برنامه تب و تاب و حاشیه های آن

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3468

برنامه تب و تاب یک برنامه تلوزیونی جدید مثل سایر برنامه هایی است که از شبکه 3 سیما روی آنتن می رود در ادامه بیشتر با این برنامه آشنا شوید.

برنامه تب و تاب و حاشیه های آن

تب و تاب برنامه تلوزیونی است که از شبکه 3 سیما پخش می شود. محوریت اصلی این برنامه گفتگو با افراد مختلف است اما موضوع اصلی گفتگو توسط اتاق فکر طراحی میشود و شامل موضوعات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … است. تهیه‌ کنندگی این برنامه را مریم جلالی و عباس اختری بر عهده دارند و از نکات قابل توجه آن تعاملی بودن این برنامه و حضور پررنگ مخاطبان و نظرهای آنان در این برنامه است.

 

دکور جذاب برنامه تب و تاب

 

دکور برنامه تب و تاب

 

یکی از امتیاز‌های «تب تاب» دکور آن است که توسط پیمان قانع ساخته شده. زمینه تاب که فاصله‌ای چهار، پنج متری با زمین دارد، مشکی است. نور سفید در دو طرف آن، کف روشن دکور و نیز زمینه قرمز صندلی‌ها کنتراست ایجاد کرده و بر جذابیت دکور افزوده. دکور این برنامه معلق است و مجری و مهمان باید در زمان نشستن روی صندلی کمربند آن را مانند کمربند هواپیما ببینند تا در هنگام حرکت دکور روی زمین نیفتند. همچنین باتوجه به صحبت‌های مهمان و مجری برنامه و امتیازاتی که مخاطبان داده می‌شود، دکور برنامه نیز تکان می‌خورد و امکان دارد شیب آن به سمت مهمان یا مجری حرکت کند.

 

محسن کیایی و مجری شدن در برنامه تب و تاب

 

محسن کیایی

 

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون که قرار بود در برنامه «تب تاب» شبکه سوم سیما به عنوان مجری روی آنتن برود در برنامه «من و شما» به سوال ظلی‌پور مبنی بر اینکه بالاخره اجرای برنامه «تب تاب» را برعهده می‌گیرد یا نه؟ اینگونه پاسخ داد: "نمی‌دانم چرا در هفته چند پیشنهاد برای اجرا دارم؟ معمولا همه پیشنهادات اجرا را رد می‌کنم اما درباره تب تاب باید بگویم که هم عباس اختری از جمله کسانی است که سالها کار کرده و هم مریم جلالی را خوب می‌شناسم برای همین صحبت‌هایی باهم کردیم اما من دغدغه اجرا ندارم و باید اعلام کنم که خیر من برنامه«تب تاب» را اجرا نخواهم کرد".

 

ساعت پخش تب و تاب

برنامه تب و تاب در روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه 3 سیما به روی آنتن می رود. بابک زرین آهنگسازی این برنامه را بر عهده دارد. همچنین طراحی دکور این برنامه بر عهده پیمان قانع بوده است. از نکات قابل توجه تعاملی بودن این برنامه و حضور پررنگ مخاطبان و نظر‌های آنان در این برنامه است.

 

بنیامین بهادری و مجری شدن

 

بنیامین بهادری

 

بنیامین بهادری، سلبریتی و هنرپیشه دیگری است که قرار است در تلویزیون مجری شود. برنامه تب و تاب به زودی به روی آنتن شبکه سه می‌رود. تولید این برنامه چندی است که آغاز شده و قسمت‌هایی از آن ضبط شده است. بنیامین بهادری در این برنامه مجری است و قرار است هم برنامه را اجرا کند و هم با مهمان‌ها گفت‌وگو کند و هم شاید در بخشی از برنامه گویندگی کند.

گرانترین بازیگران مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

بیوگرافی علی ضیا مجری تلوزیون + عکس

ممنون از اینکه با زیبامون همره بودین.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید