آموزش صحیح سوهان کشیدن ناخن

دسته: ناخن تاریخ نگارش: ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 13660

آیا با روش درست سوهان کشیدن ناخن آشنا هستید و این کار را به درستی انجام می دهید؟ در زیبامون دات کام آموزش سوهان کشیدن ناخن به روش درست را ببینید!

آموزش صحیح سوهان کشیدن ناخن

برای اینکه ظاهر ناخن ها همواره سالم و زیبا باشد لازم است با روش درست استفاده از سوهان ناخن آشنا شوید. این ابزار ساده به شما کم می کند تا علاوه بر شکل دادن به ناخن ها، ناهماهنگی بین ناخن ها را نیز برطرف کنید و شکستگی های کوچک در سطح ناخن را نیز درست کنید.

با استفاده درست از سوهان ناخن می توانید به سادگی شکل و ظاهری منظم و زیبا برای ناخن های خود داشته باشید. با ما در این قسمت از زیبامون دات کام همراه باشید و آموزش سوهان کشیدن به ناخن با روش درست را مشاهده کنید.

 

آموزش سوهان کشیدن به ناخن

 

ما در این قسمت سه آموزش به صورت فایل gif آماده کرده ایم. در قسمت اول روش غلط سوهان کشیدن ناخن را مشاهده خواهید کرد و در قسمت های دوم و سوم روش های درست این کار را خواهید دید. 

 

آموزش سوهان کشیدن به ناخن با روش درست

 

روش نادرست سوهان کشیدن ناخن: حرکت دادن سوهان ناخن به جلو و عقب

این روش را ممکن است شما نیز برای سوهان کشیدن ناخن هایتان استفاده کرده باشید و از اشتباه بودن آن مطلع نباشید. سوهان کشیدن به شکل اره کردن و حرکت دادن سوهان ناخن به عقب و جلو یکی از روش های نادرست برای سوهان کشیدن ناخن هاست. اگر تاکنون از این روش برای شکل دادن به ناخن هایتان استفاده می کردید بهتر است آن را فراموش کنید.

 

روش غلط سوهان کشیدن ناخن

 

روش درست سوهان کشیدن ناخن: حرکت یک طرفه و آرام سوهان از گوشه ناخن به سمت مرکز

با استفاده از این روش ناخن هایتان راحت تر شکل می گیرند و احتمال آسیب دیدن ناخن ها نیز بسیار کمتر خواهد شد. برای این کار مانند تصویر باید سوهان ناخن را به صورت آرام و سیال از یک سمت ناخن به سمت مرکز حرکت دهید و دقت داشته باشید که حرکتتان رفت و برگشتی نباشد! یعنی سوهان ناخن را فقط به یک سمت بکشید. بعد از اینکه یک سمت ناخن شکل مورد نظر را به خود گرفت این کار را برای سمت دیگر نیز انجام دهید.

اگر دوست ندارید نوک ناخن هایتان خیلی تیز باشد، نوک ناخن را نیز در یک جهت روی سوهان بکشید تا صاف و یکدست شود.

 

روش درست سوهان کشیدن ناخن

 

مرحله نهایی سوهان کشیدن ناخن

بعد از اینکه شکل دادن به ناخن ها تمام شد احتمالا قسمت هایی از ناخن نازک شده و به سمت داخل ناخن می رود. برای از بین بردن این قسمت های نازک شده تنها کافیست لبه سوهان ناخن را زیر ناخن قرار داده و آن را به سمت بالا بکشید. این کار مرحله نهایی سوهان کشیدن به ناخن هاست و باعث می ود تا ناخن هایتان صاف و یکدست شوند.

 

آموزش سوهان کشیدن ناخن

 

آموزش پاک کردن لاک های ژله ای در خانه

طراحی ناخن به این زیبایی هرگز ندیده اید به همراه تصاویر

چگونه ناخن های زیبا بلند و جذاب داشته باشیم؟

چطور بهترین فرم ناخن را انتخاب کنیم؟

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید