شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه افراد

دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 2712

بعضی وقت ها راه هایی هست که می توان با ان ها میانبر زد و کسی را که برایتان اهمیت دارد، بهتر شناخت. در این مطلب شخصیت شناسی آدم ها از روی آدامس رو به شما می گیم.

شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه افراد

بعضی وقتها نیاز نیست زمان زیادی رو با برخی آدم ها بگذرونین تا اونارو بشناسین بلکه با چیزهای خیلی ساده و کوچیک هم میشه به شخصیت شناسی آدم ها پرداخت. در این مطلب به شما میگیم که چگونه با نوع آدامس مصرفی طرف مقابلتون به شناخت اون فرد بپردازین.

 

آدامس خرسی

 

آدامس خرسی

 

آدم هایی که عاشق آدامس خرسی هستن معمولا آدم های راحت و تنبلی هستن. این افراد نسبت به تمام هستی و جوانب زندگیشان بیخیال و بی تفاوت هستن. به خاطر همینم نرم ترین آدامس رو انتخاب میکنن و هروقت دلشون خواست اونو باد میکنن تا حوصلشون سر نره. حتی زمانی که بیکار شدن برچسبهای آدامس خرسی رو روی دستشون میچسبونن.

 

آدامس خروس نشان

 

آدامس خروس نشان

 

افرادی که عاشق نوستالژی ها هستن همیشه به دنبال این آدامس هستن. این افراد معمولا در برابر هر نوع تغییری در زندگی مقاومت میکنن. شخصیت این افراد به گونه ای هست که در برابر مدرن شدن دنیای اطرافشون مقاومت نشون میدن. این افراد معمولا دنبال چیزهای قدیمی هستن و اونارو به وسایل جدید ترجیح میدن. این افراد معمولا به شدت خسیس هستن و از پول خرج کردن بیزارن.

 

آدامس پی کی

 

آدامس پی کی

 

این افراد دلشون نمیاد از چیزهای قدیمی دست بکشن. آدامس پی کی در زمان خودش خیلی خوب بود اما الان دیگه از مد افتاده اما خیلی ها همچنان از این آدامس استفاده میکنن. این افراد از پذیرفتن دنیای جدید و لذت های جدید اون بیزار هستن. در کل این افراد آدم های خسته کننده ای هستن.

 

آدامس بایودنت

 

آدامس بایودنت

 

این افراد معمولا انسان های فرهیخته ای هستن. از آن دسته آدم هایی هستن که با آشغال ریختن در خیابان مخالف هستن و تابع قوانین رانندگی هستن در کل آدم های پایبندی هستن. این افراد عاشق مطالعه و فیلم هستن و معمولا تولیدات داخل ایران رو به خارج ترجیح میدن. این افراد معمولا اهل تعامل هستن. یک بایودنتی واقعی «همایون شجریان» را به «حامد همایون» ترجیح می دهد.

 

آدامس تریدنت

 

آدامس تریدنت

 

این افراد آدم های منضبطی هستن و کم پیش بیاد که بشه از کارشون ایراد گرفت. با نگاه کردن به یک آدامس تریدنت میتوان فهمید که طرف مقابلتان اهل مدارا کردن در زندگی هست یا اهل ولخرجی کردن است. اگر آدامس رو نصف کرده باشه به معنی اینه که فردی اهل قناعت کردن و سازگار است.

 

آدامس ویودنت

 

آدامس ویودنت

 

شخصیت این افراد شبیه به هواداران آدامس تریدنت هست با این تفاوت که تنوع پذیر هستن و بعضی وقتها دوست دارن به سراغ آدامس با طعم های جدید برن. معمولا توصیه میشه یک فرد تریدنتی با یک فرد ویدنتی ازدواج نکنه چون اینا خیلی شبیه یکدیگرن و ممکنه به مشکل بخورن. زن و مرد باید کامل کننده یکدیگر باشن. شخصیت شناسی از روی رنگ لباس

 

آدامس موزی

 

آدامس موزی

 

این افراد معمولا آدم های اصیلی هستن و دوست دار اصالت هستن. این افرد معتقدن که کیفیت و اصالت به آسانی بدست نیامده بنابراین نباید به آسانی از دستش بدیم. این افراد رو نمی توان مجبور کرد که به سراغ چیزهای جدید برن. شخصیت شناسی از روی رفتار و حرکات افراد

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید