آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی - عکس

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 3078

یک آرایش چشم زیبا و جذاب که باعث شود در مهمانی ها بدرخشید و بیشتر مورد توجه قرار بگیرید، این آرایش چشم را در زیبامون بیاموزید.

آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی - عکس

اگر به دنبال یک رنگ سایه چشم خیره کننده هستید که با هر نوع رنگ پوستی تناسب داشته باشد و مناسب مهمانی های رسمی و خاص باشد، آن رنگ سایه چشم طلایی است که با اضافه کردن کمی سایه اکلیلی، دیگر چیزی کم نخواهد داشت. آموزش تصویری و کامل این نوع آرایش چشم طلایی مجلسی را در ادامه بیاموزید و از آن در مهمانی ها استفاده کنید.

 

آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی - مرحله به مرحله

 

آموزش گام به گام آرایش چشم طلایی

 

مرحله اول

یک پالت سایه چشم طلایی انتخاب کنید که رنگ های طلایی با سایه های مختلف داشته یاشد، البته با یک سایه چشم طلایی تک رنگ هم می توانید این آرایش را انجام دهید، اما با سایه های تیره و روشن طلایی، آرایش زیباتری خواهید داشت.

با یک سایه کرمی روشن یا پرایمر چشم، زیرسازی لازم را انجام دهید.

 

مرحله دوم

با یک براش متوسط سایه چشم، گوشه های داخلی و خارجی را سایه چشم برنزی بزنید. این سایه را تا کمی زیر ابرو بزنید. درست مانند تصویر شماره دو.

 

مرحله سوم

با یک براش دیگر، سایه چشم قهوه ای تیره را در گوشه خارجی چشم به صورت کشیده بزنید. این سایه قهوه ای تیره، باعث روشن و بزرگ به نظر رسیدن چشم ها می شود. کمی آن را با زاویه 45 درجه از گوشه چشم به سمت بالا و تا نزدیکی انتهاب ابرو بکشید. به خوبی این سایه را در گوشه چشم محو کنید.

 

مرحله چهارم

حالا دوباره با سایه چشم کرمی برنزی رنگ، رنگ برنزی قبلی را تجدید و پررنگ کنید تا ماندگاری سایه را بیشتر کنید.

 

مرحله پنجم

با روشن ترین سایه طلایی موجود در پالت، بالای پلک را سایه بزنید، این بخش باید فاصله بین سایه تا لایه زیر ابرو را پر کند و یک رنگ لایت را در این مرز ایجاد کند.

 

مرحله ششم

با یک رنگ کاملا روشن و کمی درخشان، استخوان زیر ابرو را روشن کنید تا فاصله بین چشم تا ابرو بیشتر به نظر آید و زیبایی ابروها و سایه چشم بیشتر نمایان گردد. با مداد چشم، دو پلک بالا و پایین را تیره کنید. می توانید این کار را با قلم خط چشم و سایه چشم مشکی نیز انجام دهید.

 

مرحله هفتم

حالا برای آخرین بار، سایه طلایی بولد را روی پلک بزنید. این باید در گوشه داخلی چشم باشد و تا مرز سایه قهوه ای تیره پیش بروید. مرز بین دوسایه را کاملا محو کنید.

 

مرحله هشتم

حالا با استفاده از انگشت، کمی اکلیل طلایی روی پلک و روی بخشی که سایه طلایی زده اید، بزنید. این کار را با انگشت انجام دهید تا تسلط بیشتری داشته باشید. کمی از سایه طلایی را به زیر پلک پایین هم بزنید و اکلیل طلایی را به گوشه چشم ها نیز اعمال کنید، این مورد آخر را با یک براش کوچک انجام دهید.

 

مرحله نهم

حالا برای اینکه آرایش چشم کامل شود و نگاهی دراماتیک ایجاد کنید، سایه چشم را با یک خط چشم مایع و نسبتا پهن تکمیل کنید. می توانید فقط ریمل بزنید ولی برای اینکه چشم ها زیبایی بیشتر و جذاب تری داشته باشند و مخصوصا اگر برای مهمانی و مراسم عروسی آماده می شوید، حتما مژه مصنوعی استفاده نماید.

 

مرحله دهم

سایه چشم طلایی - اکلیلی

 

مدل آرایش و ترفندهایی برای بزرگ نشان دادن چشم ها

آموزش گام به گام لمینت مژه ها

اصلاح ابرو - آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟ آموزش

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
سمانه
۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
آیا این آرایش رو همه جا میشه استفاده کرد یا مجالس عروسی خیلی عالی بود
پاسخ
کارشناس زیبامون
۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
باسلام خدمت شما کاربر عزیز. بهتر است در مراسم رسمی استفاده شود اما باز هم به سلیقه و انتخاب خودتان بستگی دارد
نظر خود را ثبت کنید