جراحی پای سیندرلا مد جدید زیبایی - عکس

دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 6637

جراحی زیبایی پا به سبک سیندرلا چگونه است؟! جراحی زیبایی پا برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند حقیقت دارد؟! آیا بی خطر است!؟!

جراحی پای سیندرلا مد جدید زیبایی - عکس

جراحی زیبایی پا دو هدف دارد: یکی از اهداف آن مراقبت از پا و درست کردن مشکلات ظاهری آن است که بتوانید به راحتی کفش پاشنه بلند مورد نظر خود را بپوشید، دومی به دست آوردن انگشتان متناسب با پا و باریک شدن آن است. فیزیک پای متناسب با پوشیدن کفش های پاشنه بلند از برندهای Manolo Blahniks و Christian Laboutin (و بقیه برندهای خاص و لاکژری) بعضی مواقع انقدر عجیب است که انگار نیاز به پایی با مدل کاملا متفاوت دارد. برای درست کردن این مشکل، یکی از پزشکان جراحی زیبایی پا در بورلی هیلز کالیفرنیا به نام دکتر Ali Sadrieh، یک روش به نام بونونکتومی ( Bunionectomy ) را ابداع کرده است که ما آن را به نام جراحی پا به سبک سیندرلا می شناسیم.

 

جراحی پا به سبک سیندرلا

 

جراحی زیبایی پا به سبک سیندرلا چیست؟

در اصطلاح پزشکی به آن تصحیح انحراف شست پا با استئوتومی و ثابت کردن با پیچ و مهره ( Hallux Valgus Correction with Osteotomy and screw fixation ) گفته می شود. البته در جراحی پا به سبک سیندرلا، پاهایشان را طوری شکل می دهند که به راحتی با کفش های پاشه بلند و میخی راه بروند.

 

جراحی پا سیندرلا

 

این دکتر در مورد رایج شدن این عمل جراحی زیبایی چنین می گوید که به کمک برخی از بیماران اسم های جدیدی را برای این فرایند انتخاب کرده اند: زیباسازی پا با کوتاه کردن انگشت، 10 کامل و انگشت شست مانکن ها به شکل T.

یکی دیگر از این پروسه های زیبایی پا، اضافه کردن چربی به قسمت هایی از پا (کف پا) خانم ها است که با پوشیدن کفش پاشنه بلند، راحت تر و بهتر راه بروند و همچنین درد پاشنه را کاهش دهند. برخی از جراحان پلاستیک در انگلستان پا را به طور کامل تغییر می دهند به طوری که استخوان کنار شست برداشته می شود، انگشت ها کشیده، صاف و کوتاه می شوند. دکتر Chasin از نیوجرسی، فیلر خاصی را به کف پای برخی از خانم ها وارد می کند تا حجم زیر پا را بیشتر کند و در نتیجه پوشیدن کفش های خیلی پاشنه بلند راحت تر شود. برخی از دکترهای جراحی زیبایی پا را فراتر گذاشته اند و با انجام جراحی های خاصی ناخن پا را تغییر سایز می دهند، اندازه ی پا را باریک می کنند و انگشت دوم پا را هم کوتاه می کنند.

 

جراحی پا سیندرلا

 

جراحی پا سیندرلا

 

 

آیا عمل جراحی پا به سبک سیندرلا بی خطر است؟

گروه پزشکی Harley در لندن هشدار می دهند که این جراحی های زیبایی بسیار متهاجم هستند و ریسک ممانعت از حرکت آزادانه ی مفاصل را افزایش می دهد و از طرفی دردی دائمی را نیز به جا می گذارد.

در کیس های خیلی خطرناک، احتمال لخته شدن خون و مرگ شخص وجود دارد. در صورتی که جراحی زیبایی موفقیت آمیز باشد به 6 تا 8 هفته استراحت بعد از عمل نیاز دارد.

 

سیندرلا

عوارض جبران ناپذیر جراحی زیبایی

جراحی زیبایی - قیمت عمل های زیبایی چقدر است؟

تزریق چربی - مراقبت های بعد از تزریق فیلر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید