آموزش آرایش چشم قهوه ای عروس - قدم به قدم

دسته: آرایش صورت تاریخ نگارش: ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 5143

آموزش کامل آرایش چشم قهوه ای برای عروس، البته از این آرایش چشم قهوه ای در مهمانی ها و جشن نامزدی نیز می توانید استفاده کنید!

آموزش آرایش چشم قهوه ای عروس - قدم به قدم

همه چیز برای بزرگ ترین روز زندگی تان آماده است، از دسته گل، ماشین عروس، سالن جشن، لباس عروس، لباس داماد و تزئینات مورد نظر، اما نگران میکاپ صورت و مدل موی خود هستید! نگران نباشید، زیبامون دات کام برای همین اینجا است که به شما کمک کند چه استایل آرایشی را برای روز عروسی خود برگزینید، از آن جایی که اکثر خانم های ایرانی چشم های تیره دارند، در این جا در مورد آموزش آرایش برای چشم های قهوه ای عروس را آموزش خواهیم داد. از آن جایی سایه چشم بنفش و سبز برای مناسب های دیگر بسیار عالی هستند، رنگ میکاپ روز عروسی باید طبیعی و خاص باشد. برای این که مطمئن شوید آرایش صورت روز عروسی با چشمان قهوه ای تان هماهنگی کامل داشته باشد، آموزش زیر را به دقت بخوانید.

آرایش صورت - آرایش کامل برای چشم قهوه ای

آموزش آرایش چشم قهوه ای برای عروس

لوازم آرایشی که نیاز دارید:

پرایمر چشم

براش سایه چشم پُر

اینفوگرافی انواع براش‌های آرایشی

براش ترکیب کننده ی سایه چشم

براش سایه چشم صاف

سایه چشم صورتی روشن مات

سایه چشم برنزی مات

سایه چشم هایلایتی صدفی

مداد چشم مشکی ضدآب

ریمل چشم ضدآب

 

آموزش سایه چشم برای چشم قهوه ای

مدل سایه چشم به صورت حرفه ای و جامع.

مراحل قدم به قدم آرایش چشم قهوه ای با لوازم آرایش غیر حرفه ای

به پلک ها پرایمر بزنید

آرایش چشم عروسی را با زدن پرایمر روی کل پلک شروع کنید. پرایمر همان طور که تا به حال در زیبامون دات کام خوانده اید برای جلوگیری از ریزش آرایش و بهتر نشستن آرایش روی پلک استفاده می شود. اگر پرایمر ندارید از مقدار خیلی کمی کانسیلر روی پلک استفاده کنید.

 

با رنگ روشن دوم شروع کنید

براش سایه چشم پُر ( Fluffy ) را بردارید و به سایه چشم صورتی روشن را به خط پلک بزنید. مطمئن شوید که رنگ زیادی نزده باشید تا به صورت کیکی درنیاید. سپس با براش تمیز و ترکیب کننده ( Blender )سایه چشم را در خط پلک به سمت استخوان ابرو ترکیب کنید.

 

سایه چشم صورتی روشن لورال

 

حالا سایه چشم تیره تر را به پلک بزنید.

سایه چشم برنزی مات را در گوشه ی خارجی پلک به خوبی به صورت هفتی شکل بزنید تا چشم ها را تازه و درشت نشان دهد، سپس همان رنگ را تا دو سوم پلک بکشید، یک سوم به سمت گوشه ی داخلی چشم را برای رنگ بعدی خالی بگذارید. وقتی که تمام رنگ سایه روی چشم زده شد، براش را با حرکات دایره ای کوچک به سمت خط پلک ببرید.

 

سایه چشم برنزی روشن لورال

 

حالا سایه چشم صدفی را بزنید

مقدار کمی از سایه چشم هایلایتی صدفی را به مرکز چشم و گوشه ی چشم بزنید و به خوبی ترکیب کنید. وقتی ترکیب کردن تمام شد، تمام خطوط اضافی و مرزبندی ها باید محو شده باشند.

 

سایه چشم صدفی لورال

آموزش سایه زدن برای هر مدل چشم

کشیدن خط چشم و زدن ریمل برای پایان آرایش چشم

ابتدا با مداد چشم بین مژه ها (خط تایت لاین یا خط رویش مژه) را بکشید، می توانید اندکی خط چشم را نیز روی محل رویش مژه در روی پلک بکشید و سپس ریمل بزنید – حتما ریمل ضد آب بزنید!

 

مداد چشم مشکی لورال

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید