از روی مدل موی افراد شخصیت شناسی کنید

دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 5098

آیا می دانستید که می توانید با نگاه کردن به مدل مو, رنگ مو و حتی کوتاهی و بلندی موی خانم ها به شخصیت و رفتار درونی آن ها پی برد.

از روی مدل موی افراد شخصیت شناسی کنید

امروزه راه های بسسیار زیادی برای شناخت آدم ها وجود دارد. با بررسی خیلی  چیزها می توان به شخصیت شناسی افراد پرداخت. مدل موی افراد هم جز یکی از ویژگی هایی است که با بررسی آن می توان به شخصیت شناسی افراد پرداخت. از روی موی افراد مثلا رنگ موهایشان یا جنس موهایشان و یا اندازه و مدل موهایشان می توان به ویژگی ها و خصوصیات درونیشان پی برد.

 

هر مدل مو نشان دهنده چه شخصیتی است؟

موهای بلند و لخت

 

شاید قضاوت اخلاق درونی افراد از روی موهایشان کار منطقی و عادلانه ای نباشد اما اکثر افراد این کار را می کنند. نوع آرایش موها، فر یا لخت بودن موها، کوتاهی یا بلندی موها همگی جز عوامل شناسی افراد هستند.

شخصیت شناسی افراد با موهای بلند

 

موی بلند زنانه

 

موهای بلند برای خانم ها با اینکه بسیار زیبا و جذاب است، ولی افراد دیگر فکر می کنند که این آدم ها از تغییر ایجاد کردن ترس دارند.

شخصیت شناسی افراد با موهای کوتاه

 

مدل موی کوتاه زنانه شخصیت شناسی

 

خانم هایی که موهای کوتاه دارند اعتماد به نفس بالایی دارند. موهای کوتاه توجه دیگران را به چهره و چشمان فرد جلب می کند. اما اکثر مردان از اینکه خانومشان موی کوتاه داشته باشد خوششان نمی آید.

شخصیت شناسی افراد با موی فر

 

مدل موی فر شخصیت شناسی

 

افرادی که موی فر دارند یا فر موهایشان طبیعی است یا مصنوعی. کسانی که به طور مصنوعی موهایشان را فر کردند رضایت کافی از خود ندارند و شاد نیستند. اما کسانی که فر موهایشان طبیعی است رضایت کامل از خود دارند و شاد هستند.

شخصیت شناسی مدل موی مصری

کسانی که موهایشان را مدل مصری کوتاه می کنند شور و حال جوانی در وجود آن ها زنده است. خانم هایی با این مدل مو اهل تفریح و شادی هستند اما افراط نمی کنند.

شخصیت شناسی افراد با رنگ موی فانتزی

 

رنگ موی آبی شخصیت شناسی

 

کسانی که از رنگ های جیغ فانتزی برای رنگ کردن موهایشان استفاده می کنند هدفشان جلب توجه در نظر دیگران است. اما بعضی از افراد هم که موهایشان را با رنگ های فانتزی رنگ می کنند هدفشان خاص بودن و متفاوت بودن است.

شخصیت شناسی افراد با مدل موی جمع شده در پشت سر

این مدل مو را زمانی انجام می دهید که مشغول کارهای خانه هستید و فرصت ندارید تا به موهایتان رسیدگی کنید بنابراین آن ها را در پشت سرتان جمع می کنید. این سبک نشان میدهد که شخصیت آرام و راحتی دارید که در کنار فرزندان خود به اندازه زمانی که مثلا در یک مهمانی هستید، شادید. از طرفی میتواند این فکر را در بیننده ایجاد کند که انگار دیر از خواب بلند شدهاید.

شخصیت شناسی افراد با مدل موهای صاف و ساده

مدل ساده آویخته این مدل بسیاری از ستارههای سینما و به معنای انگیزه و وظیفهشناسی آمیخته با ظاهری جوان است.

 

شخصیت شناسی از روی رنگ مو

شخصیت شناسی از روی مدل راه رفتن شما

شخصیت شناسی از روی شکل ناخن ها

شخصیت شناسی از روی موسیقی مورد علاقه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید