تغییر چهره و زیبایی باور نکردنی با نکات ساده آرایشی

دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 9408

با دانستن نکات ساده و معمولی در آرایش، می توانید طوری زیبا شوید که انگار تغییر چهره داده اید و دیگر آن آدم قبلی که همه می شناختند، نیستید.

تغییر چهره و زیبایی باور نکردنی با نکات ساده آرایشی

آرایش کردن، معجزه بسیار عجیبی دارد که می توانید از آن برای تغییر چهره خود استفاده کنید تا کسی نتواند شما را بشناسد. با چند نکته ساده و معمول که در اینجا برایتان توضیح خواهیم داد، از این پس آرایشی جذاب، زیبا و خارق العاده داشته باشید تا به کلی باعث تغییر چهره تان شود.

 

معجزه آرایش - تغییر چهره و زیبایی باور نکردنی با نکات ساده آرایشی

تغییر چهره و آرایش کردن به صورتی که کسی نتواند چهره قبلی فرد را به یاد بیاورد و یا حتی او را بشناسد، یک کار حرفه ای به نظر می رسد که فقط از هنرمندان ماهر برمی آید. اما نگران نباشید در اینجا علاوه بر اینکه تصاویری از تغییر چهره باورنکردنی افراد خواهید دید، نکات ساده و قابل اجرا توسط شما که ممکن است اصلا در آرایش کردن حرفه ای نباشید را هم برایتان توضیح می دهیم.

تمام افرادی که در تصویر مشاهده می کنید، افرادی معمولی هستند که چهره های زشتی ندارند، اما از نظر خودشان، اصلا زیبا نبوده اند و این باعث شده بود که خیلی هم باور نکنند که می توانند با یک آرایش درست، تا این حد، تغییر چهره داشته باشند و زیبا شوند. بعضی از آنها، معتقدند که انگار بعد از آرایش، عمل زیبایی داشته اند.

 

یک تغییر چهره عالی و فقط با اضافه کردن رنگ به صورت!

 

آرایش با رژلب قرمز

 

آرایش درست و حرفه ای پوست برای پوشاندن اسکارهای بسیار زیاد صورت، باعث این تغییر و زیبایی زیاد شده است.

 

آرایش درست و زیبایی باور نکردنی

 

کانتور حرفه ای بینی که باعث کوچک شدن آن شده است. حتما این آموزش را در زیبامون دنبال کنید.

 

آرایش و گریم صورت

 

این صورت هم مانند مدل های قبلی با کانتور بینی و کاورینگ درست پوست صورت، تغییر کرده است.

 

آرایش و گریم صورت حرفه ای

 

تغییر چهره با آرایش

 

تغییر چهره با آرایش صحیح

 

گریم حرفه ای با آرایش

 

معجزه آرایش

 

در این شخص، همه چیر بستگی به آرایش درست پوست دارد و البته مهارت در پوشاندن پف چشم که این کار با آرایش چشم دودی و مژه مصنوعی پرپشت صورت گرفته است.

 

معجزه آرایش قبل و بعد

 

در این شخص، پوست صورت به خوبی کاور شده است و فاصله زیاد چشم و ابرو، با یک سایه چشم اسموکی پر شده و همچنین یک رنگ رژلب بولد، به خوبی رنگ و روی چهره را تغییر داده است.

 

آرایش و گریم حرفه ای برای تغییر چهره

 

نکات ساده و مهم برای تغییر چهره و زیباسازی آن با آرایش

1. به صورتتان نگاه کنید و مشکل اصلی آن را بیابید. شاید چیزی که باعث می شود چهره شما نیاز به ایجاد تغییر داشته باشد، یکی از مواد زیر باشد:

بینی بزرگ

پوست جوش دار و آکنه ای

صورت بی رنگ و رو

ابروهای کم پشت و محو

نداشتن مژه

چشم ریز و کوچک 

بزرگ بودن صورت و یا نداشتن زوایای زیبا در آن

 

خب حالا که متوجه شدید که منظور از گریم صورت با آرایش، برای زیباسازی و تغییر چهره ؛ بدون نیاز به جراحی زیبایی، دقیقا چیست، راحت تر می توانید آرایش کنید. دوباره در نمونه های بالا دقت کنید و یکی یا چند مورد از این موارد را پیدا کنید و روی آن تمرکز کنید. این کار نیاز به مهرات خاصی ندارد، فقط باید دقیق و ریز نگاه کنید. البته هر کدام از کارهایی که گفته شده روی آن تمرکز کنید، نیاز به آموزش دقیق دارد که به طور کامل در زیبامون آموزش داده شده و برای راحتی شما، لینک آنها را در پایین قرار داده ایم و با کلیک بر روی آنها، از آموزش ها استفاده کنید.

 

کوچک کردن بینی با آرایش

کانتورینگ - گریم صورت بر اساس مدل چهره

آرایش چشم ریز - آموزش درشت کردن چشم

چگونه جوش های بزرگ و برجسته صورت را بپوشانیم؟

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید