رنگ رژ لب مناسب با رنگ موی شما

دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 4146

رنگ رژ لب مناسب با موی شما کدام است؟ کدام رنگ رژ لب متناسب با رنگ موی بلوند است؟ رنگ موی قهوه ای باید چه رنگ رژ لبی را انتخاب کند؟!

رنگ رژ لب مناسب با رنگ موی شما

رژ لب لوازم آرایشی است که بیشترین استفاده را داشته و از طرفی قدرت مانور زیادی با آن خواهید داشت. رژ لب می تواند با یک حرکت آرایش صورت را بکل تغییر دهد و با توجه به رنگ مویی که دارید، می توانید رژ لب مکمل یا متضاد را انتخاب کنید. در ادامه به 5 مدل رنگ رژ لب که با رنگ موهای طبیعی بهترین ترکیب را به وجود می آورند به شما معرفی خواهیم کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید!

رنگ رژ لب برای تابستان 2018

انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ مو

رژ لب مناسب رنگ موی بلوند

Hideaway از Urban Decay

رنگ موی بلوند با رژ لبی با رنگ سرد بهترین هماهنگی را دارد – به همین دلیل هایدوی از اوربن دیکی را انتخاب کرده ایم. آندرتون سردی که در این رژ لب ارغوانی بنفش – صورتی وجود دارد به میکاپ صورت موهای بلوند حس گرمای مورد نظر را می دهد و حالت مات آن شخصیت خاص و متفاوتی به آرایش صورتتان خواهد داد.

 

رژ لب اوربن دیکی

 

رژ لب مناسب برای رنگ موی دکلره شده بلوند یا سفید

Concrete Jungle از Maybelline

اگر موهای بلوندتان بیشتر سفید و یخی هستند تا رنگ های دیگر بهتر است با یک رژ لب بولد با تناژ خاکستری همراه شود. این رژ لب از برند میبلین با تناژ سردی که دارد موهای بلوند مایل به سفید یخی تان را جلای بیشتری می بخشد. اگر رنگ خاکستری آن خیلی برایتان سرد است، از اندکی رژلب بنفش با آن استفاده کنید.

 

رژ لب میبلین

 

رژ لب مناسب برای رنگ موی قهوه ای

Matte Ink in Loyalist از Maybelline

یکی از دلایلی که رژ لب نود به خانم های مو قهوه ای می آید همین رنگ مو است. اگر رنگ موی طبیعی شما قهوه ای است، از رژ لب قهوه ای روشن نود استفاده کنید که هم با رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد و هم با رنگ موهایتان، یکی از بهترین انتخاب ها این رژ لب از میبلین است.

 

رژ لب مایع و مات میبلین

کیت لوازم آرایش حرفه ای با محصولات برند میبلین

رژ لب مناسب برای رنگ موی قهوه ای تیره و مشکی

Club Hopper از NYX

اگر موهایتان تیره می باشد، بهتر است از رژلب قرمز قهوه ای تیره استفاده کنید که مکمل رنگ موی تیره ی شما نیز است. کلاب هاپر از NYX رنگ قرمزی است که تناژ قهوه ای تیره دارد و نه تنها باعث جذابیت بیشتر لب ها می شود، بلکه با موهای قهوه ای تیره هم در تعادل است.

 

رژ لب مایع ان وای اکس

 

رژ لب مناسب برای رنگ مو با تناژ قرمز

Rouge Lipstick in 151 از Lancome

رنگ موی قرمز و رنگ رژ لب قرمز چه ترکیب زیبایی را به وجود می آورند! این رنگ قرمز با مشاره 151 از برند لانکوم و آندرتون قرمز واقعی به موهای قرمز شما درخششی خارق العاده خواهد داد!

رژ لب قرمز - منتخب بهترین رنگ های 2017

رژ لب لانکوم

آرایش صورت - منتخب انواع رژگونه صورت 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید