بهترین متخصصان جراحی زیبایی بینی چه خصوصیاتی دارند؟

دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 3540

هر جراحی که در بدن صورت می گیرد، نیاز به دقت زیاد در انتخاب جراح دارد، اما درباره عمل زیبایی بینی، این دقت باید خیلی بیشتر باشد و با وسواس خیلی زیاد، یک جراح زیبایی بینی را انتخاب کرد.

بهترین متخصصان جراحی زیبایی بینی چه خصوصیاتی دارند؟

جراحی زیبایی بینی برای زیبا شدن صورت انجام می شود و مسلما بیماران، به دنبال یک تغییر مثبت در سطح زیبایی و جذابیت چهره خود هستند و همه هزینه ها را برای همین منظور متقبل می شوند. به همبن خاطر باید یک جراح زیبایی بینی که دارای سطح بالایی از مهارت ها و توانایی های جراحی و مخصوصا در زمینه زیبا و متعادل سازی صورت انتخاب کنید تا هیچ مشکلی از بابت شکل بینی و کارایی آن در تنفس، پیدا نکنید.

 

بهترین متخصصان جراحی زیبایی بینی چه خصوصیاتی دارند؟

1. سوابق تحصیلی

سوابق تحصیلی متخصصین جراحی زیبایی، یکی از مورد اعتمادترین گزینه ها برای انتخاب آنهاست. متخصصی که در یک دانشگاه سطح بالا در داخل یا خارج از کشور تحصیل کرده باشد و دوره های تکمیلی مربوط به جراحی را به طور کامل گذرانده باشد، می تواند کاملا مورد اعتماد قرار بگیرد.

همچنین می توانید سابقه تحصیلی هر متخصص زیبایی بینی را به طور کامل در رزومه شخصی وی مطالعه کنید و از این نظر، خیالتان راحت باشد که جراحی با توانمندی عالی آکادمیک و علوم روز جراحی را انتخاب می کنید.

 

2. کمترین خطا در جراحی های گذشته

یک جراح ماهر و کارکشته، هرگز خطاهای بارز و فاجعه آمیز در جراحی هایی که انجام می دهد ندارد. مطمئن باشید که سوابق تحصیلی خوب و تجربه های یک جراح، اجازه نخواهد داد که متخصص دچار خطای پزشک محرز شود. ضمن اینکه اخلاق پزشکی هم اجازه نخواهد داد تا متخصص درباره درخواست های بیمار درباره هزینه کمتر یا یک جراحی نامناسب مورد درخواست بیمار، کوتاه بیاید و همین موضوع، باعث خواهد شد که خطاهای جراحی بسیار کاهش یابد.

 

بینی زیبا و متناسب

 

3. توجه به خصوصیات بیمار و شرایط او

در جلسه معاینه و مشاوره ای که با پزشک دارید، میزان مهارت و دلسوزی او را درک خواهید کرد. یک پزشک متعهد و دلسوز، حتما درباره شرایط کار، سلیقه شخصی شما، نیازهایتان و چیزی که با شرایط فیزیولوژیک و ساختار چهره شما مطابقت دارد، با شما صحبت خواهد کرد و بهترین شرایط ذهنی را برایتان درباره نتیجه جراحی فراهم می کند. 

 

4. مهارت های جراح زیبایی بینی

1. قدرت زیبایی شناسی بالا

2. دارا بودن مهارت های فنی جراحی

3. آشنایی کامل با ساختار تنفسی و درک فیزیولوژی بینی

4. درک کامل آناتومی 3 بعدی بینی (داخلی و خارجی)

5. تجربه، تجربه و تجربه

 

عمل زیبایی بینی

 

چطور یک جراح خوب و یک عمل زیبایی خوب داشته باشیم؟

1. روی عکس های قبل و بعد از جراحی که هر جراحی از جراحی های خود منتشر و ارائه می کند، خیلی دقت کنید و تمام موارد را کاملا بسنجید.

2. بعد از کاندید کردن جراحانی که از هر لحاظ با شرایط و توان مالی شما مطابقت دارند، با آنها جلسه مشاوره داشته باشید تا بهترین را در نهایت انتحاب کنید.

3. تمام سوالات خود را از متخصص بپرسید و نقطه ابهامی باقی نگذارید تا خیالتان از بابت مهارت و دلسوزی او راحت باشد.

4. خواسته های خود و توصیه های پزشک را با یکدیگر مطابقت دهید و خواسته های نامعقول نداشته باشید.

 

پاسخ به سوالات رایج درباره عمل بینی

عوارض جبران ناپذیر جراحی زیبایی

بهترین جراحی بینی یعنی این!

جراحی زیبایی - قیمت عمل های زیبایی چقدر است؟

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید