شاهین جمشیدی مجری شبکه 3 + بیوگرافی و عکس

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 4716

مجری جوان و خوش تیپ شبکه 3 که اجرای خیلی از برنامه ها را به عهده داشته، آقای شاهین جمشیدی است که در ادامه با او آشنا می شوید.

شاهین جمشیدی مجری شبکه 3 + بیوگرافی و عکس

شاهین جمشیدی مجری تلوزیونی است که در سال 60 در تهران متولد شده است. تحصیلاتش فوق لیسانس کشاورزی است. او اصالتا اهل آمل است و به جز مجری گری وارد بازیگری هم شده است. ابتدا فعالیت خود را با روزنامه نگاری شروع کرد و از سال 83 به رادیو دعوت شد.  بعد از تجربه های موفق در حوزه اجرا در رادیو سال 1387 از طرف احسان علیخانی و علی زاهدی (تهیه کننده) برای اجرای برنامه محرمانه به مناسبت دهه فجر برای شبکه 3 دعوت شد. بعد از برنامه محرمانه، مجری برنامه گزینه جوان شد؛ سپس تجره اجرا سینما گلخانه رو بدست آورد که موجب شناخته تر شدن بیشتر وی شد.

 

هدف از اجرا

 

شاهین جمشیدی

 

هدف شاهین جمشیدی از اجرایش معنویت است در واقع او به دنبال معنویت است و سعی می کند این هدفش را در اجراهایش هم دنبال کند و برای همین هم است که اکثر مخاطبان بدون اینکه او شگرد خاصی داشته باشد جذب او می شوند.

 

ازدواج شاهین جمشیدی

 

شاهین جمشیدی شبکه 3

 

شاهین جمشیدی سالهاست ازدواج کرده و در سال 94 صاحب دختری بنام دیبا شده است.

 

عاشق سفر و تفریح

شاهین جمشیدی علاقه زیادی به خلبانی دارد . دوره های حرفه ای رشته را نیز گذرانده است، او عاشق سفر است و بیشتر به کشورهای خارج از ایران مسافرت می کند.

 

شاهین جمشیدی مجری برنامه های

 

مجری تلوزیون

 

کولاک

صبح آمد

گزینه جوان

سینما گلخانه

هفت شنبه

سفر بخیر

خوشا شیراز

یک فنجان چای

بیوگرافی علی ضیا مجری تلوزیون + عکس

عادل فردوسی پور + بیوگرافی و عکس

ممنون از اینکه با زیبامون همراه بودین. 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید