رنگ ابرو متناسب با رنگ موی من کدام است؟

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 37159

انتخاب مداد ابرو با رنگ مناسب بینهایت مهم بوده و تاثیر شگرفی روی زیبایی و طبیعی بودن صورت دارد. کدام رنگ را بر اساس رنگ مو و پوستمان انتخاب کنیم؟!

رنگ ابرو متناسب با رنگ موی من کدام است؟

مداد ابرو: به نظر کلمه ی ساده و بدون دردسری می آید، اما کاش موقع انتخاب کردن و کشیدن خطوط ابرو نیز به همین سادگی بود! در ادامه با توضیحات یکی از بهترین متخصصان طراحی ابرو در شهر نیویورک یعنی خانم ماری بت ماردون ( Maribeth Mardon ) به مساله ی مهم انتخاب رنگ ابرو بر اساس رنگ مو خواهیم پرداخت. در تضاویر زیر، عکس سمت چپ ابروی بدون ارایش است و عکس سمت راست، مقایسه ی استفاده از دو رنگ درست و نادرست برای ابرو است. که رنگ ابروی مناسب روی ابروی راست و رنگ ابرو نامناسب روی ابروی چپ نمایش داده شده است. در نهایت هم چارت کاملی از رنگ ابروی مناسب با رنگ مو (و برعکس) برایتان قرار داده ایم. با زیبامون دات کام همراه باشید.

 

سایه ابرو

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو دارچینی

وقتی که می خواهید مداد ابرو انتخاب کنید، مساله ی مهم فقط به رنگ موهایتان خلاصه نمی شود. رنگ ابرو ارتباط مستقیمی با رنگ پوست و رنگ چشم های شما نیز دارد. اگر پوستتان تناژ صورتی دارد، اگر دقیقا رنگ ابرو را با موهایتان ست کنید، خروجی پرتقالی رنگ می دهد. بهتر است به دنبال رنگی با تناژ دودی (مثلا بلوند دودی) باشید. (البته این رنگ مو، رنگ موی قرمز طبیعی است که با رنگ های فانتزی که از قرمز توقع دارید کاملا متفاوت است!)

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو دارچینی

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو قهوه ای

برای افرادی که موهای قهوه ای دارند، قانون اصلی رعایت رنگ ابرویی است که با رنگ مو یک یا دو پرده تفاوت داشته باشد. اگر موهای قهوه ای روشن و چشمان روشن دارید، از یک مداد ابروی تیره و اگر رنگ چشمان شما قهوه ای تیره است بهتر است مدادی را انتخاب کنید که اندکی روشن تر باشد. مراقب باشید که اگر موهایتان هایلایت دارد، رنگ مداد باید بیشتر با رنگ هایلایت ست باشد تا ریشه مو. (مثلا استفاده از مداد ابرو قهوه ای متوسط)

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو قهوه ای

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو مشکی

اغلب افرادی که موهای مشکی دارند، فکر می کنند که رنگ مناسب ابرو نیز مشکی است، در صورتی که استفاده از رنگ مشکی باعث مصنوعی جلوه دادن ابروهایشان می شود. به جای آن از یک رنگ قهوه ای متوسط با تناژ سرد استفاده کنید.

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو مشکی

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو بلوند

اگر موهای بلوندی دارید و نمی خواهید شبیه به موش به نظر برسید و از طرفی پوست و چشمان روشنی نیز دارید، رنگ ابرو را با رنگ پایه موهایتان ست کنید، با این کار هم صورتتان باز خواهد شد و هم چشمانتان درشت تر می شوند. اگر رنگی روشن تر از رنگ پایه موها استفاده کنید، هم صورت خسته و هم بی رنگی خواهید داشت.

 

رنگ ابرو مناسب برای رنگ مو بلوند

 

بهترین انتخاب رنگ ابرو بر اساس رنگ مو

 

رنگ مو و رنگ ابرو

 

رنگ مو و رنگ ابروها

اصول پر کردن و کشیدن ابرو با مداد - آموزش

اصلاح ابرو - آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

مدل ابرو بلند

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگاه‌های مدرن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید