آموزش آرایش چشم گربه اى براى شب و روز

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 8239

چشم هایی به زیبایی و جذابیت چشم های گربه! اگر شما هم عاشق این سبک آرایش چشم هستید، باید نکات مهم برای داشتن آرایش شب و روز با این نوع خط چشم را بدانید.

آموزش آرایش چشم گربه اى براى شب و روز

حتما شما هم به نکات ریز، اما مهم در زمینه آرایش و سبک آن، اهمیت می دهید و برایتان مهم است که آرایشی حرفه ای و صحیح داشته باشید تا باعث جذابیت بیشترتان شود. شاید خیلی درباره تفاوت آرایش شب و آرایش روز، حساس نباشید و از نظر شما، این دو با یکدیگر خیلی متفاوت نباشند، اما اگر در یک مهمانی شب، آرایش کاملا مناسب برای روز را داشته باشید، آنوقت، متوجه خواهید شد که خیلی هم بی اهمیت نیست!

آرایش چشم گربه ای، یکی از سبک های آرایش بسیار پرطرفدار است که خانم ها با هر مدل چشم، دوست دارند آن را امتحان کنند. در ادامه با نکات مهم درباره نحوه آرایش چشم گربه ای در شب و روز ، آشنا می شوید.

 

آموزش آرایش چشم گربه ای برای شب و روز

آموزش کشیدن خط چشم گربه ای

یادگیری این آموزش تصویری، کمکتان خواهد کرد که بیس کشیدن خط چشم گربه ای را بیاموزید و بعد از این، برای کشیدن هر مدل خط چشم، مشکلی نداشته باشید. 

1. بعد از انجام زیرسازی های لازم برای آرایش چشم، با خط چشم مایع یا ژله ای، یک خط باریک در گوشه چشم و به صورت زاویه 45 درجه بکشید. این کار را با دقت انجام دهید تا نیاز به پاک کردن و دوباره کشیدن نداشته باشید. بلندی آن را با توجه به سلیقه ای که دارید و البته نکاتی که در ادامه توضیح می دهیم، تعیین کنید.

2. حالا با توجه به تصویر دوم، یک خط دیگر از انتهای خط قبلی تا وسط پلک بکشید. بهتر است نازک باشد و بعد کم کم، آن را پهن کنید.

3. ادامه خط چشم را روی پلک و در امتداد خط مژه تا گوشه داخلی چشم، بکشید.

4. حالا داخل خط چشم گربه ای را پر کنید.

این آموزش تصویری، بیس و پایه خط چشم گربه ای است و می توانید آن را پهن و نازک، بلند یا کوتاه انتخاب کنید.

 

آموزش کشیدن خط چشم گربه ای

 

خط چشم گربه ای برای آرایش روز

انتخاب رنگ و سبک آرایش برای استفاده روزانه یا مهمانی، خیلی پراهمیت است. آرایش چشم گربه ای در روز، باید به صورت زیر باشد:

تا جایی که امکان دارد و با مدل چشم هایتان هماهنگی به وجود می آورد، از کشیدن خط چشم گربه ای بسیار پهن و ضخیم در آرایش روزانه و همیشگی خود خودداری کنید. مناسب ترین آرایش برای روز، یک خط چشم ظریف است که با یک ریمل، تکمیل شود. سایه چشم را بهتر است برای شرکت در مهمانی ها و مراسم های رسمی که در روز برگزار می شوند، استفاده کنید که باید رنگ های روشن مانند صدفی، صورتی و یا کمی دودی در گوشه چشم باشد.

 

مدل های آرایش چشم گربه ای برای مهمانی های روز

 

خط چشم گربه ای برای آرایش روز

 

تیلور سوئیفت

 

آنجلینا جولی

 

آرایش روز

 

آرایش چشم گربه ای زیبا

 

خط چشم گربه ای برای آرایش شب

و اما سبک آرایش چشم در مهمانی های شبانه! شما دستتان در این نوع آرایش خیلی باز است. تمام رنگ های زیبا و آرایش بولد و غلیظی که دوست دارید را در مهمانی ها و مراسم شبانه می توانید استفاده کنید. برای استفاده از خط چشم گربه ای در آرایش شب، می توانید قطر و بلندی آن را خیلی زیاد در نظر بگیرید و از رنگ های سایه چشم تیره در کنارش استفاده کنید.

ابتدا با مداد چشم، یک خط چشم گربه ای بکشید و بعد روشن ترین رنگ سایه را روی پلکتان بزنید. سپس، تیره ترین رنگ سایه چشمی که انتخاب کرده اید را، در گوشه بیرونی چشم بزنید و آن را تا وسط پلک ادامه دهید و خوب محو کنید. دقت کنید که سایه چشم، باید دقیقا مانند خط چشم گربه ای، زاویه 45 درجه ای داشته باشد. بعد می تواند دوباره خط چشم گربه ای را پررنگ کنید.

 

مدل های بیشتر آرایش چشم گربه ای برای مهمانی های شب

 

آموزش آرایش چشم گربه ای تصویری

 

آرایش شب

 

آرایش شیک دخترانه با خط چشم گربه ای

 

آرایش چشم گربه ای

 

آرایش چشم مخصوص پوست های چرب

تغییر چهره و زیبایی باور نکردنی با نکات ساده آرایشی

آموزش آرایش چشم طلایی مجلسی - عکس

آموزش آرایش چشم به سبک ستاره های هالیوودی - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید