آموزش تصویری آرایش چشم با سایه آبی - ویدیو

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3315

آموزش قدم به قدم و مرحله ای آرایش چشم با سایه آبی! چگونه سایه چشم آبی را بهترین و شیک ترین مدل ممکن به چشم ها بزنید؟!

اول از همه باید از مداد چشم سفید استفاده کنید و تمام سطح پلک رو باهاش بپوشونید، چون قرار است که پایه سایه چشم کلی تان باشد. بعد با انگشتتون به خوبی ترکیب ( Blend ) کنید، بعدش برای این که بتوانید از حالت مداد چشم به حالت سایه چشم تغییر وسیله بدهید، از سایه چشم قهوه ای خاکی که آندرتون سردی داره استفاده کنید، بعد خیلی خوب آن را با براش باف (پرداخت) کنید.

بعد از رنگ سفید پالت استفاده کنید و به عنوان لایه ی سوم، پلک را کاملا پوشش دهید. بعد از سایه چشم آبی استفاده کنید و گوشه ی خارجی چشم را با آن به خوبی پوشش دهید، چون در ابتدا از مداد چشم سفید استفاده کردید، رنگ آبی خیلی زیباتر و زنده تر جلوه خواهد کرد. سپس با یک براش سایه چشم کوچک، تمام خطوط خشن و واضح را به خوبی ترکیب و محو کنید.

بعد برای این که به چشم ها اندکی شکل ببخشید، از مقدار خیلی کمی رنگ آبی تیره – نفتی – در گوشه خارجی چشم استفاده کنید و بعد با یک براش بافرینگ، مطمئن شوید که همه ی رنگ ها خیلی تمیز ترکیب شده هستند.

بعد با همان رنگ سفید استخوان زیر ابرو و گوشه ی داخلی چشم ها را هایلایت کنید.

برای این که خط صاف و تمیزی در دنباله ی چشم به وجود بیاید با یک دستمال پاک کننده آرایش اضافی سایه چشم را پاک کنید. حالا با خط چشم مایع و براش خط چشم، (در اینجا به جای استفاده از براش خود محصول، از براش مورب خط چشم کشی استفاده شده است) خط چشم دنباله دار بکشید. سپس با یک مداد چشم مشکی واترلاین را تا نیمه مشکی کنید و بعد با سایه چشم آبی نفتی زیرش را به خوبی پر کنید. در نهایت هم مژه مصنوعی مورد علاقه تان را بچسبانید و آموزش آرایش با سایه چشم آبی شما تکمیل است!

 

لوازم آرایشی

 

لوازم آرایشی که مورد استفاده قرار گرفتند:

Essence Kajal Eye Pencil - White 04 

Too Faced Matte Eye Palette

Sleek I Divine Ultra Mattes V1 Palette

Nyx Noir Liquid Black Liner

آرایش قدم به قدم با سایه چشم آبی

حالا در ویدیوی زیر تمام توضیحات ذکر شده را به دقت تماشا کنید!

 

 

 

مژه مصنوعی - چسباندن و استفاده از آن

آموزش سایه چشم زدن با مدل سایه چشم

انتخاب رنگ لاک آبی متناسب با رنگ پوست

طراحی ناخن با لاک آبی و زیباترین مدل های آن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید