آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی تکی

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 26106

برای اینکه یاد بگیرید چگونه مژه مصنوعی تکی رو به راحتی روی مژه های طبیعی بچسبونید پیشنهاد میکنیم حتما این بخش از زیبامون دات کام رو ببینید!

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی تکی

استفاده از مژه های مصنوعی یکی از ترفندهایی هست که کمک میکنه تا خیلی راحت چشم های زیباتر و خیره کننده تری داشته باشید! البته چسباندن مژه مصنوعی نیاز به مهارت و دقت خیلی زیادی داره اما میتونید با تمرین کردن این کار رو خیلی راحت انجام بدید. مژه های تکی نوعی از مژه مصنوعی هستند که ظاهر طبیعی تر و زیباتری رو برای چشم ها ایجاد میکنند و روش استفاده راحتی هم دارند. اگر دوست دارید چسباندن مژه مصنوعی تکی رو یاد بگیرید حتما این بخش از زیبامون دات کام رو از دست ندید!

 

قدم اول: حالت دادن و فر کردن مژه های طبیعی

 

فر کردن مژه

 

برای اینکه مژه های مصنوعی به خوبی با مژه های طبیعی ترکیب بشه و حالت خیلی خوب و زیبایی برای مژه ها ایجاد کنه لازم هست که مژه های طبیعی خودتون رو با استفاده از فرمژه حالت بدید تا یکدست تر شوند.

 

قدم دوم: ریمل زدن 

 

ریمل زدن

 

قبل از چسباندن مژه های مصنوعی باید بر روی مژه های طبیعی خودتون ریمل بزنید. این کار کمک میکنه تا مژه هاتون بعد از ترکیب شدن با مژه مصنوعی خیلی پرپشت تر دیده بشن و حالت زیباتری رو هم برای مژه ها ایجاد میکنه.

 

قدم سوم: آماده کردن مژه های مصنوعی تکی

 

آماده کردن مژه مصنوعی های تکی

 

یکی از ترفندهایی که برای راحت تر شدن کار چسباندن مژه مصنوعی وجود داره این هست که از یکی از دستها به عنوان دستیار استفاده کنید و مژه های مصنوعی رو بر روی دست مرتب و آماده کنید تا به راحتی بتونید از این مژه های تکی استفاده کنید. ابتدا مژه ها رو به تعداد مورد نیاز روی دست بچنینید و یک قطره چسب مخصوص مژه رو هم روی پشت دست بریزید. 

 

قدم چهارم: استفاده از موچین برای چسباندن مژه ها

 

چسباندن مژه مصنوعی تکی

 

مژه مصنوعی های تکی رو با دقت و با استفاده از موچین بردارید، انتهای مژه مصنوعی که حالت گره دار هست رو به چسب آغشته کنید و با دقت بر روی مژه های طبیعی خودتون بچسبونید. 

 

قدم پنجم تکمیل کردن یک چشم و تکرار این روش برای چشم دیگر

 

کامل کردن یک چشم با مژه مصنوعی

 

مژه های مصنوعی تکی این امکان رو به شما میدن تا بتونید مژه هاتون رو به هر مقداری که دوست دارید پرپشت تر و بلندتر کنید. شما میتونید این مژه ها رو فقط به قسمت انتهایی مژه ها بچسبونید و یا اینکه در تمام خط مژه از مژه مصنوعی تکی استفاده کنید و به طور یکنواخت مژه هاتون رو پرپشت تر و بلندتر کنید. این کار رو تا جایی که احساس کردید حالت چشم هاتون زیبا شده ادامه بدید و بعد به سراغ چشم دیگر بروید و به همین ترتیب مژه مصنوعی تکی رو بر روی مژه های طبیعی خودتون بچسبونید!

 

نتیجه نهایی چسباندن مژه مصنوعی تکی

 

نتیجه نهایی استفاده از مژه مصنوعی تکی

 

مطالب مرتبط:

راهنمای انتخاب مژه مصنوعی براساس شکل چشم ها

مژه مصنوعی خوب، معرفی بهترین برندهای مژه مصنوعی

آموزش استفاده از مژه مصنوعی ( ویدیو )

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی

مژه مصنوعی - چسباندن و استفاده از آن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید