ازدواج پادشاه تایلند، ملکه سوتیدا از بادیگارد تا ملکه شدن! + عکس

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 6238

خبر ازدواج جنجالی پادشاه تایلند با بادیگاردش، سر و صدای زیادی به پا کرده و همه توجهات به سمت این ملکه 40 ساله جلب شده که در ادامه می تونید عکس های این ازدواج جنجالی و ملکه سوتیدا رو ببینید.

ازدواج پادشاه تایلند، ملکه سوتیدا از بادیگارد تا ملکه شدن! + عکس

خبر ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی ش، درست چند روز قبل از برگزاری روز تاجگذاری این پادشاه جدید، بسیار هیجان انگیز و پر سر و صدا بوده البته این ازدواج، خیلی هم دور از انتظار نبوده چون همیشه این دو نفر با همدیگه دیده میشدن اما درباره تایلند، وجود رابطه بین اونا رو رد می کرده که عاقبت، این ارتباط رسمی و علنی شد و عکس هایی از این ازدواج هم منتشر شده که می تونید در ادامه ببینید.

 

ملکه سوتیدا 

سوتیدا در سال 2014 به عنوان معاون فرمانده گارد حفاظت پادشاه انتخاب و بعد در سال 2016 به مقام ژنرالی در ارتش تایلند دست پیدا کرده بود و این روزها هم به مقام بانوی اول درباره تایلند رسیده. سوتیدای 40 ساله قبل از این ها، به عنوان مهماندار در شرکت هواپیمایی Thai Airways مشغول به کار بوده.

قوانین کشور تایلند درباره افراد خانواده سلطنتی بسیار سخت گیرانه اس و به همین دلیل، بیوگرافی چندانی از ملکه تایلند اعلام نشده و فقط سابقه مختصری از عنوان کاری سوتیدا دردست هست.

 

ملکه تایلند

 

پادشاه تایلند و ملکه سوتیدا

 

عکس ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش (ملکه سوتیدا)

واجیرالونگکورن یا رامای دهم، از سال 2016 بعد از فوت پدرش (بهومیبول آدولیاده) به پادشاهی رسیده و قراره که در اوایل ماه می 2019 تاجگذاری کنه. اما چند روز قبل از این مراسم، خبر ازدواجش با سوتیدا تیدجای ( سوتیدا واجیرالونگ کورن نا آیودیا) رو هم رسمی کرده. پادشاه جدید تایلند، قبلا 3 زن داشته که همگی طلاق داده شدن و صاحب 7 فرزند هم هستش که 2 تا از اونا دختر و 5 تای دیگه پسر هستن.

چند سالی هست که درباره ارتباط بین این دو صحبت هایی میشه (در واقع چندسالی هست که سوتیدا شریک زندگی واجیرالونگکورن محسوب میشه) که همیشه از سوی دربار رد میشده اما این بار با رسمی کردن خبر ازدواج و حضور اونها در انظار عمومی به عنوان پادشاه و ملکه، به این شایعات، مهر صحت زده شد و همچنین ملکه سوتیدا، لقب بانوی اول رو هم از سوی شاه دریافت کرده.

مراسم ازدواج این دو که با احترام های خاص دربار تایلند که در عکس های زیر می بینید، روز چهارشنبه برگزار شد که ملکه سوتیدا در اون لباسی سنتی به رنگی صورتی به تن داشت و پادشاه هم لباس نظامی سفید رنگ پوشیده بود.

 

مراسم ازدواج پادشاه تایلند با رئیس محافظینش

 

عروسی پادشاه تایلند با محافظ شخصیش

 

ملکه تایلند در حال امضا کردن اسناد ازدواج

 

عکس عروسی پادشاه تایلند

 

 


مطالب و خواندنی های روز:

دختر سیاه پوست ملکه زیبایی نوجوان در سال 2019 + عکس

جایزه موسیقی بیلبورد 2019، نگاهی به زیباترین استایل آرایشی سلبریتی ها

مهناز افشار، بیوگرافی و حواشی مربوط به او

ازدواج جنیفر لوپز با الکس رودریگز، بیوگرافی و همه ی ازدواجها + عکس

 

از اینکه با وبسایت تخصصی زیبایی - آرایشی زیبامون همراه هستید، از شما ممنونیم.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید