بهترین مدل مو برای انواع صورت های زنانه

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 3780

مدل مو مناسب برای هر مدل صورت چه شکلی است؟ کدام مدل مو مناسب مدل صورت شما است؟ با کدام مدل مو مدل صورتتان جذاب تر دیده می شود؟!

بهترین مدل مو برای انواع صورت های زنانه

آیا بهترین مدل مو برای صورتتان را می شناسید؟ بعضی وقت ها از یک مدل مو بسیار خوشمان می آید ولی با استایل و صورتمان سازگاری ندارد. آیا هنوز نمی دانید اگر صورتتان قلبی شکل است باید چه مدل مویی انتخاب کنید؟ آیا باید موها را کوتاه تر کنید و یا چتری بگذارید؟ این راهنما به شما کمک خواهد کرد. به کمک هیراستایلیت معروف لی استفورد ( Lee Staford ) که جوایز بسیاری را نیز تا به حال دریافت کرده است، بهترین استایل برای صورت های تخم مرغی، گرد، قلبی و مربعی را به شما معرفی خواهیم کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید!

مدل مو مناسب صورت شما

صورت تخم مرغی شکل: مدل موی لُب موج دار

خانم هایی که صورت تخم مرغی شکل دارند، بیشترین میزان مدل مو را می توانند انتخاب کند و بیشتر هیراستایلیست ها نیز به این مساله معتقدند. اگرچه لی استنفورد معتقد است که استایل خاصی وجود دارد که صورت های تخم مرغی را به بهترین شکل نشان می دهد و همیشه نیز جزو ترندها است. موی لُب موج دار ( Wavy Lob ) بهترین استایل برای صورت های تخم مرغی است . موج ها با حجم بیشتری که دارند باعث بولد شدن استخوان گونه شده که صورت ایشان را اندکی گرد نشان خواهد داد. این مدل مو برای هر جنس مویی مناسب است، اما موهای صاف نیاز به کار بیشتری دارند تا به حجم مناسب برسند.

 

مدل موی لب موج دار برای صورت بیضی

 

مدل موی چارلیز ترون

 

مدل موی لب بلوند برای صورت بیضی

 

صورت گرد: مدل موی پیکسی یا لایه لایه ملایم

مدل موی پیکسی کوتاه انتخابی عالی برای صورت های گرد است. این مدل مو زوایای صورت را بولد نشان می دهد و به آن شکل می بخشد. اگر مدل موی پیکسی را دوست ندارید و یا خیلی اغراق شده است، از مدل مویی استفاده کنید که از انتهای چانه شروع شود. صورت های گرد باید به سمت خارجی صورت زاویه دار شوند و این مدل مو به باز شدن صورتشان کمک می کند.

 

مدل موی پیکسی برای صورت گرد

 

مدل موی پیکسی مشکی زندایا

 

مدل موی لب صاف برای صورت گرد کریستن دانست

 

صورت قلبی شکل: مدل موی چتری

مدل موی چتری بهترین انتخاب برای صورت های قلبی شکل است و تیز بودن صورتشان را کم می کند. لی می گوید که اگر صورت قلبی شکل دارید و می خواهید چتری بگذارید، حتما به هیراستایلیستتان بگویید که موها را تراز با ابروها کوتاه کند. این کار باعث می شود که استخوان گونه نمود بیشتری پیدا کند و تمرکز از تیزی چانه رفع شود.

 

مدل موی چتری برای صورت قلبی شکل

 

مدل موی چتری بلوند برای صورت قلبی شکل

 

مدل موی چتری مشکی برای صورت قلبی شکل

 

صورت مربعی شکل: مدل های گرد ملایم با چتری پریشان

برای صورت های مربعی، باید به دنبال پیدا کردن استایلی باشند که زوایای صورت را ملایم نشان دهد. مدل موهای گرد برای صورت های مربعی بسیار مناسب هستند زیرا زوایا و خطوط فک را ملایم تر نشان می دهند. اگر به این مدل مو، چتری های بلند و پریشان اضافه شود نیز تصور گرد بودن را به ذهن مخاطب القا می کند.

 

مدل مو برای صورت مربعی شکل کایرا نایتلی

 

مدل موی بلوند برای صورت مربعی شکل

 

رنگ مو عید 97 را از الان انتخاب کنید - سری 2 به همراه تصاویر

مدل مو برای صورت بیضی

مدل موی مناسب برای صورت های گرد

مدل موی چتری سلبریتی ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید