آموزش آرایش چشم - مدل سایه چشم بسیار شیک و خاص

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3664

سایه چشم زدن بدون داشتن الگو و نمونه، کار سختی است و ما در زیبامون زیباترین و خاص ترین نمونه های سایه چشم را برایتان آماده کرده ایم.

آموزش آرایش چشم - مدل سایه چشم بسیار شیک و خاص

آرایش چشم و سایه زدن، یکی از مهم ترین بخش های یک آرایش صورت برای مهمانی های مختلفی است که خانم ها در آن شرکت می کنند. یعنی می توان گفت که بار حرفه ای بودن خانم ها در آرایش، بیشتر روی دوش نحوه آرایش چشم و سایه زدن است که اگر حرفه ای و اصولی زده نشود، تمام تلاش شما را بی نتیجه خواهد گذاشت. 

یکی از مشکلات خانم ها موقع آرایش کردن این است که نمونه و الگوی زیبا و شیک برای سایه زدن ندارند و دقیقا نمی دانند که چه مدل سایه زدن برای چه موقعیت هایی مناسب است که ما در ادامه، این مشکل ها را حل خواهیم کرد.

 

آموزش آرایش چشم به همراه مدل های بسیار شیک و خاص سایه زدن

برای آرایش چشم، مراحل زیر را به ترتیب برای آماده و زیرسازی سایه چشم انجام دهید:

1. شستن صورت و چشم ها تا کاملا تمیز شود و بعد خشک کردن آن

2. استفاده از پرایمر چشم

3. کمی سایه سفید یا فونداسیون روی پلک بزنید تا هم ماندگاری آرایش چشم بیشتر شود و هم رنگ ها کاملا مشخص باشند (اختیاری)

 

1. سایه چشم اسموکی - قهوه ای

سایه چشم قهوه ای را انتخاب کنید و روشن ترین تناژ آن را روی تمام پلک بالا بزنید. تیره ترین تناژ را هم در گوشه خارجی چشم به صورت تیز و گوشه دار بزنید به طوری که به چشم ها، حالت آرایش چشم گربه ای بدهد. سپس این آرایش را با یک خط چشم مایع یا ژلی تکمیل کنید.

این آرایش اسموکی که چندان هم غلیظ نیست، برای مهمانی های نه چندان رسمی و با لباس های کوتاه بسیار مناسب است.

 

سایه چشم اسموکی

 

2. سایه چشم اسموکی - برنزی

سایه چشم برنزی یا طلایی (هر کدام که با لباس هایتان بیشتر هماهنگ است) را بردارید و آن را به سراسر پلک بالا بزنید و بعد سایه دودی را به گوشه خارجی پلک و بالای آن بزنید طوری که 2/3 پلک، سایه دودی و 1/3 آن سایه برنزی باشد. این دو سایه به خوبی در یکدیگر بلند کنید تا خط بین آنها مشخص نباشد.

این آرایش چشم با مهمانی های رسمی و شبانه و با تمام رنگ ها و مدل های لباس مجلسی هماهنگ است.

 

سایه چشم اسموکی برنزی

 

3. آرایش اسموکی و سایه چشم سبزآبی

اگر لباسی به این رنگ دارید و یا حتی لباس مجلسی مشکی رنگ، می توانید این رنگ جذاب سایه سبزآبی را در آرایش چشمتان استفاده کنید. ابتدا تمام پلک را سایه سبزآبی بزنید و بعد با سایه قهوه ای، آن را تکمیل کنید. سایه قهوه ای را به صورت هاله ای باریک، به پلک پایین هم بزنید. بعد از اتمام کار، دوباره سایه سبزآبی را بزنید تا کاملا بولد و مشخص باشد.

 

سایه چشم اسموکی و سبز

 

4. سایه چشم اکلیلی

یک آرایش روز بسیار شیک و جذاب! شما در مهمانی های روز به رنگ های غلیظ و تیره نیاز ندارید، فقط کمی دودی و برنزی بسیار ملایم کافیست. یک نکته اینکه در این آرایش، قبل از اینکه طبق الگو بخواهید سایه برنزی و دودی را در گوشه و بالای پلک بزنید، باید سراسر پلک را سایه صدفی بزنید و در انتهای کار هم، کمی اکلیل ریز.

خط چشم گربه ای و ریمل فراوان را فراموش نکنید!

 

سایه چشم اکلیلی

 

5. سایه چشم بنفش

اگر می خواهید که آرایش چشم رنگی شیکی داشته باشید، آن را با لباس تیره همراه کنید. رنگ های موجود در این الگو، طلایی، نارنجی و بنفش هستند که از بنفش به عنوان خط چشم استفاده شده است. اما یادتان باشد که باید بن مژه ها را با مداد تیره کنید تا زیباتر شود.

 

سایه چشم بنفش زیبا

 

6. سایه چشم رنگی شیک و زیبا

این آرایش را هم برای مهمانی های روز استفاده کنید. استایل شما با یک آرایش روشن و رنگی در کنار لباس های اسپورت و کوتاه، بسیار جذاب تر خواهد شد. رنگ سایه گلبهی - صورتی را به تمام پلک بزنید و گوشه آن را با سایه قهوه ای یا برنزی، تیره کنید.

 

سایه چشم رنگی

 

مدل های بیشتر آرایش و سایه چشم

 

مدل سایه چشم برای چشم های ریز

 

سایه چشم مرجانی

 

سایه چشم صورتی طلایی

 

سایه چشم برنزی و سبز

 

آموزش آرایش چشم گربه اى براى شب و روز

آرایش چشم مخصوص پوست های چرب

آموزش تصویری آرایش چشم با سایه آبی - ویدیو

شیدینگ ابرو و میکروبلدینگ ابرو چیست - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید