرگان گیر حس همدلی و یکدلی کرده و از گروگان به صورت اختیاری دفاع می کند، این یک نوع مکانیزم دفاعی است) در زمینه ی زیبایی و آرایش شده اند! حتما ابروهای بلند و شاپرکی را به یاد دارید، ابروهایی وحشی و سرکش که اشکال مختلف را به وجود می آوردند. یا ابروهایی با قوس های طلایی و آرایش های چشم گلدار و عجیب را حتما به یاد دارید؟! مدل ابرو های جدید در اینستاگرام ! و ابروهای عجیب و باورنکردنی اینستاگرامی و عکس را ببینید.

 

ابرو و کریسمس

 

مدل جدید ابروی درخت کریسمس 2018!

یکی از میکاپ آرتیست ها به نام Bronya Hابروهای خود را به شکل درخت کریسمس درآورده است و این کار را با زدن چسب مخصوص آرایشی به تزئینات رنگی و طلایی به قوس ابرو و تاج آن خلق کرده است. یکی دیگر از میکاپ آرتیست های اینستاگرامی به نام Taylor R نیز ویدیویی با همین مضمون و یاد دادن این مدل آرایش ابرو در اینستاگرام خود آپلود کرده است. ابتدا با ژل به ابروها مدل داده و با چسب مخصوص آرایشی جواهرات رنگی و هرچیزی که از درخت کریسمس آویزان می شود و قابلیت آویزان شدن (!) از ابرو را نیز دارد، به ابروهای خود زده است. واقعا جذاب و خارق العاده است! یک ابروی پریشان و شاپرکی را با چند وسیله ی زیبای تزئینی – آرایشی تبدیل به یک درخت کریسمس واقعی کنید!

 

ابروی درخت کریسمسی

 

ابروی کریسمس

 

ابروهای کریسمسی

 

میکاپ کریسمس

مدهای آرایشی عجیب بهار 2017

بحث های داغ آرایشی در اینستاگرام بهار 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید