راه اول و آخر لاغر کردن صورت بدون دارو

دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 5751

امروزه اکثر افراد به دنبال لاغری و زیبایی هستند و علاوه بر لاغری بدنشان به لاغری صورتشان هم فکر می کنند. رفع چاقی صورت و داشتن یک فیس استخوانی بخشی از جذابیت های امروزی محسوب می شود، برای رو مد بودن و لاغر کردن صورت، ترفندهای خانگی را آغاز کنید.

راه اول و آخر لاغر کردن صورت بدون دارو

امروزه اکثر افراد علاوه بر لاغری بدن به لاغری صورت هم رو آورده اند. البته لاغری صورت برای خانم ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. معمولا افراد برای لاغر کردن صورتشان به سراغ رژیم های مختلف و کلینیک های زیبایی می روند. اما بهترین و سالم ترین روش برای داشتن صورت زیبا و لاغر انجام حرکات ورزشی مناسب است.

 

راه های موثر برای لاغر کردن صورت در خانه

 

ماساژ صورت

ماهیچه های صورت را گرم کنید

ماساژ صورت جهت بهبود گردش خون  پوست شما است. در این بخش یاد بگیرید چگونه عضلات صورت را ماساژ بدهید. ماساژ با استفاده از چند قطره روغن گرم بسیار خوب است منظور از روغن گرم این است که، آن را بین نوک انگشتان مالش دهید تا گرم شود. صاف بنشینید و سعی کنید حروف های صدادار الفبا (i-a-e-o-u) را آرام تلفظ کنید، این کار را انجام دهید تا تمام صورت گرم شود.

بالا بردن چانه

تا آنجاکه می توانید چانه را به بالا بکشید، برای اینکه این ورزش ها تاثیرگذار باشند روی صندلی بنشینید و سر را به عقب خم کنید، سعی کنید لب ها را تا آنجا که ممکن است به سمت جلو فشار دهید این حالت را 5 تا 10 ثانیه نگه دارید. سعی کنید ماهیچه ها را آرام و این کار را 2 یا 3 بار انجام دهید.

حفظ حالت

برای این تمرین ابتدا صاف بنشینید بعد دستانتان را دور بدنتان بپیچید و گردنتان را به سمت بالا بکشید. سعی کنید کمرتان خم نشود. برای مدت 15 ثانیه در این حالت بمانید. تا جایی که می توانید در حین تمرین نفس عمیق بکشید. حرکت بعدی این است که برای مدت 5 ثانیه لب پایینتان را به بیرون بکشید و دوباره به حالت اولیه برگردید.

نشستن روی صندلی

با کمری صاف روی صندلی بنشینید. یک مداد را از قسمت انتهایی در دهانتان بگذارید. سرتان را تکان دهید و بگذارید ثابت باشد. سپس با مداد روی هوا اسم خود را بنویسید، اینکار را تکرار کنید که هم جالب است هم حرکتی مناسب برای لاغر شدن صورت.

ورزش ماهیچه های گردن

برای انجام این ورزش سرتان را به شانه هایتان بچسبانید به طوری که انگار می خواهید گوش تان را با سرشانه بخارانید. ابتدا این حرکت را با سمت راست انجام دهید و سپس همان را برای سمت چپ تکرار کنید. برای انجام این حرکت 10 ثانیه زمان صرف کنید.

لب ها و گونه ها

برای انجام این حرکت 5 ثانیه زمان بگذارید به طوری که ابتدا نفس عمیقی بکشید و سپس لپ هایتان را باد کنید و لبها را روی هم بفشارید. این حرکت را می توانیم 5 بار تکرار کنید.

دهان را محکم بفشارید

با دهان بسته فک پایینی را فشار دهید و لب پایین را به بالا فشار دهید. باید کشیدگی را در عضلات زیر چانه و فک احساس کنید. ۱۰ الی ۱۵ ثانیه در این حالت بمانید و بعد عضلات را رها کنید. این حرکت را در سه ست ۱۵ تایی انجام دهید. کارهای دیگری که می توانید انجام دهید. از رژیم غذایی متعادل و سالم استفاده کنید و به طور منظم ورزش کنید تا جوان تر به نظر برسید. اگر فکر می کنید اضافه وزن باعث شده حالت چانه شما تغییر کند بهتر است شیوه زندگی خود را تغییر دهید و رژیم بگیرید.

 چانه

زبان خود را به سقف دهان در پشت دندان ها بچسبانید. زبان را بیشتر به سقف دهان فشار داده و فشار را بیشتر کنید. سعی کنید صداهای لرزشی تولید کنید تا ماهیچه های این قسمت فعال شوند. این حرکت را در سه ست ۱۵ تایی انجام دهید.

 

راه های لاغر کردن صورت چاق با روش خانگی

علت لاغری صورت

درمان لاغری صورت با روش های ساده

روش های طبیعی لاغری صورت

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید