چگونه موهای چند رنگ را یکدست کنیم؟

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 12268

رنگ کردن موها یک کار تخصصی است که اگر آن را بدون مهارت لازم انجام دهید، ممکن است موهایی چند رنگ و نامناسب را برایتان ایجاد کند. با این موهای چند رنگ چه کنیم؟

چگونه موهای چند رنگ را یکدست کنیم؟

گاهی اوقات بعد از رنگ کردن موها، ممکن است با نمایی چند رنگ و نامناسب روبرو شوید که اصلا قابل قبول نیست و حتی ممکن است کلافه تان کند. موهای چند رنگ در اثر عوامل متعددی ایجاد خواهد شد که اصلی ترین آنها، نداشتن مهارت و شناخت کافی درباره رنگ ها و تکنیک رنگ کردن مو است و همچنین رنگ کردن پی در پی موها بدون اینکه اجازه دهید زمان زیادی از رنگ کردن قبلی بگذرد.

اگر موهایتان چند رنگ شده است و نیاز دارید که این مشکل را برطرف کنید، پس با زیبامون دات کام همراه باشید تا راه حل را نشانتان دهد.

 

چگونه موهای چند رنگ را یکدست کنیم؟

راه حل اول: کوتاه کردن موها

خوب دقت کنید که ابتدا باید مشکلتان را بیابید. اگر شما چند بار موهایتان را به رنگ مشکی درآورده اید و روی آن رنگ جدید گذاشته اید که چند رنگ شده است، ممکن نیست که بتوانید از شر آن خلاص شوید. بهترین راه حل این است که موهایتان را کوتاه کنید چون سایه مشکی، با رنگ کردن های مجدد، موهایتان را دوباره چند رنگ می کند.

ضمن اینکه باید بدانید رنگ هایی مانند قرمز، بادنجانی، شرابی و... هم مانند رنگ موی مشکی هستند و ممکن است باعث شود موهایتان چند رنگ شود. چون رنگدانه های این رنگ ها خیلی قوی هستند و به سختی رنگ دیگری می تواند جایگزین آنها در تارهای مو شود. باید چند ماهی بگذرد تا بتوانید رنگ جدیدی را امتحان کنید و یا اینکه از پاک کننده های رنگ مو استفاده نمایید تا رنگ شرابی را از موها پاک کند. می توانید این کار را در آرایشگاه و زیر نظر متخصص رنگ و مش انجام دهید.

 

کوتاه کردن موها

 

راه حل دوم: پاک کننده رنگ

برای چند مرحله پی در پی، از شامپوهای پاک کننده رنگ استفاده کنید تا رنگ مو را بشوید و پاک کند. برای پاک کردن رنگ از روی موها روش های زیادی وجود دارد که می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا به شما در پاک کردن موهای چند رنگتان کمک کند.

 

راه حل سوم: به حرفه ای ها مراجعه کنید

اگر رنگ موهایتان خیلی بد شده است، بهتر است ریسک بیشتری نکنید و به یک سالن حرفه ای در زمینه رنگ و مش مراجعه کنید و مشکلتان را بگویید. آنها به خوبی می دانند که با موهای چند رنگ شما چه باید بکنند تا یکدست شود.

 

موهای دورنگ

 

راه حل چهارم: رنگ کردن دوباره موها

اگر خیلی برایتان مهم نیست که بخواهید هزینه ای برای رنگ کردن دوباره موها در سالن زیبایی را متقبل شوید، می توانید خودتان در خانه موها را دکلره کنید و بعد یک رنگ معمولی روی آن بگذارید تا موها را یکدست کنید. فقط باید حواستان باشد که زمان بندی رنگ کردن موها را رعایت کنید، موهای نزدیک به ریشه، زودتر رنگ می گیرند و باید آنها را در انتها رنگ کنید.

 

مدل رنگ مو زنانه 2018 - فرمول رنگ موی اوپال

رنگ مو عید 97 را از الان انتخاب کنید - سری 2 به همراه تصاویر

رنگ و مش هایی که سال 2017-2018 انتخاب می کنید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید