رنگ موی بلوند متناسب با رنگ پوست

دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 18467

رنگ موی بلوند متناسب با رنگ پوست شما کدام است؟ کدام رنگ موی بلوند با رنگ پوست شما هماهنگی دارد؟

رنگ موی بلوند متناسب با رنگ پوست

آیا دوست دارید رنگ موهایتان بلوند باشد؟ پس درست آمده اید! رنگ موی بلوند اگر درست روی سر گذاشته شود، زیبایی خیره کننده و منحصر به فردی برایتان خواهد داشت – به همین دلیل است که اکثر خانم ها به دنبال داشتن این رنگ زیبا با تنوع فراوان هستند. تناژ متفاوت بلوند این امکان را می دهد که هر گونه جزئیاتی از شدت رنگ، تیرگی، روشنی، میزان استفاده از رنگ و هر چیز دیگر که به آن فکر کنید را روی موهایتان پیاده کنید. اما سوال بعدی که پیش می آید این است که آیا نمی دانید رنگ بلوند به شما و پوستتان می آید یا خیر!؟ چون اگر رنگ نامتناسبی را انتخاب کنید، نه تنها بلوند زیبایی نخواهید داشت، بلکه صورت بسیار نازیبا عجیبی پیدا خواهید کرد! در ادامه رنگ های پوست و رنگ بلوند مناسب با آن را به شما معرفی خواهیم کرد!

شناخت رنگ اصلی پوست برای آرایش درست

چارت رنگ پوست

چطور متوجه رنگ زمینه پوست مان شویم؟

بهترین رنگ بلوند بر اساس رنگ پوست

رنگ موی بلوند دودی

برای پوست روشن

این رنگ مو اندکی سفید است و تقریبا بلوند پلاتینی می شود که روی پوست های سفید با رنگ چشم آبی و سبز بهترین نتیجه را می دهد. چه از این رنگ به صورت کامل روی سر استفاده کنید و چه بالیاژ بلوند دودی، موهایتان به رنگ بلوند نقره ای در خواهد آمد.

 

رنگ موی بلوند دودی

 

رنگ موی برونده (ترکیبی میان بلوند و برونته)

برای پوست متوسط

ترکیبی عالی از بلوند و لولایت های قهوه ای که رنگ مویی طبیعی را به پوست هایی با تناژ متوسط می دهد. از آن جایی که این رنگ خیلی قابل تغییر است، از رنگ کارتان بخواهید که هایلایت های عسلی که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد – اندکی هم روشن تر بهتر است – را دربیاورد.

 

رنگ موی برونده

 

رنگ موی بلوند کره ای

برای پوست روشن/متوسط

اگر می خواهید روی موهایتان رنگ خورشید را داشته باشید که به پوستتان درخششی خاص بدهد، به دنبال بلوند کره ای باشید.

 

رنگ موی بلوند کره ای

 

رنگ موی بلوند کاراملی

برای پوست متوسط/تیره

رنگ موی بلوند کاراملی می تواند رنگ پوستتان را درخشان کرده و زیبایی های صورتتان را بیشتر نشان دهد. فقط به یاد داشته باشید که پایه ی مو باید طلایی تیره باشد و هایلایت های روشن در اطراف صورت پراکنده باشند.

 

 رنگ موی بلوند کاراملی

انواع رنگ مو بلوند عسلی از تیره تا روشن و تصویر

رنگ موی بلوند شامپاینی

برای تمام رنگ پوست ها

رنگ موی بلوند شامپاینی یکی از زیباترین و جذاب ترین تناژ رنگ مو برای تازه کردن استایل و جذابیت صورتتان است. اگر آندرتون پوستتان گرم است، هایلایت های گرمی نیز به بلوند شامپاینی اضافه کنید.

 

رنگ موی بلوند شامپاینی

 

رنگ موی بلوند طلایی

برای پوست روشن

ترکیبی از بلوند کره ای و بلوند عسلی، رنگ مویی طلایی – خورشیدی خاصی را برایتان به وجود می آورد که بدون مات و بی رنگ نشان دادن صورتتان، باعث جذابیت و فریبندگی چهره تان هم می شود.

 

رنگ موی بلوند طلایی

 

رنگ موی بلوند عسلی

برای پوست متوسط

به عسل فکر کنید، رنگی گرم، درخشان و به شدت خوشمزه و دلنشین. درست حدس زدید، این رنگ مو نیز باید حتما این توصیفات را به استایل شما اضافه کند. فقط حواستان باشد که حتما باید ریشه ی موها تیره تر باشند.

 

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی بلوند و سایه های مختلف آن

رنگ موی بلوند کنفی (نود)

برای تمام رنگ پوست ها

یکی از آخرین ترندهای رنگ مو، رنگ موی نود است که هم برای پوست هایی با رنگ زمینه سرد و هم رنگ زمینه ی گرم بسیار مناسب است و تعادلی عالی را به وجود می آورد.

 

رنگ موی بلوند کنفی

 

رنگ موی بلوند پلاتینی

برای پوست روشن/متوسط

روشن ترین رنگ بلوند در طیف، بلوند پلاتینه است که می تواند تضاد فوق العاده ای را با پوست روشن و متوسط ایجاد کند اما روی پوست های تیره ممکن است بسیار نازیبا و زیاد جلوه کند.

 

رنگ موی بلوند پلاتینی

 

رنگ موی بلوند شنی

برای پوست روشن

رنگ خنک و بژ رنگ موی بلوند شنی بهترین انتخاب برای فصل بهار است!

 

رنگ موی بلوند شنی

 

رنگ موی بلوند توت فرنگی

برای پوست روشن

عاشق رنگ موی بلوند هستید اما می خواهید اندکی قرمز هم داشته باشد؟ رنگ موهای رزگلد و بلوند – پرتقالی می توانند این حس شما را جامه ی عمل بپوشانند.

 

رنگ موی بلوند توت فرنگی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید