3 نکته مهم برای جذابیت بیشتر آرایش چشم های درشت

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 7466

خیلی از خانم ها چشم های درشتی دارند که باید ترفندهای زیباتر کردن آنها و آرایش جذاب چشم هایشان را به صورت اختصاصی بیاموزند، ترفندهایی که به جذابیت چشم ها در آرایش مجلسی، خیلی کمک خواهد کرد.

3 نکته مهم برای جذابیت بیشتر آرایش چشم های درشت

وقتی صحبت از آرایش چشم می شود، همه شما خانم ها یک هدف مشترک دارید و آن هم زیباتر شدن و بیشتر شدن جذابیت چشم ها و صورت است که به همین خاطر باید به فکر این باشید که درست آرایش کنید، پس باید با توجه به مدل چشم ها آرایش کنید و ترفندهای آرایش چشم را به خوبی بدانید.

اگر صاحب چشمانی درشت و نسبتا بزرگ هستید، 3 نکته ای که در ادامه به شما خواهیم گفت، جذابیت چشم و صورتتان را در مهمانی ها، خیلی بیشتر خواهد کرد.

آرایش هر مدل چشم - اینطوری سایه‌ چشم بزنید!

 

چشم های اسموکی

برای رفتن به مهمانی ها، خط چشم کشیدن ساده و کمی سایه دودی زدن را کنار بگذارید. یکی از زیباترین مدل های آرایش چشم برای شمایی که چشمانی درشت دارید، آرایش اسموکی است، اما بهتر است از سبک تکراری و همیشگی تان دست بکشید و کمی رنگ به آن اضافه نمایید. دودی، مشکی و خاکستری، تنها انتخاب شما نباشند و برای مرکز پلکتان، کمی از رنگ های قهوه ای بلوطی، آبی تیره و طلایی و... هم استفاده کنید.

همچنین می توانید از سایه های شیمری و درخشان هم استفاده کنید و آن را با رنگ لباس یا رنگ رژلبتان هماهنگ کنید تا زیباتر شود، اما حواستان باشد که رمز زیبایی سایه چشم، خوب محو کردن رنگ ها در یکدیگر است به طوری که مرزی بین آنها مشخص نباشد.

 

آرایش چشم شیمری

 

سایه های تیره تر

رنگ های تیره، اساسا برای نزدیک کردن و کوچک کردن هر چیزی مناسب هستند، بنابراین با چشم های درشتی که دارید، هیچ ترسی از به کار بردن سایه های تیره نداشته باشید و اتفاقا بهتر است که هیچ گاه به سراغ رنگ های روشن و لایت نروید.

خط چشم پهن و تیره، می تواند چشمانتان را سحر آمیزتر کند، پس یادتان نرود که حتما خط چشم بکشید. اگر می خواهید که این جذابیت بیشتر شود، زیر پلک پایین هم سایه بزنید. پس این قانون یادتان باشد که:

هر رنگی که دوست دارید به چشم ها بزنید، باید تیره ترین تناژ آن رنگ باشد.

آموزش آرایش چشم اکلیلی

 

پالت سایه چشم تیره

 

مژه مصنوعی

خب برای آخرین نکته مهمی که درباره میکاپ چشم های درشت وجود دارد هم، باید بگوییم که چشمان درشت و زیبای شما، نیاز به مژه هایی پرپشت و خیره کننده هم دارند. قبل از چسباندن مژه مصنوعی، کمی مژه های خودتان را فر کنید تا با مژه مصنوعی هماهنگ شود.

 

مژه مصنوعی

 

آموزش استفاده از مژه مصنوعی ( ویدیو )

مژه های زیبا و پرپشت - آموزش فر کردن و ریمل زدن اصولی و بدون آسیب

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید