ترفندهای آرایشی برای چهره خواب آلود و خسته

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 4490

چگونه یک صورت خسته و خواب آلود را با چند ترفند آرایشی ساده طوری باز و شفاف نشان دهیم که انگار هیچ بی خوابی و کم خوابی وجود نداشته است؟!

ترفندهای آرایشی برای چهره خواب آلود و خسته

بعضی مواقع شما 8 ساعت خواب کامل دارید ولی به نظر می رسد که حتی ثانیه ای نیز نخوابیدید! از طرفی بعضی مواقع نصفه شب می خوابید و صبح زود بیدار می شوید و صورتتان کاملا بشاش و سرحال است. واقعیت این است که زندگی منصفانه نیست ولی خب با تشکر از لوازم آرایشی، خیلی از مشکلات قابل حل شدن هستند. در ادامه تعدادی از ادیتورهای مجلات بزرگ آرایشی و زیبایی بهترین ترفندها و نکات در مورد داشتن صورتی باز، شفاف و بیدار حتی بعد از اینکه خواب راحتی نداشته اید، را خواهید خواند. یک نکته ی مهم و آغازین: استفاده از خط چشم با رنگ خنثی بهترین دوست شما خواهد بود.

10 ترفند قدیمی زیبایی که هنوز هم کاربرد دارند

نحوه آرایش کردن چهره خواب آلود و خسته

هایدی گوتنبرگ: اگر می خواهید صورتتان خیلی بشاش و تازه باشد، با 5 لوازم آرایشی می توانید به این مهم دست بیابید: کانسیلر برای ناحیه ی زیر چشم، هایلایتر روی گوشه ی داخلی چشم، خط چشم سفید روی واترلاین پلک، 2 تا 3 لایه ریمل روی مژه و پر کردن ابرو با مداد می تواند چشم ها را به زیبایی تمام آماده کند.

با این ترفندهای آرایشی جوان تر دیده شوید!

لونیا میدن: استفاده از خط چشم نود یا سفید در خط واترلاین به بزرگ شدن چشم ها کمک می کند و باعث بیدارتر نشان دادن آن ها می شود. همچنین استفاده از هایلایتر در گوشه ی داخلی چشم ها به آن ها روشنایی و درخشش بیشتری میدهد!

 

اشلی هال: نکات آرایشی مهم برای بیدار نشان دادن صورت در استفاده از کانسیلر برای مخفی کردن حلقه های سیاه زیر چشم و قرمزی ها، ریمل برای پرتر و جذاب تر نشان داده شدن چشم ها، اندکی هایلایتر روی استخوان گونه و گوشه ی داخلی چشم ها و استفاده از مداد چشم نود برای کشیدن واترلاین می باشد.

 

صورت خسته و شاداب

 

میراندا مندلسون: فقط با فر کردن مژه ها می توانید تغییرات خیلی بزرگ روی صورت را ببینید! سپس با زدن 2 تا 3 لایه ریمل چشم ها را کاملا باز و بشاش نشان دهید. و سپس با زدن کانسیلر به زیر چشم ها و محو کردن حلقه های سیاه، صورتتان را روشن و باز کنید.

نکات و لوازم آرایش برای آرایش صورت پوست گندمی

جولیا سالیوا: از یک خط چشم رنگی روی واترلاین و یک کانسیلر برای زیر چشم استفاده کنید.

با این خطاهای آرایشی زشت میشوید

مدیسون مورل: کانسیلر را به زیر چشم بزنید و مطمئن شوید که گوشه ی داخلی چشم هایتان را نیز به خوبی پوشش دهد. از برق لب نیز حتما ساتفاده کنید تا لب های خشک و مات و خسته به نظر نرسند.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید