آموزش بافت مو فرانسوی یک طرفه

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 4002

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرفه بسیار شیک و دخترانه را هم با عکس و هم با ویدیوی آموزشی بافت مو ببینید!

این مدل بافت موی فرانسوی یک طرفه چیزی بین بافت موی آبشاری و بافت موی ساده ی فرانسوی است که نه تنها موها را از جلوی صورتتان به شکل شیکی دور می کند، بلکه برای مهمانی های شبانه نیز می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه آموزش قدم به قدم این بافت موی فرانسوی یک طرفه شیک را ببینید و روی موهایتان امتحان کنید، در نهایت هم ویدیویی آموزشی در مورد بافت موی فرانسوی یک طرفه برایتان قرار دادیم که پیشنهاد می کنیم اصلا از دست ندهید!

 

بافت مو فرانسوی کامل

 

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرفه

ابتدا موها را مرطوب کرده و فرق کج باز کنید (اختیاری: می توانید اندکی موس یا ژل به آن بزنید که در جای خود ثابت باقی بماند)، سپس حدود 5 سانتی متر از جلوی مو در قسمت راست سر را جدا کرده و بافت را شروع کنید. برای انجام بافت مو فرانسوی، این قسمت مو را به 3 ریسه ی هم اندازه تقسیم کنید و با انگشتانتان از هم دور نگاهشان دارید. حالا معمولی ببافید؛ ریسه ی راستی را از روی ریشه میانی عبور دهید، بعد ریسه چپی را از روی ریسه ی میانی رد کنید.

 

مرحله اول بافت مو فرانسوی یک طرفه

 

وقتی این عمل پایه را انجام دادید، شروع کنید به اضافه کردن موی بیشتر در هر عبور ریسه ها. برای انجام این قسمت، اندکی مو را از خط موی سمت راست جدا کنید و به راستی ترین ریسه مو اضافه کنید، سپس از روی ریسه ی میانی عبور دهید. محکم بکشید و ریسه ها را در تمام مدت از هم دور نگه دارید. حالا همین مراحل را برای قسمت چپ که خط رویش مو دور است نیز انجام دهید. اندکی مو را به چپی ترین ریسه مو اضافه کنید و سپس از روی ریسه موی میانی عبور دهید.

 

مرحله دوم بافت مو فرانسوی یک طرفه

 

این بافت را انجام دهید تا قسمت راست سر تمام شود، سپس برای قسمت چپ، همین مسر را مستقیم انجام دهید. وقتی که بافت از گردن دور و تمام شد، ادامه را به صورت معمولی انجام دهید و انتهای آن را با یک کش لاستیکی محکم کنید.

 

مرحله سوم بافت مو فرانسوی یک طرفه

 

ویدیوی آموزش بافت موی فرانسوی یک طرفه

 

 

 

 

آموزش تصویری بافت مو شیک و جذاب دخترانه

بافت موهای دخترانه 2018 مجلسی و ساده به همراه تصاویر

از تاریخچه تا تحولات هنر بافت مو به همراه عکس

آموزش بافت مو پری دریایی بسیار زیبا - تصاویر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
romina
۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
good
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید