10 رنگ موی بلوند جدید و شیک برای بهار 97

دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 17631

جدیدترین رنگ موهای بلوند برای عید 97 و بهار 2018 کدام رنگ ها هستند؟ شما کدام رنگ موی بلوند را انتخاب می کنید؟

10 رنگ موی بلوند جدید و شیک برای بهار 97

رنگ موی بلوند چرک، یکی از رنگ هایی است که بلوند تیره و روشن را درکنار هم دارد. این رنگ طوری است که برای هر شخص با هر رنگ پوستی، چه روشن، چه متوسط و چه تیره مناسب است (قابل توجه خانم هایی دنبال رنگ موی روشن برای پوست سبزه هستند)، از طرفی با هر رنگ مویی که باشید نیز می توانید بلوند چرک را دربیاورید حتی اگر رنگ موهایتان قهوه ای باشد. یکی از بهترین دلایلی برای استفاده از رنگ بلوند چرک این است که می توانید بهترین رنگ که به پوستتان می آید را انتخاب کنید. یکی دیگر از مزایای موی بلوند چرک این است که می توانید به موهایتان استراحت بدهید – دکلره نکردن – و یک هایلایت زیبا با رنگ طلایی به دست بیاورید. مدل های رنگ مو زیر را نگاه کنید و از آن ها الهام بگیرید!

رنگ موی آمبره و رنگ و مش های جدید 2018

بهترین رنگ موی بلوند برای تابستان و بهار 2018

رنگ مو بلوند بژ

اگر می خواهید که موی بلوند با پیش زمینه ی سرد داشته باشید، از یک بلوند روشن نقره ای بر روی بلوند عسلی کلاسیک استفاده کنید. رنگی خنثی با پیش زمینه ی صدفی که برای پوست هایی با آندرتون (رنگ پیش زمینه ) سرد بسیار مناسب است.

 

بلوند بژ

 

رنگ مو بلوند تیره

این رنگ بلوند تیره بیشتر قهوه ای است تا بلوند و برای افرادی که رنگ اصلی موهایشان قهوه ای می باشد مناسب است. میتوانید با درآوردن هایلایت بلوند دودی  و بلوند کاراملی به زیبایی بیشتر آن کمک کنید.

 

بلوند با هایلایت کاراملی

 

رنگ مو بلوند طلایی برنزی

این رنگ مو، آمبره ای با ریشه های برنزی تیره و ترکیب شدن آن ها با بلوند طلایی در میانه ی موها و انتهای مو است.

 

بلوند با هایلایت طلایی و برنزی

 

رنگ مو بلوند دودی

این رنگ مو بلوند با هایلایت های تیره و کالر ملتینگی که در وسط موها وجود دارد، هم به موها حجم داده و هم در رنگ های مختلف نور، تغییر رنگ می دهد!

 

بلوند چند رنگ ترکیبی

برداشتن اکستنشن مو در منزل به همراه ویدیو

رنگ مو بلوند عسلی با ریشه تیره

وقتی که هایلایت های بلوند عسلی در کنار صورت قرار بگیرند، به آن حالتی روشن و جذاب خواهند داد. یک لایه ی نازک از این رنگ را روی موها بکشید و اجازه دهید که با ریشه به صورت طبیعی ترکیب شود.

 

بالیاژ عسلی

 

رنگ مو بلوند دودی و چرک

خیلی از مدل های معروف دنیا ازجمله جی جی حدید، رزی هانتینگتون وایتلی و کارا دلوین از این رنگ موی بلوند چرک در کت واک ها استفاده می کنند.

 

بلوند دودی و چرک

دیکشنری اصطلاحات مو و معرفی رنگ مو

رنگ مو و بالیاژ بلوند چرک

این رنگ مو در ریشه بلوند تیره بوده و در انتهای موها به بلوند روشن تر تبدیل شده است ( فرآیند کالر ملتینگ صورت گرفته است ). رنگی بسیار طبیعی که می توایند با اتو موی فر دهنده، فرهای حجیم و نامرتبی را روی آن به وجود بیاورید.

 

بلوند تیره چرک

 

رنگ مو بلوند چرک با هایلایت

اگر موهای بلندی دارید، بهترین کار این است که هایلایت هایی با 2 تا 3 پرده روشن تر روی آن به وجود بیاورید، رنگ مویی کاملا تابستانی!

 

بلوند چرک با هایلایت

 

رنگ موی بلوند کاراملی (رنگ موی بیسکویتی)

جنیفر آنیستون سلبریتی معروف همیشه رنگ موی بلوند طلایی چرک با هایلایت های کاراملی دارد، شما نیز به انتهای موهایتان اندکی رنگ بیسکویتی اضافه کنید!

 

بلوند بالیاژ کاراملی

 

رنگ مو بلوند دودی چرک

این رنگ موی دودی به موهایی که رنگ زمینه ی آن ها سرد است زیبایی خاصی می دهند.

 

بالیاژ بلوند چرک

رنگ مو عید 97 و جدیدترین رنگ مو های بهار 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید