شخصیت شناسی؛ تند غذا می‌خورید یا کند؟

دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1240

آیا می دونستین که با توجه به مدل غذاخوردن افراد می تونین به شخصیت شناسی افراد بپردازین؟ در ادامه با ما همراه باشین.

 شخصیت شناسی؛ تند غذا می‌خورید یا کند؟

روانشناسان با توجه به خیلی چیزها می تونن به شخصیت شناسی افراد بپردازن. یکی از این موارد مدل غذا خوردن افراد هست. هر فرد یک نوع خاصی غذا می خورد. بعضی ها عادت دارن تند غذا می خورن و بعضی ها هم آرام غذا می خورن. در ادامه به بررسی نحوه غذاخوردن افراد و شخصیت شناسی آنان می پردازیم.

 

اگر به آرامی غذا می خورید

افرادی که آرام غذا می خورن معمولا از غذا خوردن لذت می برن. این افراد از نظر شخصیت شناسی از زندگی لذت می برن و هیچ وقت برای انجام کارها عجله نمی کنن. این افراد معتقدن که اگه کاری دیرتر طول بکشه و بهتر انجام بشه خیلی بهتره. این افراد در زندگی مبارزه گر هستند و از لحظه ها لذت می برن.

 

اگر تند غذا می خورید

 

تند غذا خوردن

 

این افراد خیلی تند غذا می خورن و دوست دارن خیلی سریع غذاشون رو تموم کنن. این افراد معمولا از نظر شخصیت شناسی در زندگی به گونه ای هستن که دوست دارن همه کارهاشونو سریع و قبل از تموم شدن مهلت انجام اون کار انجام بدن. این ویژگی شخصیتی این افراد باعث می شه که مدیرشون همیشه عاشقشون باشه. معمولا حس رقابت سالم در وجود این افراد هست. تند غذا خوردن این افراد به این معنی هست که آنها برای خودشون در زندگی وقت صرف نمی کنن. بنابراین این افراد باید برای خودشان در زندگی وقت بزارن و از آن لذت ببرن.

 

اگر نمی گذارید که غذاها با هم قاطی شود

 

ترکیب کردن غذاها

 

برخی از افراد دوست ندارن محتویات غذاشون باهم ترکیب بشه. در واقع این افراد از نظر شخصیت شناسی در زندگی به گونه ای هستن که دوست دارن همیشه هر چیزی سر جای خودش باشه و همه چیز نظم داشته باشه. این افراد دوست دارن همیشه خانه شسته شده و تمیز باشه. این افراد برای انجام کارها در زندگی برنامه ریزی می کنن تا در مواقع ضروری و حساس دچار اضطراب نشن.

 

اگر عاشق غذاهای آبکی هستید

خیلی از افراد هستن که عاشق غذاهای آبکی مثل سوپ و آش هستن. این افراد از نظر شخصیت شناسی بسیار آزاد و رها هستن و حرف دیگران براشون مهم نیست و معمولا کاری که خودشون دوست دارن رو انجام می دن. این افراد معمولا بسیار رک هستن.

 

اگر عاشق تست کردن غذاهای جدید هستید

خیلی از افراد دوست دارن همیشه غذاهای جدید رو تست کنن اینها معمولا در زندگی افراد ریسک پذیری هستن. این افراد از طرح های نو و انجام کارهای جدید نمی ترسن. این افراد معمولا روحیه جسورانه دارن.

 

اگر 2 غذای مختلف را با هم نمی خورید

خیلی از افراد هیچوقت دوتا غذارو باهم نمیخورن و دوست دارن توی بشقابشون غذا رو تفکیک کنن. این افراد از نظر شخصیت شناسی به جزئیات توجه زیادی می کنن و معمولا همه مسائل رو باهم ترکیب نمی کنن. این افراد ممکنه از نظر دیگران فردی وسواسی باشن. این افراد به خاطر دقت و توجه به جزئیات معمولا در محیط کارشون تشویق می شن.

 

اگر محتویات غذا را با هم مخلوط می کنید

خیلی از افراد عادت دارن که غذاشون رو باهم قاطی کنن و بخورن به عنوان مثال برنج و خورشت رو باهم قاطی می کنن بعد می خورن. این افراد از نظر شخصیت شناسی به گونه ای هستن که قابلیت انجام همه کارها باهم رو دارن. معمولا در محیط کار تمایل دارن همه مسئولیت ها رو قبول کنن. این افراد رفتار دوستانه با اطرافیانشون دارن و برای همه دوستاشون وقت می زارن. لاغری و کاهش وزن با غذا خوردن در نیمه شب

 

اگر غذا را پیش از خوردن دسته بندی می کنید

 

شخصیت شناسی از روی غذا خوردن

 

این افراد معمولا قبل از خوردن غذا محتویات غذارو در بشقابشون خرد و آماده خوردن می کنن. این افراد از نظر شخصیت شناسی آینده نگر هستن و کارها رو برای آینده پیش بینی می کنن. این افراد آرزوهای بزرگی دارن و برای رسیدن به آرزوهاشون تلاش می کنن. برنامه غذایی - غلبه بر عادت غذایی قبل از خواب

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید