اشتباهات آرایشی در آرایش چشم - دوبله فارسی اختصاصی

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 1871

5 نمونه از اشتباهات آرایشی رایج در آرایش چشم افراد مبتدی به همراه راه حل های رفع این اشتباهات و نکات مهم آرایشی دیگر را به دوبله ی فارسی در این ویدیو آورده ایم!

 

قبل و بعد از آرایش چشم

اشتباهات آرایشی، مواردی هستند که باعث بد دیده شدن و غیر اصولی بودن آرایش می شوند. اگر شما حرفه ای باشید خب میزان اشتباهات خیلی کمتر است، اما افرادی که مبتدی هستند و تازه شروع به استفاده از سایه چشم، ریمل و کشیدن ابرو کرده اند خیلی از نکات ریز و ظریف را نمی دانند، اما نگران نباشید، تمرین کردن به شما کمک می کند که در هر کاری استاد آن فن شوید و آرایش کردن نیز از این قاعده مستثنی نیست! پس با زیبامون دات کام همراه باشید!

2 مدل آموزش آرایش صورت خاص (دوبله فارسی اختصاصی)

اشتباه آرایشی اول - فرم ندادن به ابروها

هیچ آرایش چشمی هرچقدر هم حرفه ای و جذاب باشد بدون ابروهایی زیبا و پر معنی ندارد. پس حتما تمیز کردن و کشیدن ابروها را نیز انجام دهید، نیازی نیست که خیلی حرفه ای ابروهایتان را طراحی کنید، استفاده از یک ریمل ابرو یا ژل ابرو کفایت می کند.

اشتباه آرایشی دوم - استفاده نکردن از پرایمر

پلک همه ی ما ناهماهنگی رنگی زیادی دارد، با پرایمر (در اینجا کانسیلر) می توان این نازیبایی را برطرف کرد، از طرفی پرایمر نه تنها تصحیح رنگ می کند، بلکه باعث ماندگاری بیشتر سایه چشم نیز می شود.

با این خطاهای آرایشی زشت میشوید

اشتباه آرایشی سوم - پلک زدن مداوم

هنگامی که سایه چشم می زنید، از پلک زدن مداوم خودداری کنید، این کار باعث می شود که سایه چشم دقیقا بر خلاف مدلی که می خواهید روی پلک ثبت شود، اگر از نظر دیداری مشکل دارید، بهتر است پلک را کامل ببندید و نیمه باز نگذارید.

اشتباه آرایشی چهارم - پاک کردن خشن آرایش از زیر چشم

با استفاده از میکاپ ریمور به ملایمت تمام لوازم آرایشی یا اشتباهاتی که روی آرایش چشم داشتید را پاک کنید، هرگز با خشونت رفتار نکنید، چون باعث می شود زیر چشم دیگر توانایی نگه داشتن درست فونداسیون و کانسیلر را نداشته باشد.

اشتباه آرایشی پنجم - اشتباه ریمل زدن

اگر مژه هایتان فاصله ی زیادی دارند، از یک ریمل کوچک استفاده کنید، و اگر نمی توانید، بهترین کار استفاده از مژه مصنوعی است.

 

 

 

ترفندهای آرایشی برای چهره خواب آلود و خسته

آرایش حرفه ای - 10 نکته آرایش صورت که باید حتما بدانید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید