موثرترین ورزش برای لاغر کردن بازوها

دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 6811

اگر می خواهید با روش هایی درست و اصولی بازوهای خود را خوش و فرم و لاغر کنید بهترین پیشنهاد این است که این 3 حرکت ورزشی را به طور منظم انجام دهید!

موثرترین ورزش برای لاغر کردن بازوها

برای ایجاد تناسب اندام در تمام قسمت های بدن لازم است در کنار رژیم غذایی از تمرینات ورزشی درست و اصولی نیز استفاده کرد. بازوها یکی از قسمت های مهم در بدن هستند که لاغر کردن ان ها ممکن است کمی سخت و زمان بر باشد. اگر قصد دارید این قسمت از بدن را خوش فرم و لاغر کنید حتما از تمرینات ورزشی که در این قسمت معرفی خواهیم کرد استفاده کنید و شاهد تاثیرات آن بر روی زیبایی دست ها و بازوهایتان باشید.

با ما در این قسمت از زیبامون دات کام همراه باشید و با 3 حرکت ورزشی موثر برای لاغر و خوش فرم کردن بازوها بیشتر آشنا شوید.

 

3 حرکت ورزشی موثر برای خوش فرم شدن بازوها

اشتباهات رایج در کاهش وزن خانم ها

تمرین 1: لاغر کردن بازوها با روش کتف و شانه

 

حرکت ورزشی برای بازو

 

برای انجام این تمرین ورزشی ابتدا لازم است پاهای خود را به اندازه عرض شانه ها باز کنید و برای اینکه تمرینات ورزشی اثربخشی بهتری داشته باشند بهتر است از وزنه های سبک و کوچک استفاده کنید. وزنه ها را در دست بگیرید و در مقابل ران پا نگه دارید. ( مانند تصویر سمت چپ ).

اکنون باید بازوی چپ خود را به صورت مستقیم به سمت جلو حرکت دهید و بازوی راست را تا ارتفاع شانه بالا ببرید و صاف نگه دارید. ( مانند تصویر سمت راست ).

بازوهای خود را به مدت چند ثانیه در این حالت نگه دارید و سپس به ترتیب ابتدا بازوی چپ و سپس بازوی راست را به حالت اولیه برگردانید. این حرکت را 12 بار برای هر دو بازو تکرار کنید. 

 

تمرین 2: خوش فرم کردن بازوها با روش قفسه سینه و پشت

 

حرکت ورزشی نشسته برای بازوها

 

برای این حرکت ورزشی نیز بهتر است از وزنه های سبک استفاده کنید. برای شروع باید ابتدا روی پا راست زانو بزنید و زانوی چپ با زاویه 90 درجه را رو به جلو قرار دهید و سعی کنید تعادل خود را در حالت نشسته حفظ کنید.

در این مرحله باید هر دو بازو خود را به صورت مستقیم به سمت جلو و در کنار ران ها قرار دهید. ( تصویر سمت چپ) و سپس دست های خود را به شکل T باز کنید. ( تصویر سمت راست ). این تمرین را 6 بار بر رو زانو راست و 6 بار بر روی زانو چپ تکرار کنید.

بهترین مواد غذایی و طبیعی برای افزایش وزن

تمرین 3: لاغر کردن پشت بازوها

 

تمرین ورزشی برای بازوها

 

این تمرین شاید کمی سخت تر از دو تمرین بالا باشد. برای این حرکت ورزشی نیز بهتر است از وزنه های سبک استفاده کنید.

 برای شروع تمرین ورزشی باید ابتدا مانند تصویر سمت چپ قرار بگیرید و تعادل خود را بر روی یکی از بازوها حفظ کنید. اکنون دست مخالف را به سمت عقب بکشید و صاف نگه دارید ( تصویر سمت چپ ) و سپس دست را به آرامی از آرنج خم و بازوی خود را در امتداد قفسه سینه به سمت بالا بکشید و درنهایت بازوی خود را صاف کرده و به سمت پایین بکشید. این حرکت را 6 بار تکرار کنید و سپس دست تکیه گاه را عوض کرده و برای بازوی دیگر نیز تکرار نمایید.

8 روش ساده برای آب کردن چربی شکم و زیر شکم

با این ترفندهای ساده از اضافه وزن و چاق شدن در عید نوروز جلوگیری کنید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید