آرایش لب حرفه ای - آموزش برجسته سازی لب در 4 مرحله

دسته: لب و دندان تاریخ نگارش: ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3036

شاید تا به حال، آموزش های زیادی برای برجسته سازی لب ها دیده باشید، اما این بار باید این آموزش ساده و جالب را تجربه کنید تا در مهمانی ها، زیبایی لب ها و صورتتان را چندین برابر کند.

آرایش لب حرفه ای - آموزش برجسته سازی لب در 4 مرحله

قطعا شما هم دوست دارید که لب هایی برجسته، پر و جذاب داشته باشید تا صورتتان را در مهمانی ها و مراسم های مختلف، متفاوت تر از همیشه جلوه دهد. خب خیلی ها چنین لب هایی ندارند و تمایلی هم برای تزریق فیلر و ژل به لب هایشان هم در خودشان نمی بینند، اما نباید دست از این معیار جذاب زیبایی صورت بکشید، چون با چند ترفند ساده، می توانید چنین لب هایی را به دست بیاورید.

با "زیبامون دات کام" همراه باشید تا در 4 مرحله، برجسته سازی لب ها را آموزش ببینید.

کانتور صورت یا آرایش ترمیمی چیست؟!

 

مرحله اول : کانسیلر

مقداری کانسیلر به مرکز لب هایتان بزنید تا این بخش را کاملا روشن کند، زیرا باعث می شود وسیع تر و پرتر به نظر آید. کانسیلر را با انگشت صاف کنید و با همان ضربه های آرام انگشت، آن را تا روی خط لب و بعد پوست دور لب بکشید تا کاملا یکدست شود.

 

مرحله زیرسازی و کانسیلر زدن به لب

 

مرحله دوم : خط لب

این مرحله خیلی مهم است و اگر آن را کاملا حرفه ای و ماهرانه انجام دهید، می تواند کار شما خیلی بهتر نشان دهد. یک مداد خط لب که نوک آن تیز است، بردارید (بهتر است خط لب رنگی نزدیک به رنگ رژلبی که می خواهید بزنید، داشته باشد).

از مرکز لب بالا شروع کنید و به سمت انتها بروید. در اینجا باید کمی هوشمندانه عمل کنید، خط لب را باید طبق الگوی لب های خودتان بکشید تا طبیعی و زیبا به نظر برسد اما می توانید برای اینکه کمی لب هایتان بزرگ تر شود، آن را کمی بالای خط طبیعی لب هایتان بکشید. دقت کنید که نباید تمام خط لب روی پوستتان کشیده شود، وگرنه اصلا حرفه ای نخواهد بود.

برای لب پایین، از گوشه ها شروع کنید ولی مرکز لب پایین را خط نکشید تا باعث شود لب ها کاملا حجیم و سنگین به نظر بیایند. با مداد لب، کمی هم گوشه های داخلی لب را پرکنید.

اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند!

 

مرحله کشیدن خط لب

 

مرحله سوم : رژلب

حالا با یک براش مخصوص رژلب، رژلب بزنید و با همان براش، کاملا تمام رژلب و خط لبتان را در یکدیگر محو (blend) کنید. می بینید که سایه – روشن بسیار زیبایی در لب هایتان ایجاد می شود که اصلا انگار لب های شما نیست، چون کاملا بزرگ تر و حجیم تر از حالت عادی شده است.

 

یک نکته درباره رنگ رژلب

بهتر است از رنگ های روشن برای رژلب استفاده کنید تا لب هایتان را وسیع تر جلوه دهد، رنگ های تیره، باعث کوچک تر به نظر رسیدن لب ها می شود.

 

مرحله رژلب زدن

 

مرحله چهارم : برق لب

خب حالا برای آخرین حجم دهی و بزرگ تر کردن سایز لب ها، به یک برق لب نیاز دارید. برق لب شما باید 2 ویژگی داشته باشد تا کاملا شما را به هدفتان برساند:

رنگی باشد (رنگ کاملا ملایم و نزدیک به رنگ رژلب که در اینجا یک برق لب نود انتخاب شده است).

کمی درخشان و شیمری باشد تا حجم و زیبایی بیشتری ایجاد کند.

 

مرحله برق لب زدن

 

و این هم نتیجه کار که کاملا مشخص است که از یک تکنیک حرفه ای و بی نقص استفاده شده تا لب ها را بزرگ تر و حجیم تر از چیزی که هست، نشان دهد.

 

عکس قبل و بعد از آرایش برجسته سازی لب

 

چگونه لب های صورتی رنگ داشته باشیم؟ - روش های طبیعی و ساده

ماسک لب برای داشتن لب هایی نرم هیدراته و زیبا

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید