آموزش آرایش چشم پاییزه

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 1757

با عوض شدن فصل‌ها، به خصوص رفتن از فصل گرم به سرد، حتما می‌دونین که سبک آرایش‌ها هم تغییر می‌کنه. تو این مطلب یه آرایش چشم فوق العاده مخصوص فصل پاییز رو می‌بینیم و نحوه انجامش رو یاد می‌گیریم.

آموزش آرایش چشم پاییزه

1. قبل از شروع آرایش، از پرایمر استفاده کنید. پرایمر باعث می‌شود پس از مدت کمی سایه چشمتان پشت پلک جمع نشود و همینطور در هنگام آرایش، خیلی راحت تر می‌توانید سایه را پخش کنید.

 

2. در این مدل آرایش باید از سایه‌های گرم استفاده کنید. در اینجا ما از سایه چشم ارغوانی مایل به قهوه‌ای استفاده کردیم. سایه را با براش به خوبی پشت پلکتان و به صورت هلالی بالای پلکتان پخش کنید. هر چه به گوشه داخلی چشم نزدیک می‌شوید، باید سایه کمرنگ تر شود.
به هیچ وجه سایه را از بالا به ابرو نچسبانید.

 

3. حالا نوبت استفاده از سایه تیره‌تر است. ما از یک سایه قهوه‌ای پررنگ که تن قرمزی هم در آن وجود دارد استفاده کرده‌ایم. سایه را با براش گوشه چشم زده و آن را اریب به سمت بالا پخش کنید.

 

4. یک سایه استخوانی با ته رنگ نارنجی روشن برداشته و زیر ابرویتان ( بیشتر گوشه خارجی ابرو ) را سایه بزنید تا ابروهایتان شکل زیباتری پیدا کنند.

 

5. با یک خط چشم مایع، بالای چشمتان خط چشم بکشید. می‌توانید تنها یک خط بکشید و یا اگر دوست دارید گوشه آن را کمی به سمت بالا ادامه دهید.
پایین چشمتان را با یک مداد نرم قهوه‌ای خط بکشید و آن را با سایه قهوه‌ای کمی محو کنید.

 

6. برای اتمام کارتان ریمل بزنید و یا از مژه مصنوعی استفاده کنید.

 

آموزش آرایش چشم

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نسرین
۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹
به نظر من این ترکیب آرایشی فوق العادست
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید